Кой е най-добрия детски клуб в Люлин?

  • 60 558
  • 193
  •   1
Отговори
  • Мнения: 60
Здравейте,момичета!Реших да пусна тази тема,защото скоро наближава и нашият рожден ден,а ще ни е за първи път в клуб:) и толкова теми изчетох,че се обърках тотално  #CrazyА и мисля,че и за всички мами от Люлин ще им е интересно да прочетат отзиви за клубовете в нашият квартал!Така,че пишете ще съм ви много благодарна  bouquet
Аз лично ходих в МЕЧО ПУХ и ми хареса като обсатановка,МИКИ МАУС където отношението много не ми хареса и БАМБИ там пък бяха много мили и дилемата е на лице newsm78 Къде мойто дете ще си изкара рожденния ден най-весело?

# 1
  • 1st floor
  • Мнения: 9 075
и мен ме вълнува същата тема, ако може и в цифри...

# 2
  • Мнения: 574
В Люлин съм водила децата само в Пипи и ми хареса

# 3
  • София
  • Мнения: 3 249
Преди 3 седмици бяхме в един новооткрит клуб - Шугърланд. Хареса ми, но за цени не мога да говоря-бяхме гости Wink Люлин 9, бл. 957

# 4
  • Мнения: 60
В тези три клубчета,които споменах излиза по 12лв(без тортата) на дете минимума е 10деца!Отделно е менюто за възрастните!А къде се намира този ПИПИ?

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Според мен Мики маус не е за толкова малки деца. Мечо пух е подходящо за двегодишни. Били сме там на рожден ден и ни е харесало. Аз съм много доволна от Мики Маус в Банишора.

# 6
  • Мнения: 574
В тези три клубчета,които споменах излиза по 12лв(без тортата) на дете минимума е 10деца!Отделно е менюто за възрастните!А къде се намира този ПИПИ?
Детски клуб Пипи - ж.к.Люлин ,, бл.33  т. 0886 629 385   т.0888 587 464

# 7
  • София
  • Мнения: 619
 Flutter Ние сме от маниаците....ходиме през ден в студеното време на клуб.Знаеме ги всички,та в този ред.....бих подредила така от по доброто към по лошото и ще кажа защо :
1) Sugarland-ново,чисто,неопотребено все още,пространство,перфектно отношение!
2)Бамби-пространство,добре разположено от вътре,но за отношение..... Confused не съм доволна-те са от първите и явно са се успокоили,че бизнеса върви добре!
3)Partyland-голямо е,любезни са,хубава обстановка,но мисля ,че цените за РД са малко по високи отколкото на останалите места!Собстеника е направил и в Сиконкото нов клуб,но там не съм ходила.Предполагам,че ще е хубаво съдейки по 1-вия!
4)Бам Бам(след ремонт и разширено)-много е любезна собственичката,добре е за децата,но помещенията са 2 отделни т.е. с 2 отделни входа(едно за родителите и едно за децата).От една страна е добре,защото голямите могат да пушат(тези които го правят),но от друга страна нямаш пряк достъп до детето и е малко неудобно!
5)Мечо пух-голямо,но на мен ми излежда вече много амортизирано от експлоатиране!
6)Диноленд-много добро за РД на малки деца,има пространство,мило отношение и добри цени за партита!
7)Мики Маус-оставам на вас,не съм стигнала до там!
8 Пипи-добре е направено,но е тясно помещението за деца-що се отнася за парти!За родителите мястото е доста по голямо  newsm78 в което не виждам логика.Ама то зависи каква е концепцията на собственика:за детски клуб или за печалба предимно от заведението ,а именно около РД и партита!Не съм доволна обаче от отношението им и ще ви кажа защо-ами случи се,че Дейвид се напишка в клуба и ме накараха аз да си го изчистя(разбира се сама щях да го направя,но се очудих колко бяха бързи в предложението)с кофти тон и другото нещо беше ,че докато си седях отвън и пиех кафето си по едно време 2 годишния ми син идва по чорапи с обувки в ръцете(каката го пуснала на вън защото представиси той искал да излезне  #Crazy)Е,питам се ами ако го бях оставила за малко и бях отишла до маг. newsm78 Щеше да се прибере бос в къщи сам!  #2gunfire
9)Има един точно срещу Калкута,но го забравих как се казва.Там е приятно,но е направено в ап.,всичко е едно общо и часта за децата е мнооого малка!Но иначе е уютничко!

И така-това е моето мнение!Дано съм помогнала!Ако трябват контакти...насреща съм!А иначе цените на всякъде са горе-долу сходни!

Последна редакция: ср, 26 ное 2008, 21:36 от ronkis

# 8
  • Мнения: 60
Този пипи изобщо не ми хареса,ще ида утре до Сиконко  и ще пиша,и в Шугърленд ще проверя май натам ще се ориентирам Peace
Благодаря на всички за отзивчивостта  bouquet Hug

# 9
  • София
  • Мнения: 6 971
biskwitka, ако вече си ходила в Шугърленд, моля пиши ми за впечатленията си.

# 10
  • София
  • Мнения: 280
Миналата година правихме РД-то на сина ми в Мечо Пух. Самият клуб ми хареса много, но обслужването не беше на ниво.
Скоро бяхме в Мики Маус - видя ми се много малко пространството за игра, освен това храната за малките я сервираха в съседната зала и общо взето трябваше да ги изкарат от едното място, да се обуят и да отида в другата част, къде беше сервирано.
Шугърленд не сме ходили, но чух хубави неща за него ще го видим.

# 11
  • София
  • Мнения: 426
Ходила съм в Диноленд (зад 37-мо училище)нов е от лятото.Доволна съм от персонала и базата за игра е добра.

# 12
  • Sofiq
  • Мнения: 192
Бамбни - пълен потрес - развалиха ни хубавия празник... Отношение - под всякаква критикя.
Едната щеше да бие дете... След като им платихме за още един час допълнително, взеха да си събират и прибират нещата, а ние пак напрафихме лудница и те пак подреждат... Кетеринга - отврат едни сандвичи, в които друго освен хляб нямаше. Абе много съм разочарована, а има майки, които оставят децата си за почасово гледане (вместо в детска градина) - е с тях как се отнасят няма да ви казвам.... направо ми стана жал за дечицата...
Тази годимна съм много доволна от Мики Маус. Много добра организация, добро отношение към децата, добър кетеринг - мисля че всички останаха много доволни. Децата през цялото време имаха забавления, а не просто да тичат без цел.
Мечо пух някога ми харесваше, но наистина поостаряха нещата там и се поамортизираха.
Та това от мен, дано да съм била полезна.

# 13
  • Мнения: 60
Здравейте,момичета!Шугърленд е ново клубче,чистичко,с нови играчки,но не ми хареса че е разделено на две и не можеш да си наглеждаш детето докато играе,защото си от другата страна на помещението поне така мисля!А и взех нещо да се отказвам от клубче,защото моята дъщеря само като влезе в клубче започва един рев-мисли,че там е яслата и ще я оставя,а и децата които ще поканя са над 6год. и няма да им е интересно.А и няма още приятелчета в яслата,защото сме от скоро.Та мисля да я заведа с племенницта да потичат в някой клуб през деня за 1-2 часа и след това спокойно в къщи да си танцуват.Обмислям още,но ми остава малко време!Вие как мислите,дали е добра идеята?  bouquet

# 14
  • Мнения: 506
Бамби- там празнувахме РД на малката ми дъщеря - на 5 г. -  много ни хареса - кетаринга.. обстановката... но не ги занимаваха децата а просто ги пазеха ... това не ми хареса.
Мики маус - точно обратното - преди около 2 мес. правих РД на голямата ми дъщеря- много ги занимаваха децата но кетъринга огвратителен..дори е много повече от отвратителен...а за 10 деца ни излезна 270 лева всичко - торта за залата и т.н ...само за сравнение в бамби бях платила около 160 за 10 деца...
А в Мечо пух сме били гости но мнението ми е като на станалите - доста старичко и отношение никакво към децата....

# 15
  • София
  • Мнения: 6 971
Да дам малко инфо за Шугърленд. Направих резервация за рожд. ден на синът ми. Момичето, което ме посрещна ми направи добро впечатление, обясни всичко подробно. Клубът не е много голям, мен ме устройва това, че има две зали за игра - детският кът и детска дискотека, защото една част от гостите са дечица на по 10-12 години и те ще си се забвляват в дискотеката. Кувертът на дете е 17.50 лв. включва пица или сандвич по избор, сокче и подарък за всяко дете - избрахме кутийки с пастели. Платата за възрастните са между 20-24 лева - гарантираха ми, че ги носят точно преди празника и всичко ще е топло. Тортите са от Лагуна - около 55-70 лева. Това е, когато мине нашият празник януари ще пиша задължително в темата впечатленията си. Мисля, че е много важно да пишем, защото е време собствениците на клубове да се стараят да предлагат качествени услуги, а ако не могат, просто постепенно да отпадат от пазара.

# 16
  • Мнения: 60
Buni и аз съм съгласна с теб,затова ще напиша не ходете в клуба който се намира на пазара близо до банка ЦКБ и Мтел,забравих му името ще го напиша по-късно.Толкова беше неучтив собственика,дори не поиска да обясни,ами ми каза прочетете на стената там пише всичко Crossing ArmsНа всичкото отгоре ми каза,че трябва да отида 5дни преди Рожденния ден,ами ако е запазена вече датата,какво да празнувам празника на друга дата ли?Ужасен беше #Cussing out

# 17
  • София
  • Мнения: 6 971
Buni и аз съм съгласна с теб,затова ще напиша не ходете в клуба който се намира на пазара близо до банка ЦКБ и Мтел,забравих му името ще го напиша по-късно.Толкова беше неучтив собственика... #Cussing out

Този клуб се казва Партиленд. Ако някъде ми кажат да си прочета условията за парти на стената, определено повече няма да стъпя там  Peace

# 18
  • Мнения: 60
Buni и аз съм съгласна с теб,затова ще напиша не ходете в клуба който се намира на пазара близо до банка ЦКБ и Мтел,забравих му името ще го напиша по-късно.Толкова беше неучтив собственика... #Cussing out

Този клуб се казва Партиленд. Ако някъде ми кажат да си прочета условията за парти на стената, определено повече няма да стъпя там  Peace
Точно за него става въпрос!

