Облечи дете

  • 2 002
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 604
На 06.12.2008г. от 10 до 18ч. пред Народния тетър в София ще се събират дрехи и обувки за дечица на възраст от 3 до 18 години от 67 социални домове  в страната . Става въпрос за запазени дрехи и обувки, не за нови.
Кампанията е "Облечи дете"  Peace Вярвам, че с общи усилия можем да зарадваме децата с топли дрешки и обувки  Hug

# 1
  • Мнения: 1 492
Чудесно!

# 2
  • Мнения: 824
Чудесна идея!Радвам се, че мога да облека няколко момичета.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 4 220
Чудесна новина!

# 4
  • София
  • Мнения: 932
Супер , поздравление за идеята на организаторите   bouquet.
Аз повечето вече ги дадох преди седмица, но съм сигурна че ако се поразровя още в дрехите си , ще открия какво да дам.

# 5
  • Мнения: 553
А ще може ли да се донесът и дрешки за дечица под 3 год. или няма смисъл?

# 6
  • Мнения: 790
Много ми допада инициативата и искам да се включа в нея. Ще подготвя пратка и ако някой от организаторите  се съгласи да я получи и отнесе на мястото, моля да ми пише на лични.

# 7
  • Мнения: 2 099
Също като Тай.Искам да подготвя пратка с мои дрехи.Аз съм върлинеста мадама,но има и доста високи момичета вече нали?Имам страхотни почти нови дрехи които вече не нося и искам да ги дам.Ако някой от организаторите ми даде адрес ще ги пратя за моя сметка на него.Моля пишете на лични. Grinning

# 8
  • Мнения: 752
Когато носим дрехите, трябва ли да са сортирани по възраст например или всичко на едно място?

# 9
  • Мнения: 1 517
Аз съм далечко от София, но пък си имам една циганка от с. Изворско  Mr. Green .От години ме наобикаля...може да се каже, че облякох цяло Изворско  Joy
Веднъж занесох по-запазени бебешки дрешки и запазени играчки (в смисъл стари, но не счупени) в детски дом във Виница...някакси много претенциозни бяха. Чувала съм, че служителките си отбирали каймака от такива дарения, а каквото остане го давали на децата. Личното ми мнение е, че е много възможно. За съжаление.
Все пак като имам възможност - ще давам.

Последна редакция: ср, 26 ное 2008, 12:59 от ДелтОв(И)ца

# 10
  • София
  • Мнения: 18 679
Чудесно! Браво на организаторите! Имам много неща, които искам да дам, е някои трудно биха минали за "топли дрешки и обувки", но някоя 18-годишна девойка с кеф ще ги доизноси Wink Сега остава и съм тука на 6-ти Thinking

# 11
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
И аз искам да питам за топлите дрешки. Объркващо е. Събират се дрехи и обувки за всички сезони, нали?

# 12
  • Мнения: 589
 Браво! Ще се включа! А мога да помогна и с посрещането и предаването на пратки от извън София...

# 13
  • София
  • Мнения: 2 415
Аз съм далечко от София, но пък си имам една циганка от с. Изворско  Mr. Green .От години ме наобикаля...може да се каже, че облякох цяло Изворско  Joy
Веднъж занесох по-запазени бебешки дрешки и запазени играчки (в смисъл стари, но не счупени) в детски дом във Виница...някакси много претенциозни бяха. Чувала съм, е служителките си отбирали каймака от такива дарения, а каквото оснате го давали на децата. Личното ми мнение е, че е много възможно. За съжаление.
Все пак като имам възможност - ще давам.

аз имам наблюдения само от един дом - този в Доганово. Там всичко отива при децата Peace

# 14
  • Мнения: 131
Здравейте аз съм от Смолян.
От известно време ми се върти една такава идея да съберем дрешки и играчки за тези дечица от домовете.
В нашия  район знам два дома за изоставени дечица.
Но не знам точно как стават нещата дали трябва да е към някаква организация или просто майките можем да се организираме.

Общи условия

Активация на акаунт