Нормално ли е за бебе на 2,5 месеца?

  • 796
  • 12
  •   1
Отговори
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Дъщеря ми е на 2,5 месеца и днес от както е заспала в 3 след обяд, изобщо не се е събуждала - направо си подкара нощния сън (вече е 11 вечерта). Щом се размърда, направо я слагам на гърда, суче и продължава да спи. Сменях и памперс, дори и тогава не се събуди. Това нормално ли е? Случвало ли се е на някоя мама? Започвам да се притеснявам да не би нещо да не ни е наред.

# 1
  • Мнения: 3 146
Теди беше така точно на тази възраст, когато имаше няколко дневен запек.Само спеше по цял ден.Какво ли не направих, за да я изакам.

# 2
  • София
  • Мнения: 747
И при нас се получи така, точно на тази възраст, но само веднъж.

# 3
  • Мнения: 311
И при нас има такива дни,обаче аз им се радвам,че в други случаи будува по цял ден и мама няма време за нищо.Така че,използвай тези дни за себе си Laughing

# 4
  • Мнения: 920
Да не би да е реакция от някоя ваксина - пак няма проблеми де. Наистина използвай аткива дни за да се наспиш и ти.

# 5
  • София
  • Мнения: 18 679
Ами на мене никога не ми се е случвало, но ако беше - щях да се радвам LaughingНие и досега сме вампири и не спим хич Sad

# 6
  • София
  • Мнения: 572
Ти май се хвалиш,а ?  Grinning Кари веднъж беше преуморена и като заспа в 17ч се събуди на другата сутрин в 8.Дори не се събуди да яде,но беше малко по-голяма около 4 мес мисля.Но ако така продължи и днес,мисля,че трябва да търсиш причина.

# 7
  • Мнения: 287
Давид до 4 месец само спеше и ядеше. Събужда се хапва и пак заспива, не мисля че има място за притеснение, та нали така растът Simple Smile

# 8
  • София
  • Мнения: 596
Радвай се на момента. При нас такова нещо не е имало, а май няма и  да има...

# 9
Не смятам, че има причина да се безпокоиш Провери все пак дали не по-топла

# 10
  • Мнения: 4 629
Не ми се е случвало, ама щях да се радвам, ако сме имали такива дни Wink

# 11
  • Мнения: 6 390
И при нас е имало подобен слу4ай но май4е бяхме по малки.
Не се притеснявай, няма да се слу4ва 4есто, затова използвай малкото свободно време пълноценно  Grinning

# 12
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Ох, еднократно беше. Вчера си ми го върна тъпкано - за целия ден е спала сумарно към 3 часа. Днес пък от сутринта изобщо не е спала и постоянно мрънка. Та така, явно трябва да се радвам на такива моменти, а не да се притеснявам.
Благодаря ви за отговорите, момичета!

Общи условия

Активация на акаунт