С прегнил сашто не ми се пука фоликул

  • 1 405
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 35
Момичета,аз нямам овулация пия клостилбегит,образува се фоликул но не се пука,слагахме и прегнил и пак не се пука.Лекаря ми каза че трябва да се ориентирам за инвитро.Искам да попитам имали момичета с моя проблем и какво лечение са имали.

# 1
  • Мнения: 646
Колко ти бил битият прегнил 5000 или 10000?

# 2
# 3
  • Мнения: 646
А защо не опитате с 10000?
И това еднократно ли е непукане или не?
И малко извън темата- нали си чела  кога си използва колостилбегит? Проверени ли  са ти тръбите, спермограма???

# 4
  • Мнения: 35
всичко е проверено траби,спермограма.Не девет месеца вече не се пука

# 5
  • Мнения: 646
Ако пиеш 9 мес. Клистилбегит е най-добре да го спреш, защото няма никаква полза от него и да опитате с 10000 ед. прегнил.
Друго , което ми идва в главата е лапароскопия  и финестрация на яйчниците/ което може евентуално да помогне за пукането на фоликула/ - ама е леко спорен въпроса. Следващото е инвитро. Дано се включат и други момичета с насоки.

П.П. погледни темата за LUF синдром

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 99
Здравей.Понеже виждам,че проблемите са ти сходни с моите да споделя.Аз съм с СПКЯ и луф-синдром.Стимулирали са ме с клостилбегит,с меногон,правена ми е лапароскопия за фенестрация на яйчниците.При всички видове стимулация стигаме до доминантен фоликул,но заради луф-синдрома нито с прегнил,нито с овитреле пукам фоликули.Подготвям се за ин витро в момента.
А забравих да кажа,че пия и метформин за поликистозата.Ти с СПКЯ ли си или по друга причина нямаш овулация.
При мен лапарото не подейства,но не се знае при теб може да стане.Каквото и да решиш аз ти пожелавам успех Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт