Балонът на Емито Масларова се спука....

  • 2 050
  • 38
  •   1
Отговори
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Още през декември развяваните 6-9% безработица за страна ще се качат най-малко тройно, защото реално тя никога не е била толкова ниска. Тежко и горко им на БСП-то, точно предизборно да ги хване кризата. Те и без това са си зле, а сега просто не ги виждам.

# 1
  • София
  • Мнения: 12 554
БСП-то не ги мисля, ама на нас дупе да ни е яко... ooooh!

# 2
  • Мнения: 7 837
Да не би световната криза да настъпва и в България? Не може да бъде...

# 3
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 224
Да не би световната криза да настъпва и в България? Не може да бъде...
Simple SmileБългария е достатъчно баталясала, без или със световна криза. не ми дреме вече...

# 4
  • Мнения: 5 370
Не разбирам.....темата ЗА БСП ли е колко ще им стане тясно, като злорадство някакво ли или допълнително да се психясваме взаимно? Щото те, новините, никак не ни заливат с помия ежечасно. Tired
И, да, мисля, че по-зле от това няма накъде още да е. Перманентно си е кризясало тук.

# 5
  • Мнения: 9 814
Да не би световната криза да настъпва и в България? Не може да бъде...

Настъпва, но леко.
Орешарски така каза.
А ние на него му вярваме.

# 6
  • Мнения: 4 585
На Масларова всичко и е наред. Нищо не й се е спукало, даже се е надуло.

# 7
  • Мнения: 335
... по-зле от това няма накъде още да е...

Винаги може повече.
Докато го докараме до криза тука, що зор видяхме - вече 20 години зор. Пък все по-хубаво става. "Цивилизационен избор", както се казва.

ПП И "такава е цената на прехода", както се казва също.

# 8
  • Мнения: 225
 МНооого добре ще им дойде кризата на БСП-то (как ги мразя само...) - всичките си простотии и неуспехи ще обясняват с кризата. Тя ще е виновна за всичко. Даже вече си позволяват и подобни изказвания- визирам участието преди известно време на Р.Овч. в сутрешния блок на НТВ. А агент Алберт го глееедаше тъпо и мълчеше.

# 9
  • Мнения: 25 600
Да не би световната криза да настъпва и в България? Не може да бъде...

Че ние кога не сме били в криза?
Или викаш, малко ни беше нашата си, локалната, та сега и световната да ни цапардоса?

# 10
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Внушавате се.
Няма такова нещо.

Костов е виновен за кризата.
Не го ли разбрахте?
Simple Smile

# 11
  • Мнения: 5 710
Костов е виновен за кризата.

Ама и за световната, нали  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 25 600
Естествено, не ставай смешна!

# 13
  • Мнения: 5 940
Методиката, с която работи Агенцията по заетостта за измерване на безработицата, по принцип е леко сбъркана. Там не се отчитат всички обезкуражени на пазара на труда, тези, които не отиват до бюрата. Те може и да са нискограмотни, но ги има. От години това са около 400 хиляди неотчетени безработни. В това число трябва да добавим и твърде гордите добре образовани хора, които приемат бюрата по труда като вид милостиня. Да не говорим за масата нискограмотни продукти на "новото време", които не знаят и не уважават правата си и изповядват верую "нема да им работя за 500 лева".

# 14
  • Мнения: 306
Започнала е кризата,за съжаление...
Мои познати,в провинцията,ми казаха че масово са започнали съкращения-30 човека от една фабрика в малък град,вече са без работа.
Не знам за БСП-то,ама тежко и горко на семействата им...

Общи условия

Активация на акаунт