# 19
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Критика за Мечо пух, миналата година по това време празнувахме РД на синът ми, всичко беше перфектно, много бях доволна, после още куп дечица си посрещнаха празника там, хвалех го по форумите.
Тази година запазих пак там, беше ужасно. Каките веднъж не се усмихнаха, едната през цялото време люшкаше едно по-малко момиченце, което можеше само да се люшка по принцип  Rolling Eyes, другата се помоткваше, децата беснееха сами без никакъв надзор, добре че вече са по-големшки и сами се пазят. Обстановката е доста занемарена, мрежата на къта с пързалките и т.н. е скъсана на няколко места  Shocked, на други гумираното уплътнение върху металните части си е разкъсано или го няма (това случайно го видях гледайки снимките от фотоапарата)... На всичкото отгоре ни натовариха със сметката  Confused, което също случайно видях (чак у нас), защото повечето родители си оставиха децата и бяхме прекалено малко възрастните, хич да не се заглеждаш се вижда... Много ме беше яд, чудех се дали да не звънна и да се разправям, ама какъв ли е смисълът само да хабя нерви...

# 20
  • Плевен/София
  • Мнения: 546
      Здравейте, момичета! Благодаря ви за споделените впечатления, на нас през януари също ни предстои рожден ден и в момента правим избор.
      Имам въпрос: вярно ли е, че минималния брой деца са десет, и дали можем да донесем торта от друго място? Дано не ви се сторят наивни въпросите, но нямам никакъв опит.
      Благодаря предварително   bouquet!

# 21
  • Мнения: 3 506
Запис.

# 22
  • София
  • Мнения: 426
      Здравейте, момичета! Благодаря ви за споделените впечатления, на нас през януари също ни предстои рожден ден и в момента правим избор.
      Имам въпрос: вярно ли е, че минималния брой деца са десет, и дали можем да донесем торта от друго място? Дано не ви се сторят наивни въпросите, но нямам никакъв опит.
      Благодаря предварително   bouquet!



За броя на децата не във всички клубове е задължително да са 10 но има и такива клубчета в които не може партито да е с по малко от тази бройка деца.Трябва да разучиш.А за тортата не знам.

# 23
  • Мнения: 120
Препоръчвам "Калпазаните" - намира се на спирката преди Кооперативния пазар, където е 33то училище. В един апартамент е голям. Там празнувахме рождения ден намалкото момче, а след това на няколко пъти го оставям за почасово гледане, докато пазарувам или имам друга работа. Много е щастлив и не иска да си тръгва, а е малък на 2,5 години. Мили млади дами работят там. Лошото е, че няма двор, но пък има голяма тераса. Напомня ми на дом и това създава уют.

# 24
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
      Здравейте, момичета! Благодаря ви за споделените впечатления, на нас през януари също ни предстои рожден ден и в момента правим избор.
      Имам въпрос: вярно ли е, че минималния брой деца са десет, и дали можем да донесем торта от друго място? Дано не ви се сторят наивни въпросите, но нямам никакъв опит.
      Благодаря предварително   bouquet!

Навсякъде е различно и за бройката на децата и за тортата. По принцип може да си донесете торта от друго място, но има клубове в които слагат такса, ако тортата не е от тях. Така ни изненадаха в Мечо Пух, миналата година нямаше такова нещо, сега щом тортата е внесена отвън - такса 10лв., която лично аз не видях някъде да е обявена, нито пък някой ме предупреди за нея  Confused
Прегледай сайтовете на клубчетата, даже звъни по телефона и питай  Hug

# 25
  • Мнения: 6 274
Записвам се да следя, че и на мен това ми е любопитно...  Peace

# 26
  • Плевен/София
  • Мнения: 546
        Благодаря ви, момичета!

# 27
  • Мнения: 1 073
Почти навсякъде в клубовете кувертите за едно дете са в порядъка 15-20лв. Отделно от 100 до 200лв за анимация, и отделно за кетъринг за родителите, ако има такива. Сега януари месец, големият ми син става на 10 години и голямо чудене е къде ще празнуваме, защото хем е малък , хем пък иска и дискотека.

# 28
  • Мнения: 60
Почти във всички клубове минимума е 10деца около14лв менюто,тортата не е задължително от тях, в Мечо пух искат 10лв ако си вкараш храна от теб!Отделно е менюто за възрастните!

# 29
  • София
  • Мнения: 505
Сега януари месец, големият ми син става на 10 години и голямо чудене е къде ще празнуваме, защото хем е малък , хем пък иска и дискотека.

Отделна стая за дискотека има в Шугърленд и в Мики Маус.

Преди месец бяхме гости на 10-я рожден ден на едно момиченце в Мики Маус. Първо организираха някакви състезателни игри на децата, а след това им направиха дискотека в другата зала.

# 30
  • Мнения: 459
Мога да кажа,че съм обиколила почти всички клубове в "Люлин" и за момента доверие отново бих гласувала само на момичетата в "Мики Маус". Там беше рожденият ден да сина ми тази година, а и на още 4 близки деца и съм доволна за първи път.
За "Шугърленд"- лично аз не съм ходила още, но преди няколко дни мама заведе Рос на рожден ден на приятелката му и са прекарали добре.

# 31
  • Мнения: 6
През ноември бяхме в Партиленд. Помещението за деца НЕ беше отоплено и на следващия ден детето ми вдигна температура. Краката й бяха ледено студени. Масичките за деца са в отделно помещение, което е много малко и децата бяха като на "задължителен обяд" под зоркия поглед на каките. Иначе каките после много хубаво занимаваха децата, но господинът на бара наистина е "борсук". С две думи не ми хареса.

# 32
  • Мнения: 2 978
Момичета, изчетох и много ви благодаря за споделените впечатления.
На нас също ни предстои рожден ден през март и ми се иска да е на клуб.
Засега се колебая между "Калпазаните" и "Пипи". Бихте ли писали ако имате по-пресен опит с тези клубчета и колко време предварително трябва да се запази. Става въпрос за РД в неделя, така ни се пада на датата.

# 33
  • Мнения: 206
Сега януари месец, големият ми син става на 10 години и голямо чудене е къде ще празнуваме, защото хем е малък , хем пък иска и дискотека.
Дъщеря ми също много искаше дискотека за 10ия си РД, който беше през юни миналата година. Направихме го в пицария "Кери". Нямат задължителна бройка деца, а менюто включваше малка пица+сок(цената беше около 5-7лв за всяко дете) . Тортата си я носиш ти от където искаш. Аз поръчах допълнително от менюто на пицарията топли и студени плата за децата. Диджея си го викат от пицарията - за 2часа 120лв.(музика според вкуса на децата, игри като за по-големи деца). Останах много доволна и от персонала и от диджея. Ако нещо допълнително те интересува - потърси ме на лични.

# 34
  • София
  • Мнения: 6 971
MianaNia, щом рожденият ден е в неделя, трябва да запазиш място поне месец по-рано. В Калпазаните не съм ходила, но Пипи го посещавам често. Предимство е отделената зала за родители. Кухнята им е добра, всичко се прави на място. Аз съм празнувала рожденият ден на детето си там преди три години и бях много доволна, но сега не бих избрала този клуб. Лично аз съм разочарована от скорошната им практика - при рожден ден не затварят клуба за външни посетители, за мен това е страхотен минус. При децата от рожденият ден се пускат непознати дечица, за които също трябва да се полагат грижи и съответно другите деца са ощетени. Децата, които не са поканени гледат тортата и храната на другите, абе...пълна недомислица. Същото е положението и в залата за родителите, тя си работи като заведение, а ти се опитваш да си посрещаш гостите...

# 35
  • София
  • Мнения: 2 530
Калпазаните  Peace

# 36
# 37
  • Мнения: 208
Да дам и аз един глас за Partyland. Иначе много ме дразни това, че събота и неделя всички клубове са изцяло ангажирани от рождени дни и никога не успяваме да оставим детето да поиграе...

# 38
Здравейте дещеря ми ще сатва на 10 години и много иска рождения и ден  да бъде в детски кът.Трябва да е в люлин.Колебая се за "Калпазаните" "Шугърленд" и "Мики Маус".Моля ви дайте идея за детски клуб в лулин.Благодаря ви предварително!!!

# 39
Мога да кажа,че съм обиколила почти всички клубове в "Люлин" и за момента доверие отново бих гласувала само на момичетата в "Мики Маус". Там беше рожденият ден да сина ми тази година, а и на още 4 близки деца и съм доволна за първи път.
За "Шугърленд"- лично аз не съм ходила още, но преди няколко дни мама заведе Рос на рожден ден на приятелката му и са прекарали добре.
Ве4е не занм какво да правя,де6щеря ми ще става на 10 години исак да бъде в детски кът.Колебая се за "Калпазаните" "Шугърленд" и "Мики Маус".А Трябва да е в люлин!

# 40
  • Мнения: 208
Посетихме и Sugarland, по препоръки от тази тема. Много ни хареса и на нас. Чисто и новичко, доста играчки. Много са мили. Когато детето падна и се разплака, дотича и още една жена (може би шефката) да попита какво е станало и всичко наред ли е. Много удачно е диванчето точно срещу мястото за игра, защото ние сме малки и много - много не щем да стоим сами, а така като съм му пред очите и се чувства спокоен. Успях да изпия едно кафе и да побъбря спокойно, докато си играеше. Разбира се това надали ще е възможно през уикенда, когато има повече хора.

# 41
  • Мнения: 459
Katerica, отдели си малко време и отиди и разгледай и трите клуба. Така ще решиш по-лесно!

# 42
  • Мнения: 1 931
Има много хубави клубчета, а за отношението много зависи и от моментното състояние на персонала там. Аз съм доволна от Калпазани- там беше люлинката среща скоро и беше предпочитаният клуб от повечето от темата. А и запазихме час за неделя в сряда същата седмица, проблем е събота да се запази час. Но все пак не е препоръчително толкова късно. Мечо Пух ми харесва, последните ми впечатления са от 20.12.2008 год. и са ми положителни, каките бяха много усмихнати и играеха с децата. За Партиленд не знам, в смисъл, че от преди близо година имам положителни впечатления. На тези от Люлин който не са идвали в Люлинската тема, заповядайте при нас.http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=370520.0;all

# 43
  • София
  • Мнения: 6 971
 Бях обещала да пиша отзиви от рожденият ден на синът ми, на за съжаление забравих за тази тема, извинявам се. Копирам поста си от другата тема:
 Мина рожденият ден на сина ми в детски клуб Шугърленд.  Децата се забавляваха много добре, момичетата от клуба не са им устройвали специални игри, но бяха много любезни, внимателни и наистина наблюдаваха децата и помагаха при нужда и се заиграваха с по-малките. Имаше ритуал по поднасяне на тортата, пяха песнички, изобщо беше много хубаво. Храната беше чудесна, красиво подредена, добро и бързо обслужване, получи се страхотен рожден ден, на децата не им се тръгваше, на нас също, много съм доволна 

# 44
ЦвеTи,обиколих ги вси4ките и дещеря ми хареса най-много Шугърленд.Да дам инфо за този детски парти клуб,за рд на дете се плаща 15лв,в тези 15 лв се вклю4ва 2 помещения(1 дискотека и 1 джунгла)и сандви4/пица и сок Капи. Как4иката ми обясни много любезно какво има и така н.т.

