До всички от Бургас

  • 716
  • 6
  •   1
Отговори
  • Където е сърцето
  • Мнения: 394
Изчетох доста теми ,нагледах се на супер обзаведени от всички вас апартаменти и понеже ми предстои да обзаведа нов дом от банята до спалнята искам да помоля всички дами от Бургас да ми помогнат със адреси на магазини и фирми за обзавеждане за кухня,спалня.Къде да намеря магазини с качествен фаянс и теракот,магазин за ламинат.Не съм от града,но го познавам доста и смятам за напред да го опозная.Някъде из темите видях 2-3 фирми за кухни и спални,но събирам още информация.А забравих,че и за тапети ще ми трябва.Благодаря предварително на всички ви.

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 620
Записче  и аз съм на същия хал  закупила съм някои неща ,но  незнаех ,че всичко ще стане толкова бавно.За  да не правя реклама  на някой ако  искаш пиши на лични  bouquet

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 1 198
Здравей,на нас ни правиха спалнята по наш си проект две момчета от фирма Тива.Ако искаш мога да ти дам координати,за да им звъннеш и да попиташ каквото те интересува.Майстори са на всякакъв вид обзавеждане.Може по твой проект,може и те да помогнат в избора.Сега пак на тях сме си поръчали бар-плот.Нямат магазин,работят в цех и с най-добрите материали.За да не излезе реклама,няма да пиша координати,само на лчини,ако имаш желание.

# 3
  • Където е сърцето
  • Мнения: 394
благодаря ви момичета и за да не пускам поотделно на лични ви моля да ми пратите кординатите .

# 4
  • Мнения: 163
Тъй като съвсем скоро приключих обзавеждането, мога да ти се оплача от мебелни магазини Валдо, много внимавай с тях. Ако решиш нещо да си поръчваш задължително прави договор и искай да знаеш точно от какъв материал ще ти е изработката. Не си доверявай много, много на мострите им в магазините. Аз още ходя по мъките с тях. #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 5
  • Където е сърцето
  • Мнения: 394
Благодаря ти ,ще ги имам в предвид.

# 6
  • Мнения: 7
здр mdr!в момента аз правя ремонт на целия ни етаж.от кухня до спалня.та специално за кухнята аз исках да е нещо по различно което се предлага на пазара в бургас.ходих в няколко фирми едната е "hittron",категорично ми отказаха защото вече се занимават с по големи проекти,другата е "дрийм" и други.абсолютно всички фирми работят с едни и същи материали и цветове.такаче е все едно къде ще отидеш.аз си поръчах моята кухня в търговище.малко по различна кухня харесвами но все още не е готова зада ти кажа каква като качество.а останалите мебели съм ги поръчала в няколко магазина.така че трябва яко обикаляне.

Общи условия

Активация на акаунт