# 45
Katerica, отдели си малко време и отиди и разгледай и трите клуба. Така ще решиш по-лесно!
ami obikolih gi no tq haresa samo sugarlend

# 46
      Здравейте, момичета! Благодаря ви за споделените впечатления, на нас през януари също ни предстои рожден ден и в момента правим избор.
      Имам въпрос: вярно ли е, че минималния брой деца са десет, и дали можем да донесем торта от друго място? Дано не ви се сторят наивни въпросите, но нямам никакъв опит.
      Благодаря предварително   bouquet!
v sugarlend minimalniqt broi deca e 10 i v miki mays,ako tortata se vnese ot vyn se zapla6tat 10 leva i se nosi belejka

# 47
  • София
  • Мнения: 6 971
ЦвеTи,обиколих ги вси4ките и дещеря ми хареса най-много Шугърленд.Да дам инфо за този детски парти клуб,за рд на дете се плаща 15лв,в тези 15 лв се вклю4ва 2 помещения(1 дискотека и 1 джунгла)и сандви4/пица и сок Капи. Как4иката ми обясни много любезно какво има и така н.т.
В Шугърленд на 26.01. аз плащах по 18 лв. куверт за детенце, като всяко дете получи подарък пастели. Не ми казаха за възможност за куверт, който струва 15 лв.

# 48
  • софия
  • Мнения: 432
Здравейте дещеря ми ще сатва на 10 години и много иска рождения и ден  да бъде в детски кът.Трябва да е в люлин.Колебая се за "Калпазаните" "Шугърленд" и "Мики Маус".Моля ви дайте идея за детски клуб в лулин.Благодаря ви предварително!!!

ако все още не е минал рождения ден, препоръчвам ти фън зон клуб, в сградата на сиконко
там е интересно за тази възраст дечица.

# 49
Здравейте дещеря ми ще сатва на 10 години и много иска рождения и ден  да бъде в детски кът.Трябва да е в люлин.Колебая се за "Калпазаните" "Шугърленд" и "Мики Маус".Моля ви дайте идея за детски клуб в лулин.Благодаря ви предварително!!!

ако все още не е минал рождения ден, препоръчвам ти фън зон клуб, в сградата на сиконко
там е интересно за тази възраст дечица.
a kolko stryva na dete?

# 50
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Нашия РД предстои скоро и резервирах "Мечо пух". Миналата година пак бяхме там и останахме много доволни. Детето иска пак там.

# 51
buni, колко деца и колко възрастни бяхте на вашия РД в Шугърленд? И колко ви излезе цялото удоволствие? На мен също ми казаха цена от 15 лв. на дете, отделно тортата.

# 52
  • София
  • Мнения: 6 971
10 деца и 8 възрастни. Поръчвах плата - топло и студено за възрастните, бутилка вино, поръчваха се и други питиета +торта от Лагуна (70 лв.) - всичко ми излезе около 380 лв. Кувертът на дете беше 18 лева(включваше подарък за всяко детенце - кутийка пастели +пица и сокче) -  newsm78 може би са махнали подаръка за всяко дете и за това цената на дете ти я обявяват 15 лв.

# 53
  • Мнения: 2
Мили мами, днес посетих с малкото си дете клуб Бамби в Люлин 7. Останах очарована. Персонала, а и собствениците са нови. От предишното Бамби е останало само името. Момичетата са страхотни и много забавляваха децата. Поговорих с тях, те са мили и усмихнати, което в днешно време се случва рядко. Обещаха, че до средата на март едната от трите за ли ще я превърнат в дискотека за по-големи деца.Има страхотни нови играчки, бара също е добре зареден.Цените са нормални , даже бих казала, че са и по- ниски от тези на другите клубове в Люлин. На мен много ми хареса и ще продължа да посещавам този клуб.

Последна редакция: пт, 27 фев 2009, 00:22 от ИВА_ЛОЗАНОВА

# 54
  • София
  • Мнения: 505
Бамби е хубав клуб - синът ми много се забавлява като съм го водила и рожден ден сме празнували там, и на коледно парти сме били. Но ако направят дискотека в едната зала, то няма да остане място за игра - в едната зала е джунглата, в другата масичките и столчетата, а в третата ще бъде дискотеката, така ли? 

# 55
  • Мнения: 276
Някой може ли да даде пресни отзиви за Детски клуб "Пипи" в жк Люлин? След 3 седмици ще празнуваме рожден ден на дъщеря ми и ме интересува как е обслужването, храната, цена на куверта? Предварително благодаря!

# 56
  • Мнения: 1
за пръв път влизам в този форум.има много полезна информация за детските клубове аз същ то съм от люлин и редовно ги посештаваме с децата.те много харесват мечо пух и бамби

# 57
  • Мнения: 989
Определено МИКИ МАУС.

# 58
  • София
  • Мнения: 273
Определено МИКИ МАУС.
Къде е този клуб?

# 59
  • Мнения: 592
И аз съм с две ръце за Мики Маус.Няма друг клуб където така хубаво е организирано детското парти.В доста клубове по Люлин сме ходили,но като там никъде не съм видяла да забавляват децата.Определено са ме спечелили като клиент и за следващия ни РД.На моята приятелка на детенцето РД беше в Пипи,но след това бяха на нашия в Мики Маус.Тя видя,че разликата е огромна

# 60
  • София
  • Мнения: 746
За мен,най-добрия клуб е "Калпазани",и за малки, и за големи деца.

# 61
  • Мнения: 6
Здравейте, и на мен ми предстои празнуване на РД на 2год. ми син и съм раздвоена между Мики Маус ( и аз не останах доволна от кетеринга за възрастни, храната беше малко старичка) ,но ми е близко и Sudarland. Моля ви дайте съвет

# 62
  • Мнения: 459
Здравейте, и на мен ми предстои празнуване на РД на 2год. ми син и съм раздвоена между Мики Маус ( и аз не останах доволна от кетеринга за възрастни, храната беше малко старичка) ,но ми е близко и Sudarland. Моля ви дайте съвет


Не защитавам "Мики Маус", но ми стана чудно как така храната ти се е видяла малко старичка, като я карат малко преди тържеството!  А и като не си доволна защо се чудиш дали да празнуваш там? 
В този клуб празнувам вече седми рожден ден, единият от който беше и на детето ми и определено съм много доволна! И тази година пак там ще запазя дата!

# 63
  • Мнения: 506
На мен пък храната ми се видя меко казано отвратителна... изключвам пицата която май най си заслужава..Аз за себе си не бих приготвила нещо толкова лошо а кво остава за гости..Така си я изхвърлихме като се прибрахме в къщи а там хората опитаха от няма и къде и това беше. Просто кетъринга им е лош..

# 64
  • Мнения: 912
Много интересно, че никой не споменава за Фън Зон- ние миналата година при старите собственици на Партиленд и Фън Зон, си изкарахме страхотно и платихме към 200 лв, дойдоха по-малко деца, но си платихме за обявената бройка (май пак беше 10), като те ни бяха позволили да си внесем питиета и ядки, беше много удобно, широко и забавно и за нас, възрастните- много мегдан за скачане на децата, за танцуване на големите, каките-аниматорки и собственичката тогава бяха страхотни! За съжаление, те са продали и двата си клуба на нови собственици през април тази година и са заминали за чужбина доколкото разбрах (мъжът от Партиленд мисля, че беше брат на русата дама) Сега новите собственици на Партиленд май са семейство без деца и са вдигнали цените, а за Фън Зон дори не знам дали работи още като клуб за по-големи деца и като занималня както преди...Ще отида да проверя тези дни,че имаме РД на 9ти декември...

# 65
  • Мнения: 225
Сега новите собственици на Партиленд май са семейство без деца и са вдигнали цените

Да, така е - малко по-скъпо е от миналата година. Кетеринга не е скъп като го поръчваш, но накрая сметката доста набъбва от неясно какви пера. Не дават касова бележка/фактура или поне списък на нещата, които плащаш - показват някакъв списък, който обаче си бил за тях. Неприятно впечатление ми направи, че отделно калкулират пластмасовите чинийки и вилици за тортата - това просто никъде го няма и е абсолютно неприемливо за мен. Като не искат да мият чинии, те да си поемат разходите. Не че е чак толкова много като пари, но е дразнещо. Другото, което ме подразни е, че се плаща за натурален сок в детското меню, а дават от боядисаните сокчета Кико. Имаше и 3 непознати деца, които си взеха чак по средата на нашия рожден ден. Въобще - догодина няма да сме там, за тези пари очаквам повече - за 2 часа оставям малко под половината си заплата, така че ми се иска да си тръгна не със смесени чувства, а с кеф.

# 66
  • Мнения: 912
Да, dudu е напълно права.
Мисля, че към момента открих, че клубът до Марсел срещу Арена Запад (не съм сигурна Барби ли се е казвал) е затворил и Мечо Пух в Люлин 4 също не е там (на негово място има книжарница).

# 67
  • Мнения: 912
Кувертите в Мики Маус колко са, защо ми казват, че е скъпо там?

# 68
  • Мнения: 459
Кувертите в Мики Маус колко са, защо ми казват, че е скъпо там?
Не е скъпо! Втора година празнувам рождения ден на Рос там и ползвах и отстъпка, която правят на всички след първото парти там! Ама колко беше кувертът-не знам! Ето ти линк към сайта им! Казаха, че ще правят и купони с дядо Коледа и мисля да се възползвам!

# 69
  • София
  • Мнения: 6 971
Кувертите в Мики Маус колко са, защо ми казват, че е скъпо там?
За събота и неделя - двучасов престой на дете 10 лв. през седмицата - 8 лв., отделно е детското меню - около 3-4 лева на детенце.

# 70
  • Мнения: 912
Благодаря, но това цените от оферта за рожден ден в Мики Маус 3 ли са?

# 71
  • София
  • Мнения: 6 971
Благодаря, но това цените от оферта за рожден ден в Мики Маус 3 ли са?
Това ми е офертата за Мики Маус в Люлин, но мисля, че цените са еднакви навсякъде.

# 72
  • Мнения: 133
  Били сме в Калпазаните,не е лошо,а и жените там ми се струват много приятни!

# 73
Скоро празнувахме в Мечо Пух не е затворил.Работи си. Едвам си запазихме дата и изкарахме добре децата просто пощуряха от кеф.

# 74
Поздравления за темата. Simple Smile

# 75
  • Мнения: 2 517
Скоро празнувахме в Мечо Пух не е затворил.Работи си. Едвам си запазихме дата и изкарахме добре децата просто пощуряха от кеф.

Чак пък "едвам си запазихма дата"! Освен ако не са си подменили играчките и отношението. Дано не са изгонили и готината кака където преди това е работила в Партиленд.

Партиленд със стари  и с нови собственици - не става. При старите беше по-поносимо, но с разклонителите по пода в залата за игра на децата, случка :"субект, който стои като каменна статуя и ти заповядва да си играеш" - мерси съм.

Калпазаните - освен пространство , една писта за колики, пързалка и нещо като люлка, детето няма с какво да си играе и не му се задържа вниманието. Говоря за по-малки около 3 годишни деца. Изключвам "плазмата", но детето ми може да си гледа анимация и в къщи.

За сега си намерих своя клуб, където детето ми се чувства добре - говоря за почасово гледане, но не е нито един от изброените и е в съседен квартал.

# 76
  • Мнения: 592
Ние празнувахме за пореден път в Мики Маус и пак съм много доволна.Храната ми хареса,а за купона на децата нямам думи-страхотен както винаги.За момента този клуб в Люлин ми е фаворит.

# 77
  • Мнения: 35
От скоро водим малкия по такива места и затова с удоволствие попрочетох темата за отзиви за клубовете в Люлин.
Засега сме ходили няколко пъти в "Sugarland", където много много ни хареса - чисто,
с достатъчно играчки, подходящи според мен за различни възрасти дечица, каките са милички и се занимават с децата
- определено ми хареса
и в "Партиленд", където за съжаление доста се разочаровах (може би пък аз имам големи изисквания за моето дете) -
някак ми се видя овехтяло, лелката на бара нещо ... 'не ме грабна' ... да, определено там не ми хареса.
Този уикенд мисля да отидем до "Мики Маус", че отвън изглежда много приятно.




# 78
  • Мнения: 912
Дойде това време на годината, в което отново се чудя дали да празнуваме в клуб с каката, която става вече на 5 г. или отново вкъщи както направихме миналата година....кой клуб в Люлин сега води по точки според вас? И най-вече по цени Crazy Wink

# 79
  • Мнения: 459
На мен фаворит ми е клуб Мики Маус в 10 микр! Трета година празнуваме там РД на сина ми! Сега ме изненадаха приятно с изцяло обновена програма, точно за възрастта му! За цените- няма повишение! Доволна съм!

# 80
  • Мнения: 2
Изкарахме много весел рожден ден на малката в един детски клуб на пазара в Люлин. Казва се беб4о или бебо.
Не ни излезе скъпо, накараха всички да танцуват и стана хубаво парти за без пари.

# 81
  • Мнения: 912
ЦвеТи, колко струва един рожден ден в Мики Маус?
reotaн, къде точно на пазара е този клуб и колко ви струваше?

# 82
  • Мнения: 2
Клубът се намира в бл.380 над Шел-а.
Гледам, че имат сайт http://www.detskiklub.eu - виж там картата.

Вси4ко излезе 170 лв. - 120  пица, сок и торта, а за фокусника платихме 50.
6 деца и 8 родители се събрахме. За децата е широко ... за родителите разтягат няк'ви маси и става софра Simple Smile

# 83
  • Мнения: 133
Клубът се намира в бл.380 над Шел-а.
Гледам, че имат сайт http://www.detskiklub.eu - виж там картата.

Вси4ко излезе 170 лв. - 120  пица, сок и торта, а за фокусника платихме 50.
6 деца и 8 родители се събрахме. За децата е широко ... за родителите разтягат няк'ви маси и става софра Simple Smile

  И ние бяхме там,на децата много им хареса  Peace

 А за мечо пух  ooooh! не ми се говори,ужас  Stop

# 84
  • Мнения: 459
ЦвеТи, колко струва един рожден ден в Мики Маус?
Зависи от броя на децата и менюто на родителите-гости! На мен ми излезна около 300 лв!

# 85
  • Мнения: 912
Благодаря Ви от сърце, момичета Heart Eyes, ще се възползвам от Вашите предложения!  bouquet

# 86
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Мики Маус. Peace  На дъщеря ми най- много и харесва там, но цените са си високи.

# 87
  • София
  • Мнения: 211
Умувам между Мики Маус, Бебо и Мечо Пух... моля, за още мнения и препоръки. Дъщеричката ми ще стане на 2 год.  Peace
Благодаря на всички мами за темата, изчетох я цялата и я намирам за много полезна.  Peace
Да допълня и аз мнения за посетени от мен клубчета:
- Калпазаните и мен не ме впечатли особено като играчки и занимания, беше студеничко, но направиха много весел и празничен ритуал с тортата.
- Партиленд - хареса ми, но батутът не е много безопасен (има острани едни разстояния, където лесно попадаха крачетата на дечицата), иначе не беше лошо.

# 88
  • София
  • Мнения: 273
Ходих преди няколко дни на детски рожден ден в сладкарницата на CBA,в Люлин 6,там към сладкарницата има и детски клуб и за първи път ходих там,но много ми хареса-занимаваха децата много добре,бяха много мили към тях и нямаше нито едно дете което да не се забавлява,едвам си тръгнахме накрая,никой не искаше да анпусне веселбата Simple Smile

# 89
  • софия
  • Мнения: 432
Умувам между Мики Маус, Бебо и Мечо Пух... моля, за още мнения и препоръки. Дъщеричката ми ще стане на 2 год.  Peace
Благодаря на всички мами за темата, изчетох я цялата и я намирам за много полезна.  Peace
Да допълня и аз мнения за посетени от мен клубчета:
- Калпазаните и мен не ме впечатли особено като играчки и занимания, беше студеничко, но направиха много весел и празничен ритуал с тортата.
- Партиленд - хареса ми, но батутът не е много безопасен (има острани едни разстояния, където лесно попадаха крачетата на дечицата), иначе не беше лошо.


в бебо батута беше някаква марка за играчки, но не помня коя и ме пуснаха и аз да скачам, защото ми беше интересно - в моето детство нямаше такива неща.После хвърляха топки и децата пощуряха.

# 90
  • София
  • Мнения: 6 971
Ходих преди няколко дни на детски рожден ден в сладкарницата на CBA,в Люлин 6,там към сладкарницата има и детски клуб и за първи път ходих там,но много ми хареса-занимаваха децата много добре,бяха много мили към тях и нямаше нито едно дете което да не се забавлява,едвам си тръгнахме накрая,никой не искаше да анпусне веселбата Simple Smile
Kъде точно се намира тази сладкарница?

# 91
  • София
  • Мнения: 273
Ходих преди няколко дни на детски рожден ден в сладкарницата на CBA,в Люлин 6,там към сладкарницата има и детски клуб и за първи път ходих там,но много ми хареса-занимаваха децата много добре,бяха много мили към тях и нямаше нито едно дете което да не се забавлява,едвам си тръгнахме накрая,никой не искаше да анпусне веселбата Simple Smile
Kъде точно се намира тази сладкарница?
Намира се в CBA-то в Люлин 6,срещу бл.616,там където върви автобус 43 от Банкя и трамвай 8,2 спирки са мисля че преди пазара се пада.Едно сиво съоръжение е магазина,пише с червени букви CBA и вътре като се влезе от вратата се вижда един замък-това е гърба на детското клубче и там влизаш в сладкарницата и виждаш входа на клубчето.Ама как го обесних ooooh!дано си ме разбрала.Ето тук намерих страницата на сладкарницата и има инфо,понеже и аз искам да направя на синът ми там рождения ден

http://www.skylinecakes.com/party/p1-460-0.html

# 92
  • София
  • Мнения: 211
Гггъбка, мерси за предложението ти. Знам го клубчето - ходили сме там лятото (не на РД, а просто за игра), но не мисля, че е подходящо за мен/нас, тъй като е отделено със стъклена врата от частта за големите и самата сладкарница и моята принцеска непрекъснато влиза и излиза през вратата (хем иска да играе, хем ме вижда точно отсреща и се присеща за мен, а и иска да изнася всички играчки да ми показва...)... и някак точно това разпределение не ме кефи.
bisac, значи си доволна от бебо - би ли ми разказала малко повече за отношението, каките, ритуала по тортата, храната и играчките. Мерси предварително.  Hug

# 93
  • софия
  • Мнения: 432

bisac, значи си доволна от бебо - би ли ми разказала малко повече за отношението, каките, ритуала по тортата, храната и играчките. Мерси предварително.  Hug
[/quote]

в този детски клуб, може би защото е от около година играчките им са нови и подбирани. празнувах на малката там рожд. ден и още с влизането децата бяха грабнати от цветния интериор и до края бяха в еурофория. най - голяма атракция за тях е батута, който е обезопасен. за по - големите дечица от гостите,за които вече детските клубове не представляват интерес имаше много занимателни игри като една китара, с която стават част от виртуален концерт. ритуалът по тортата беше съпроводен с празнична песен и пожелания от децата, но на целия фон от емоции, това не ги впечатли. отношението на персонала беше през цялото време да подстрекават децата към игри и забавления. в този клуб има възможност да се ангажира фокусник / след дълги проверки цените там бяха най - ниски /. в атракциите му взимат участие и родителите и така рождения ден е забавен за всички гости.
мисля, че всеки клуб има собствено очарование и ако всички са настроени за парти, винаги става весел купон!

# 94
  • София
  • Мнения: 211
Мерси много за детайлния отговор.
Преди няколко дни бях на място, за да го видя. Много ми хареса. Единственото, което леко ме притеснява е, че кътът за родители ми се струва малко малък.... колко възрастни се събрахте вие и беше ли ви много сгъчкано?

# 95
  • Мнения: 459
Днес бяхме на рожден ден в Шугърленд! Не ми хареса клубът! Никога не бих празнувала там!
Топло, задушно, малко помещение, нямат занимателни игри, липсва и програма за децата! Но пък за сметка на това са наблъскали автомати с всемъзможни боклуци, щендер с пласмасарии на безумни цени и даже продават голями ароматни свещи за дома!!! Без коментар просто...

# 96
  • София
  • Мнения: 211
Ние пък в петък бяхме на РД в Бебо - много ми хареса, батутът наистина е супер, доволна съм от аниматорките и се решихме - в събота и ние ще правим нашия РД там. Дано стане хубав празник. После ще ви пиша пак.

# 97
  • Мнения: 592
Отдавна не съм писала в темата,но да се включа след последния ни РД.Голямата ми дъщеря тази година отказа да бъде в детски клуб и след много чудене избрах ресторанта на Лабиринт.Получи се невероятно парти.Възрастните бяхме в ресторанта,децата бяха в залата предвидена за детски партита,поръчах и външно парти на Хана Монтана,тортата беше от ресторанта и беше много вкусна-мандаринова(за първи път ям такава).Нямахме наем зала ,а и нямахме ограничение - 2 часа.

# 98
  • София
  • Мнения: 273
Отдавна не съм писала в темата,но да се включа след последния ни РД.Голямата ми дъщеря тази година отказа да бъде в детски клуб и след много чудене избрах ресторанта на Лабиринт.Получи се невероятно парти.Възрастните бяхме в ресторанта,децата бяха в залата предвидена за детски партита,поръчах и външно парти на Хана Монтана,тортата беше от ресторанта и беше много вкусна-мандаринова(за първи път ям такава).Нямахме наем зала ,а и нямахме ограничение - 2 часа.

Може ли повече подробности,какво има в тази стая за децата,някой занимава ли се с тях и откъде поръчахте допълнително партито на Хана Монтана,не ми сатна много ясно?

# 99
  • Мнения: 1
Здравейте,
в събота бях на рожден ден в Шугърленд и бях очарована.
За децата бяха предвидени много игри и забавления, момичетата бяха любезни и лъчезарни.
За възрастните също беше много добре подредено и измислено.
На децата много им хареса и не им се тръгваше, а ако трябва да съм откровенна на мен също, немога да се съглася с коментара на дамата, че е малко, задушно и не се организират игри.
Искрено го препоръчвам!!!

# 100
  • Мнения: 459
Здравейте,
в събота бях на рожден ден в Шугърленд и бях очарована.
За децата бяха предвидени много игри и забавления, момичетата бяха любезни и лъчезарни.
За възрастните също беше много добре подредено и измислено.
На децата много им хареса и не им се тръгваше, а ако трябва да съм откровенна на мен също, немога да се съглася с коментара на дамата, че е малко, задушно и не се организират игри.
Искрено го препоръчвам!!!
Браво, това означава,че само вие от персонала сте се забавлявали! И сега си направи регистрация, за да ни споделиш това ли? Явно много ни подценяваш тук!
С написаното по-горе само потвърждаваш мнението, че сте жалко клубче! Дори не можете да се защитите!  Twisted Evil

# 101
  • Мнения: 592
Гггъбка,в стаята за децата от едната страна са дивани и масички а от другата е свободно за игра,няма никакви играчки или съоръжения.Външното парти си го поръчах от  детски клуб(те всички предлагат тази услуга ),то беше 2 часа,имаше дисководещ и разбира се -Хана  Wink,която беше и  аниматорка.

Весели празници желая на всички.
Нека има мир и любов в сърцата ни !!!

# 102
  • гр. София
  • Мнения: 252
Ние пък в петък бяхме на РД в Бебо - много ми хареса, батутът наистина е супер, доволна съм от аниматорките и се решихме - в събота и ние ще правим нашия РД там. Дано стане хубав празник. После ще ви пиша пак.
Засега и аз съм решила да посрещнем първият рожден ден на дъщеря ми в Бебо. rossykv Благодаря за информацията!

# 103
  • Мнения: 980
С две ръце съм за Бебо. В него всички люлински янурчета2008 празнуваха РД. Наема се залата, всеки сам си организира кетъринга (има кетъринг-къща до клубче Пипи- платата за деца и възрастни ни излезоха 30лв). Отделно си внесохме сокчета за децата, безалкохолно за възрастни, алкохол.(Пазарувахме в Метро, където примерно детските сокчета със сламка ни излязоха около 50-60 стотинки.) Бяхме около 13-15 деца на средна възраст 3 години, на половината и татковците се присъединиха. Имаше достатъчно място за всички, времето от два часа скочи на 3 и пак на никой не му се тръгваше - ни на малки, ни на големи. Цялата лудница ни излезе около 170 лв.

За РД в Калпазаните също мога да споделя личен опит. Две поредни години празнувахме там, защото те единствени се навиват да отворят на 1 януари. Първия път ползвахме техен кетъринг и не останахме доволни - постничко, студено, гумено, безвкусно. Втория път ние си внесохме храна - Макдоналдс, топли плата, торта, алкохол. Тортата трябва да е със сертификат от сладкарницата, домашни творения не се допускат. Накараха ни да си платим 20 лева за внесената храна. За отношението на лелите нямам забележки. Едната зала с батута не е отоплена. Крайна цена и в двата случая - 450 лева.

Ходили сме в Пипи - заприлича ми на кръчма с детски кът. Мерише на алкохол и социализъм. Каката наглеждаше децата, но те си беснееха и без нейно участие. До входа на детската зала има огромна сергия със шаренийки - пластмаса, бонбонки, близалки, сладкиши. На страхотни цени при това - явно правопропорционално цена:вредност на продукта.

Скайлайн-кафе - много е приятно да се отиде с приятелки на кафе. Децата играят, мама си почива. Нас лично не ни устройва за парти, защото залата е малка, второ децата са зад стъклена стена, а моята малка щерка няма да е съгласна със ситуацията. Станах на няколко пъти свидетел на партита там - забавляват децата. За родителите условията са перфектни.

Това са ми коментарите за най-често посещаваните от нас клубчета.

# 104
  • София
  • Мнения: 211
Ние пък в петък бяхме на РД в Бебо - много ми хареса, батутът наистина е супер, доволна съм от аниматорките и се решихме - в събота и ние ще правим нашия РД там. Дано стане хубав празник. После ще ви пиша пак.
Засега и аз съм решила да посрещнем първият рожден ден на дъщеря ми в Бебо. rossykv Благодаря за информацията!
Мнението ми за Бебо на 100 % съвпада с това на Тедсън. Останахме изключително доволни от клубчето, отношението и обслужването и направиха празника ни наистина незабравим, за което благодарим от сърце. Батутът наистина е страхотен, децата така са се забавлявали и при нас почти всички си тръгнаха с рев. А, какво по-сигурно от това, че на децата им е било кеф?!? И всичко това - на много прилична цена.  Peace За мен това клубче стана фаворит за Люлин (сравнявайки го с всички, в които сме били.)  Peace Ще се радвам да отговарям на още въпроси, ако има.   bouquet

# 105
  • Мнения: 314
Мики Маус в 10-ти  newsm10

Откакто го запазих за един РД на племенницата ми /преди няколко години/, все там си прави РД.
Наши приятелски дечица също само там празнуват.

# 106
  • София
  • Мнения: 6 971
tedsan, обясни моля, къде точно е това скайлайн кафе, много добре ми звучи.

# 107
  • София
  • Мнения: 273
tedsan, обясни моля, къде точно е това скайлайн кафе, много добре ми звучи.
В СВА,Люлин 6,ето линк
http://www.skylinecakes.com/sweet-shop/p3-413-0.html
Тези които са празнували в Бебо бихте ли ми казали,когато наемеш само залата за 2 часа и 80 лв това включва ли аниматорки и колко?Освен това като си носиш храната и напитките те ли ги подреждат по масите,поднасят ли на децата тортата,менютата,има ли празнично поднасяне на тортата,украса като за рожден ден и от тях ли са чинийките,чашките и сие при положение че не са от тях храната и напитките?Благодаря Hug

# 108
  • Мнения: 459
tedsan, обясни моля, къде точно е това скайлайн кафе, много добре ми звучи.
В бившия магазин "Витоша", на 2 етаж  Peace

# 109
  • Мнения: 1
надявам се да ми помогнете в избора на детски клуб кудето да празнувам вторият рожден ден на сина ми .Спряла сум се на мики маус,мечо пух или партиленд в люлин. Дайите мнения и за трите клубчета добрите и лошите им страни .В форума има такава тема но е доста стара за това ще ви помоля за малко по-актуал
на информащция.

# 110
  • Мнения: 1 615
Измежду тази 3-те, горещо препоръчвам Мики Маус, а ако приемаш и други идеи, много доволни сме от Sugarland - в 9м.р.  Peace

Весел празник!   bouquet

# 111
  • Мнения: 459
И аз съм за Мики Маус- уникални са! В Шугърленд не бих празнувала!

# 112
  • София
  • Мнения: 1 067
Празнувахме в Мики Маус и много ни хареса.

Бяхме и на РД на приятелче в Шугърленд.
Всъщност като занимания много ми наподобяваше на Мики Маус - преобличането с костюмите, дискотеката...Децата се забавлявах много и там.

# 113
  • Мнения: 392
Здравейте, изчетох цялата  темичка и много ми допадна, но ако е възможно да я възобновим и да внесем малко нова информация, че декември ни предстои и на нас парти, а общо взето нямам никаква идея, защото никъде в Люлин не сме ходили на детски клуб! Благодаря ви предварително

# 114
  • София
  • Мнения: 38
Някой скоро бил ли е  във Фън зоната на Сиконко в люлин на рожден ден ? Добре звучи по телефона ама знае ли човек...Става въпрос за 10 год. рожденничка  Thinking

# 115
  • Мнения: 1 615
Някой скоро бил ли е  във Фън зоната на Сиконко в люлин на рожден ден ? Добре звучи по телефона ама знае ли човек...Става въпрос за 10 год. рожденничка  Thinking

Може ли линк? Или офертата с 2 думи Simple Smile
И аз имам скоро 10г. рожденичка и тя нещо не е наясно какво иска. За детски клубове вече са големи, за друго - малко малки. Сега нали боулингът е на мода, сигурно там ще сме Simple Smile Все пак, не е лошо да имам алтернатива.

За най-малките сякаш е предназначен "Мечо Пух", но от години не съм стъпвала там, така че мога да кажа нищо със сигурност. Когато сме ходили, малко смотано ми се е виждало.

"Парти-ленд" (поне така мисля, че е този на пазара, до ЦКБ) е доста зле. "Калпазаните" - срещу "Цар Картоф" и "Ан-Мари" (зад Мултирама в 3-и м.р.), май става за всяка предучилищна възраст.

# 116
  • Мнения: 392
Аз търся и се чудя за 2 годишния си рожденник, нямам никаква идея, защото не сме посещавали ни един от всички изброени, а ми се ще и цената да е по поносима?!?
Давайте идеи, а ние ще вземем да ги пообиколиме, та да сме ориентирани къде какво!

# 117
  • София
  • Мнения: 273
Аз търся и се чудя за 2 годишния си рожденник, нямам никаква идея, защото не сме посещавали ни един от всички изброени, а ми се ще и цената да е по поносима?!?
Давайте идеи, а ние ще вземем да ги пообиколиме, та да сме ориентирани къде какво!
В Бебо е най-евтино според мен...Там парвихме миналата година и останах много доволна Simple Smile

# 118
  • София
  • Мнения: 38
Някой скоро бил ли е  във Фън зоната на Сиконко в люлин на рожден ден ? Добре звучи по телефона ама знае ли човек...Става въпрос за 10 год. рожденничка  Thinking

Може ли линк? Или офертата с 2 думи Simple Smile
И аз имам скоро 10г. рожденичка и тя нещо не е наясно какво иска. За детски клубове вече са големи, за друго - малко малки. Сега нали боулингът е на мода, сигурно там ще сме Simple Smile Все пак, не е лошо да имам алтернатива.

За най-малките сякаш е предназначен "Мечо Пух", но от години не съм стъпвала там, така че мога да кажа нищо със сигурност. Когато сме ходили, малко смотано ми се е виждало.

"Парти-ленд" (поне така мисля, че е този на пазара, до ЦКБ) е доста зле. "Калпазаните" - срещу "Цар Картоф" и "Ан-Мари" (зад Мултирама в 3-и м.р.), май става за всяка предучилищна възраст.
Съжалявам за забавянето на отговора ми-нямам линк просто дочух за там  обадих се и ми казаха -18лв на дете включва парче пица ,сок и аниматор-диджей за 2 часа !!! За това питах тук за мнение от някой звучи добре а нямам никакво време вече...

# 119
  • Мнения: 2 517
Аз търся и се чудя за 2 годишния си рожденник, нямам никаква идея, защото не сме посещавали ни един от всички изброени, а ми се ще и цената да е по поносима?!?
Давайте идеи, а ние ще вземем да ги пообиколиме, та да сме ориентирани къде какво!
В Бебо е най-евтино според мен...Там парвихме миналата година и останах много доволна Simple Smile
С две ръце за Бебо. Направиха 4тия рожден ден на детето ми истински празник.
Някой скоро бил ли е  във Фън зоната на Сиконко в люлин на рожден ден ? Добре звучи по телефона ама знае ли човек...Става въпрос за 10 год. рожденничка  Thinking

Може ли линк? Или офертата с 2 думи Simple Smile
И аз имам скоро 10г. рожденичка и тя нещо не е наясно какво иска. За детски клубове вече са големи, за друго - малко малки. Сега нали боулингът е на мода, сигурно там ще сме Simple Smile Все пак, не е лошо да имам алтернатива.

За най-малките сякаш е предназначен "Мечо Пух", но от години не съм стъпвала там, така че мога да кажа нищо със сигурност. Когато сме ходили, малко смотано ми се е виждало.

"Парти-ленд" (поне така мисля, че е този на пазара, до ЦКБ) е доста зле. "Калпазаните" - срещу "Цар Картоф" и "Ан-Мари" (зад Мултирама в 3-и м.р.), май става за всяка предучилищна възраст.
Съжалявам за забавянето на отговора ми-нямам линк просто дочух за там  обадих се и ми казаха -18лв на дете включва парче пица ,сок и аниматор-диджей за 2 часа !!! За това питах тук за мнение от някой звучи добре а нямам никакво време вече...
18 лева на дете ми се вижда височка цената. За подобна цена - по-добре Мики Маус.

# 120
  • софия
  • Мнения: 432
аз също бих препоръчала Бебо, две години подред прави ме парти там. най-изгодно е и сега е след ремонт, пък и организацията и заниманията ми харесват.има и батут, на който малките много се радват / за 2 годишно дете е прекрасно/. katring  на лични мога да ти пратя линка на клуба.

# 121
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
Момичета, кой е детският център, който се намира точно срещу Домко в Люлин 7, мяркала съм минавайки от там, че има огромен надпис "най-големият.....предстоящо откриване"??

# 122
  • София
  • Мнения: 1 067
Момичета, кой е детският център, който се намира точно срещу Домко в Люлин 7, мяркала съм минавайки от там, че има огромен надпис "най-големият.....предстоящо откриване"??

Не е открит още.

# 123
  • Мнения: 1 615
Някой скоро бил ли е  във Фън зоната на Сиконко в люлин на рожден ден ? Добре звучи по телефона ама знае ли човек...Става въпрос за 10 год. рожденничка  Thinking

Може ли линк? Или офертата с 2 думи Simple Smile
И аз имам скоро 10г. рожденичка и тя нещо не е наясно какво иска. За детски клубове вече са големи, за друго - малко малки. Сега нали боулингът е на мода, сигурно там ще сме Simple Smile Все пак, не е лошо да имам алтернатива.


Съжалявам за забавянето на отговора ми-нямам линк просто дочух за там  обадих се и ми казаха -18лв на дете включва парче пица ,сок и аниматор-диджей за 2 часа !!! За това питах тук за мнение от някой звучи добре а нямам никакво време вече...

Със закъснение, благодаря ти за отговора! Надявам се да дадеш отзиви, ако сте спрели на този вариант, защото това е последната идея на дъщеря ми Simple Smile Боулингът, вика, "май се поизтърка" Wink

# 124
  • София
  • Мнения: 545
Тези които са празнували в Бебо бихте ли ми казали,когато наемеш само залата за 2 часа и 80 лв това включва ли аниматорки и колко?Освен това като си носиш храната и напитките те ли ги подреждат по масите,поднасят ли на децата тортата,менютата,има ли празнично поднасяне на тортата,украса като за рожден ден и от тях ли са чинийките,чашките и сие при положение че не са от тях храната и напитките?Благодаря Hug

 И мен ме интересува същото. Някой може ли да отговори? Благодаря, предварително.

 Каката ни ще става на 6г и се чудя между КФС и тук коментираните Бебо и СВА. Били сме само в КФС - доволни сме, но почти всички от компанията ни празнуват там и малко поомръзна. ИНаче като цена е добре.

 А в сладкарницата в СВА - детския кът и сладкарницата на Скайлайн- едно и също ли е? РАзгледах сайта на сладкарницата - цените са добри, но има ли аниматор, който да организира игри на децата? НЕ съм ходила там и не знам.

 Ако някой е бил и в трите моля да сподели и препоръча. Че то и време не ми остана до рождения ден.

Последна редакция: ср, 04 яну 2012, 09:56 от irinopolis

# 125
  • гр. София
  • Мнения: 252

Бебо ми е любимият клуб- последно правихме Коледното  парти там с децата от площадката.Благодарим отново за професионализмът,страхотното настроение и най-вече за готиният Дядо Коледа  Grinning
И сега по същество- за 80лв за 2 часа- аниматорките са 2.Досега винаги сме използвали този вариант и сме си носили храна и напитки- помагат в подреждането,сервирането,отсервирането.Имат и чинийки и празнична украса.Весело посрещане на празника!

Последна редакция: ср, 04 яну 2012, 20:38 от Марая

# 126
  • Мнения: 99
Здравейте,
на моята дъщеря й предстои 4-ти р.д.
В Люлим сме ходили единствено с Партиленд и Мечо пух-почасово.
Миналогодишният р.д. го празнувахме в КFC,но като цяло не съм доволна.Нямаше много забавления.
Тази година ми се иска да е по-забавно и хубаво за дечицата.От мненията до тук и от други теми стигам до мнението,че си заслужава "Бебо" като по-приемлив вариант.
Мамите,които са празнували там биха ли споделили дали към наема на залата 80лв има включен аниматор,който да организира игри на децата.
Може някоя от вас да сподели пресни впечатления от някой друг клуб.Като цяло мислех и за Калпазаните и Мики Маус(но тук ми се струва,че цената ще е по-висока)

# 127
  • Мнения: 1 350
наскоро ходихме на детско парти в клуб марсел май се казваше, има магазин за играчки там, срещу кино арена запад, не е точно в люлин, след тунела на западен парк, посока центъра. хубаво беше, весело само дето всички играчки с батерии бяха неработещи, или без батерии или с повреда някаква, може би такъв ден сме улучили. иначе беше нормално топло и приятно за децата и за нас.
а за клубове в люлин, виж тази стара тема :http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=351029.0;all

# 128
  • гр. София
  • Мнения: 252
tintiviki , към цената се включва аниматор,даже два Wink

# 129
  • Мнения: 99
Ние през 01,2011 и 02,2012 бяхме на р.д. на едно момченце в Острова на съкровищата 1,който се намира на пазара на Красно село.Не съм питала колко излиза,но тази година не беше кой знае какво представянето.
Оставяла съм малката и в Парти ленд,но като че ли е малко за родители,а ние предвиждаме към 7-те деца и 2-мата родители.КАто цяло клубчето за игра 1час става.Любезни са и питат предварително дали да дават нещо на детето-сок,вода.
Но за празник наистина ми се струва малко.
Сега разгледах и офертите на Шугърленд.Има за 245лв някаква промоция,но дано се запази още месец,че сега ни е малко рано да запазваме

# 130
  • Мнения: 99
Днес направихме резервация в "Бебо",дано ни хареса и децата се забавляват много!
188лв е за 10деца с включено меню за децата,някакво плато сандвичи за родители и торта разбира се Simple Smile.

# 131
  • В Голямото село
  • Мнения: 560
Я кажете за този клуб Бебо - имат ли кетъринг за възрастни, в смисъл предлагат ли нещо по-различно от сандвичи, като плата примерно? А залата за родители голяма ли е, мен ме интересува за 20 възрасти примерно? Благодаря!

# 132
  • Мнения: 99
това,което аз знае е,че максимален брой за деца е 15,както и за възрастни е толкова.За големината може да добиеш представа от снимките в страницата.Според мен,не е много голямо.
Аз не знам дали може нещо друго да се поръча освен сандвичи.Няма ядки,но има бира и безалкохолно

# 133
  • Мнения: 135
Ще ви помоля  да ми дадете линк към Бебо,не  успях да го намеря или поне да ми кажете адреса.
След малко повече от месец и моя син е рожденик и се чудя ,а и нямаме голяма финансова възможност,къде да го празнуваме.Благодаря ви  предварително Grinning
А иначе за КФС в Люлин,празнувахме миналата година,като цяло не беше  лошо,но докато отидеш и става време да си тръгнеш.

Последна редакция: нд, 11 мар 2012, 17:54 от *opera*

# 134
  • Мнения: 1 615
Ето тук правят детски РД:
http://flowers-restaurant.com/map/

Но мисля, че не е подходящо за най-малките. Иначе е доста приличен вариант. Ние сме били гости там, но децата бяха  видимо доволни, домакините - също.

# 135
  • София
  • Мнения: 273
Ще ви помоля  да ми дадете линк към Бебо,не  успях да го намеря или поне да ми кажете адреса.
След малко повече от месец и моя син е рожденик и се чудя ,а и нямаме голяма финансова възможност,къде да го празнуваме.Благодаря ви  предварително Grinning
http://www.detskiklub.eu/

# 136
  • Мнения: 135
Мерси,намерихме го,хареса ми това което ми предложиха,и  дори  капарирахме,след месец ще празнуваме там Grinning

# 137
  • София
  • Мнения: 211
Отново положително мнение за Бебо - в неделя ни беше РД-то там (за втора поредна година). Много готино клубче, готини собственици и прекрасни спомени от партито.

# 138
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен ..  чудя се къде да празнувам РД-то на дъщеря ми .. но има малък прооблем .. тя е на 12 . Иска да е актуално питах я за боулинг но тя отказа .. каза че когато  ходи на РД на някоя приятелка в се едно са отишли да играят а не да празнуват !!

# 139
  • Мнения: 1
Някой да е бил в детски клуб "Немо" ? Вчера случайно попаднах на него в интернет и изглежда е нов.

# 140
  • София
  • Мнения: 6 971
Някой да е бил в детски клуб "Немо" ? Вчера случайно попаднах на него в интернет и изглежда е нов.
Ако е този в първи микрорайон, не е нов. Детският клуб е от преди 8 години, но се смениха собствениците и съответно името на клуба. Подходящ е за дечица до към 5-6 годинки максимум, не е много голям и като пространство.

# 141
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Отново положително мнение за Бебо - в неделя ни беше РД-то там (за втора поредна година). Много готино клубче, готини собственици и прекрасни спомени от партито.
Изглежда много добре - ще го проуча и аз!  Peace

# 142
  • Мнения: 99
Почна се наново мислене къде да е рд на 5год ми дъщеря. Отново същите предложения,за съжаление няма нищо ново.Шугърленд,Мики Маус или Бебо като в последния ми беше миналата
година.Като цяло е добре като цена за сметка на пространството за родители.
Вие имате ли актуални мнения за някой клуб и изгодна оферта разбира се? Simple Smile  chef

# 143
  • гр. София
  • Мнения: 252
Здравейте! Някакъв отзив за Грозното пате- напускали са ваучери и се чудя за там- дали може да се внася храна и торта?

# 144
  • Мнения: 99
до момента бяхме на 3 р.д. там.На единият въобще нямаше храна за родителите (не, че е задължително).Не мисля,че може да внасяш храна.За твоя торта доколкото разбрах има такса.Това,което не ми хареса там е едната какичка.И на 3-те рождени дни имаше с какво неприятно да се отличи.
Иначе ги забавляват,измислят им игри.Ако някое  дете не иска да се включи чак им държи сметка Simple Smile
Абе от 10,давам 7  Thinking

# 145
  • Мнения: 775
tintiviki, Теодора ли е провинилата се какичка. Аз водех там редовно моят син да играе през зимата и нея само като я видеше се врътваше на вратата и си излизаше. Хич не я харесва, а няма още 2 години. Другата е много по-симпатична, но рядко съм я засичла там и съм забравила как се казва.

# 146
  • Мнения: 99
не й знам името,но е подстригана асиметрично (от една страна косата й е по-къса от друга).

# 147
  • Мнения: 775
Тази мисля че не е точно аниматорка. Поне през седмицата стои само на бара и не се занимава с децата.

# 148
  • Мнения: 60
Скоро ходихме в Калпазаните - страхотен е!!!

# 149
  • Мнения: 225
Здравейте! Някакъв отзив за Грозното пате- напускали са ваучери и се чудя за там- дали може да се внася храна и торта?

Празнувахме там РД на малката в началото на месеца. На мен ми хареса, бяхме с ваучер също. Според мен си заслужава.
Внасянето на торта се заплаща 10 лв. и трябва да е със сертификат. Те предлагат на Лагуна, нашата беше за 10 парчета и струваше 36 лв., но стига за доста повече хора. Друга храна мисля, че не позволяват да се внася, или поне аз не съм питала.
Аз писах отзиви в темата за пазаруване от колективните сайтове, ако те интересува по-подробно за условията и цените, виж последните ми публикации, да не пиша пак  Sunglasses

# 150
  • София
  • Мнения: 6 146
Някой да има информация за детски клуб Слънчо.
Преди празнувахме в "Бебо", но щерката става на 9 год. и ми се струва, че в Бебо ще им е малко тесничко да се развихрят. В този "Слънчо" цените са доста приемливи, но знам ли с какво ще ме изненадат на финала.

# 151
  • София
  • Мнения: 6 971
M_I_A, посещавали сме този детски клуб, при предишните собственици - казваше се НЕМО. Ако няма някакви големи промени в интериора, клуба в никакъв случай не е по-голям от Бебо и не е подходящ за деца на 9 год., все пак иди си провери на място и ако имаш възможност, моля те пиши отзиви. И синът ми става скоро на 9 и ние отново се ориентирахме към Бебо.

# 152
  • София
  • Мнения: 6 146
buni благодаря за информацията. При нас детския клуб се отменя.
Скрит текст:
Почти 9 годишната госпожица, дойде и попита в прав текст: "Може ли с парите за детско клубче да ми купите таблет и да не си празнувам РД". Ние се съгласихме, особено след като обеща, че ще ползва таблета само петък, събота и неделя и то само в събота за игри, а в другите два дни за рисуване, четене и учене на английски.

# 153
  • София
  • Мнения: 6 971
buni благодаря за информацията. При нас детския клуб се отменя.
Скрит текст:
Почти 9 годишната госпожица, дойде и попита в прав текст: "Може ли с парите за детско клубче да ми купите таблет и да не си празнувам РД". Ние се съгласихме, особено след като обеща, че ще ползва таблета само петък, събота и неделя и то само в събота за игри, а в другите два дни за рисуване, четене и учене на английски.
Да ви е жива и здрава госпожицата, много ви е умничка.

# 154
  • Мнения: 12
Здравейте на всички Grinning      Темата в момента много ме вълнува, тъй като в края на месеца моя син става на 1г. От 2 седмици, чета  най различни мнения за клубовете  в люлин, но признавам много се обърках.... затова моля ако някой е празнувал скоро в някой клуб и е доволен, нека ме насочи.....Благодаря предварително Rolling Eyes

# 155
  • София
  • Мнения: 1 040
Ние сме доволни  от клуб Бебо-имат си сайт.2 пъти сме празнували там.Имаха страхотен батут и организират игри за децата.А и са точни и коректни.Препоръчвам!

# 156
  • Мнения: 12
Скоро ли сте празнували там? И другото, което ме интересува е забавлението на децата и храната за възрастните, защото все пак и те са гости Laughing

# 157
  • Мнения: 99
Скоро ли сте празнували там? И другото, което ме интересува е забавлението на децата и храната за възрастните, защото все пак и те са гости Laughing

Ние сме празнували в Бебо няколко пъти.Преди седмица бяхме там на рожден ден на 6г. дете
Има батут,но той става за по-големи дечица. (не за 1г.).Имаче има за по-малки конче-люлка,малка пързалка,коли за бутане и други играчки.
Може да избереш пакет,който включва всички-не знам каква цената е(виж в сайта)
Аз досега съм плащала наем на залата и внасям всичко отвън-храна за деца,за възрастни.Консумацията на напитки се заплаща там.
Две жени занимават децата.
Ако имаш други въпроси питай Simple Smile

# 158
  • Мнения: 12
Цитат
Blagodarq za otgovora....6te otida na mqsto da pogledna, 4e de4icata, koito 6te idvat varirat ot 6 mese4no bebe, do vtori klas deca....a I kato cqlo se sabirame kam 25 4oveka neznzm dali 6te se saberem..... vse pak moje da mi prepora4ate I nqkoi drug klub imam o6te nqkolko dni da re6a......

Благодаря за отговора....6те отида на място да погледна, 4е де4ицата, които 6те идват варират от 6 месе4но бебе, до втори клас деца....а И като цяло се събираме към 25 4овека не знам дали 6те се сберем..... все пак може да ми препора4ате И някои друг клуб имам о6те няколко дни да ре6а......


Моля, пишете на Кирилица!

Последна редакция: пн, 03 фев 2014, 23:19 от .Ели.

# 159
  • София
  • Мнения: 6 971
Blagodarq za otgovora....6te otida na mqsto da pogledna, 4e de4icata, koito 6te idvat varirat ot 6 mese4no bebe, do vtori klas deca....a I kato cqlo se sabirame kam 25 4oveka neznzm dali 6te se saberem..... vse pak moje da mi prepora4ate I nqkoi drug klub imam o6te nqkolko dni da re6a......
Преди седмица синът ми за трета година празнува в Бебо - 12 деца, има място и за десетина родители. Доволна съм за пореден път, децата се забавляваха добре, кетъринга беше много хубав, тортата беше на Скайлайн.

# 160
  • Мнения: 12
Blagodarq Grinning     A nqkoi praznuval li e v Me4o Puh?


Моля, пишете на кирилица!

Последна редакция: пн, 03 фев 2014, 23:17 от .Ели.

# 161
  • Мнения: 99
За Мечо пух информацията ми е от 2013.Близка беше взела пакетна цена за 10 деца+храна и за възрастни.За следващо дете се плаща мисля по 2.50лв.Иначе патена беше малко под 200лв.Казва,че е доволна,една какичка е занимавала децата без умора.Тази година ми каза,че отново ще празнуват там (значи е доволна).
По широко е от Бебо,поне за родителите

# 162
  • Мнения: 12
Аз минах през Мики Маус и Калпазаните, тея дни ще посетя Мечо Пух и Бебо и дано най-накрая да се спра на едно от тях.....  Rolling Eyes

# 163
  • Мнения: 8
Някой да е празнувал в "Грозното пате"? Има ваучер и е доста изгоден

# 164
  • Мнения: 99
Айде аз пак да се изкажа и за този клуб.Понеже сме голяма дружинка и затова съм посетила повечето люлински
НЕ ми е от любимите клубове,както и на детето ми.КАто чуе,че сме канение на рд там,ходи с нежелание.Едната какичка е доста груба и няма подход към дечицата и родителите.Имам случка с нея и детето ми!
Една от майките,която празнува там с детето й също каза,че й е направила лошо впечатление с отношението й.Тя беше купила точно с ваучер.Иначе като изключим въпросната г-ца,другите неща са си наред-храна,помещение,забавление.А пък я оцелиш и в настроение екстра.Ако те устройва цената може да направиш компромис.
 
п.с мисля,че и преди съм изказвала мнение.ако се повтарям извинете

# 165
  • Мнения: 12
Аз вчера оставих капаро за Мечо Пух за в края на месеца...като мине купона ще ви информирам за всичко...Цената в момента за месец февруари също е много изгодна, може да влезете в сайта и да се запознаете с офертата....

# 166
  • Мнения: 2
Здравейте,
мога да ви препоръчам Клуб Слънчо. Миналата седмица бях там на рожден ден на едно детенце. Изкарахме си страхотно. Заведението е доста просторно и уютно, побира над 30 родителя. Каките в Детския кът са много добри и внимателни с най-малките, а големите не спират да ги забавляват - постоянно им измисляха игри. Цените са доста приемливи. Намира с е в Люлин 1, много близо до метро станция Сливница.
Самия клуб представлява заведение към което има детски кът и е много удобно да се ходи там с приятели, просто да се видиш с тях - имат топли хапки, картофки, биричка  Simple Smile
Може да разгледате фейсбука или страницанта им в интернет.
www.facebook.com/klub.slan4o
http://www.klubslancho.blogspot.com/

# 167
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
vekove_, знаеш ли родителите кой пакет за празнуване са избрали?  Thinking

# 168
  • Мнения: 2
Нямам представа, но имаше доста хапки за родителите, безалкохолни, вино... а за децата имаше детско меню със сандвич и сок, пуканки

# 169
  • Мнения: 99
Аз вчера оставих капаро за Мечо Пух за в края на месеца...като мине купона ще ви информирам за всичко...Цената в момента за месец февруари също е много изгодна, може да влезете в сайта и да се запознаете с офертата....

Ако може информация как е минало партито,че и на нас ни предстои Joy

# 170
  • Мнения: 2 978
Да споделя моите отлични впечатления от клуб Слънчо. Момичетата са изключително мили, занимаваха децата с много игри, купонът се получи супер. Разликата с предишните наематели или собственици, когато клубчето беше "Пипи" е огромна. Казвам го, защото сме празнували и преди, но бях силно разочарована тогава - нямаше анимация, а само наблюдаващо ги момиче, докато сега е съвсем различно.

# 171
  • Мнения: 99
мисля,че Слънчо имат ваучер в момента.На мен ми е далеч и капарирах в Мечо пух.Дано останем доволни Wink

# 172
  • София
  • Мнения: 672
Здравейте, имате ли "пресни" впечатления от детски клуб Шугърленд? Колебая се между него и Мики Маус за празнуване на 7-ми рожден ден.
Благодаря Ви предварително.   bouquet

# 173
  • Мнения: 720
Лиличка, имам впечатления от скоро. Клубчето е прекрасно - изглежда ново и чисто, уютно е, момичетата са любезни. За по-големите може би ще е интересна дискотеката (имат отделна зала) и костюмите, с които може да се направи тематично парти. Имат и батут за скачане, който надуват вътре. Иначе - играчките и пързалката са за по-малки. Предлагат невероятно вкусни кроасани печени на място, вместо масовите изстинали пици. В Мики Маус в Люлин не знам как е. Ходила съм само в един в центъра. И там имаше дискотека, ревю (обличаха децата като приказни герои и дефилираха пред родителите). Просторно е, но е по-захабено.

# 174
  • Мнения: 191
Лиличка, имам впечатления от скоро. Клубчето е прекрасно - изглежда ново и чисто, уютно е, момичетата са любезни. За по-големите може би ще е интересна дискотеката (имат отделна зала) и костюмите, с които може да се направи тематично парти. Имат и батут за скачане, който надуват вътре. Иначе - играчките и пързалката са за по-малки. Предлагат невероятно вкусни кроасани печени на място, вместо масовите изстинали пици. В Мики Маус в Люлин не знам как е. Ходила съм само в един в центъра. И там имаше дискотека, ревю (обличаха децата като приказни герои и дефилираха пред родителите). Просторно е, но е по-захабено.
Хвърчило,
Шугърленд ставали за деца около 3-4 години? Аз съм like-ла стр. им във фейса но там с публикуват само снимки от дискотеката? Струва ми се по-бедни от към страна на забавления. Организират ли им игри?
Колкото до Мечо Пух, много е занемарено, затова търся ново клубче. Иначе ми е под носа, но шефовете само искат да взимат без да влагат.

# 175
  • София
  • Мнения: 672
Хвърчило, благодаря ти!   bouquet

# 176
  • Мнения: 720
pampinela, предполагам, че може да се ангажира аниматор, който да забавлява децата. Иначе, да, права си, че няма много занимания. Има една пързалка към "басейн" с топки. Няколко други играчки - дървен лабиринт, готварска печка, пералня, дъска за гладене, камиончета, но едва ли ще са интересни за по-големите. Може да им хареса надуваемия замък за скачане. Имат и доста костюми, рисуват и картинки по ръцете на децата. Най-добре се обади и попитай.

# 177
  • Мнения: 191
pampinela, предполагам, че може да се ангажира аниматор, който да забавлява децата. Иначе, да, права си, че няма много занимания. Има една пързалка към "басейн" с топки. Няколко други играчки - дървен лабиринт, готварска печка, пералня, дъска за гладене, камиончета, но едва ли ще са интересни за по-големите. Може да им хареса надуваемия замък за скачане. Имат и доста костюми, рисуват и картинки по ръцете на децата. Най-добре се обади и попитай.
Благодаря ти Хвърчило   bouquet

# 178
  • София
  • Мнения: 5 247
Не мога да открия детски клуб в люлин, който да е и със зелена част. Да има двор за игра.
Шугърленд / с изключение на терасата/ и Слъчно са все само с вътрешни условия за прекарване на празник.
Някой може ли да ми препоръча?

# 179
  • София
  • Мнения: 6 971
Мики Маус в момента не работи, нямам идея за причините.
Само Калпазаните (в 4-ти микр.) имаха и двор за игра, но или са ги зaтворили вече или предстои затваряне.

Последна редакция: чт, 19 юни 2014, 13:57 от buni

# 180
  • Мнения: 191
Мики Маус в момента не работи, нямам идея за причините.
Само Калпазаните (в 4-ти микр.) имаха и двор за игра, но или са ги зaтворили вече или предстои затваряне.

Калпазани вече са затворени. Получих прощален пост по ФБ. Но не става ясно дали за винаги или за лятото.
Е, това беше. "КАЛПАЗАНИТЕ" затвориха. До нови срещи! Весело лято на всички!
Ако ви трябва кетъринг или забавления за вашия празник - клоуни, аниматори или DJ - звънете! тел. 0878 640 389 и 0897 985598.

Май в София, детски центрове с градина се броят на пръсти  Naughty

# 181
  • София
  • Мнения: 3 789
Може ли някой да се включи с актуална информация за "Бебо" и "Мечо Пух" - кой ще е по-подходящ за 2-годишни деца? Избирам между двата, като вторият ми е значително по-удобен като местоположение. Налага се да правя резервация по телефона и няма да имам време да ги видя наживо.

Резервен вариант е "Калпазаните", него го огледах преди да излязат  във ваканция.

# 182
  • Мнения: 775
В началото на лятото отвориха нов детски клуб точно до блок 279 от страната на магазин Деница, само че не мога да се сетя как се казва. Прави ми впечатление, че почти винаги има деца- явно го харесват. Днес сутринта беше пълно. Подходящо е и за по-малки - едногодишната ми дъщеря спокойно пребивава вътре заедно с 3 годишният и брат. Само че досега не съм засичала детски рождени дни.

# 183
  • София
  • Мнения: 3 789
В началото на лятото отвориха нов детски клуб точно до блок 279 от страната на магазин Деница, само че не мога да се сетя как се казва. Прави ми впечатление, че почти винаги има деца- явно го харесват. Днес сутринта беше пълно. Подходящо е и за по-малки - едногодишната ми дъщеря спокойно пребивава вътре заедно с 3 годишният и брат. Само че досега не съм засичала детски рождени дни.

Благодаря за отговора! Добре звучи, може да го посетим някой ден, но в момента не ми върши работа, защото не го откривам в Интернет Sad

# 184
  • Мнения: 775
В началото на лятото отвориха нов детски клуб точно до блок 279 от страната на магазин Деница, само че не мога да се сетя как се казва. Прави ми впечатление, че почти винаги има деца- явно го харесват. Днес сутринта беше пълно. Подходящо е и за по-малки - едногодишната ми дъщеря спокойно пребивава вътре заедно с 3 годишният и брат. Само че досега не съм засичала детски рождени дни.

Благодаря за отговора! Добре звучи, може да го посетим някой ден, но в момента не ми върши работа, защото не го откривам в Интернет Sad

Малко късно, но ето го https://www.facebook.com/sharelino

# 185
  • София
  • Мнения: 3 789
В началото на лятото отвориха нов детски клуб точно до блок 279 от страната на магазин Деница, само че не мога да се сетя как се казва. Прави ми впечатление, че почти винаги има деца- явно го харесват. Днес сутринта беше пълно. Подходящо е и за по-малки - едногодишната ми дъщеря спокойно пребивава вътре заедно с 3 годишният и брат. Само че досега не съм засичала детски рождени дни.

Благодаря за отговора! Добре звучи, може да го посетим някой ден, но в момента не ми върши работа, защото не го откривам в Интернет Sad

Малко късно, но ето го https://www.facebook.com/sharelino

Благодаря ти! Този също е много приятен, поне доколкото мога да съдя от снимките. Ние в крайна сметка резервирахме "Мечо Пух", след като бях видяла и "Бебо".

Поне ще дам актуална информация, ако някой търси.

"Бебо" е хубав, обаче има изключително малко място за родителите - едно диванче, два фотьола и маса. За децата пространството също не е много - средно голяма стая, в която надуват замък и не остава кой знае колко място. Реално спокойно могат да играят не повече от 5-6 дечица. Иначе има доста играчки - кухня, кукли, колички и доста други. Но масата за децата явно я слагат пред замъка и наистина няма място. Това, което много ми хареса - от тавана от специално приспособление пускат сапунени мехури Simple Smile.

В "Мечо Пух" пространството за игра е огромно. В дъното има съоръжение за катерене с пързалка, която става и за по-малките, отделно батут, на пода е нахвърляно огромно количество топки с всякакви размери, има разни играчки за яздене и бутане. Всичко това е оградено от останалата част на заведението с мрежа. Масата за децата е изолирана от мястото за игра, за родителите има отделен кът с три маси до бара + още един изход откъм бара с видимост към децата (удобно за пушачите Simple Smile). Менюто ми хареса, но всъщност как ще е - още не знам, защото тържеството е в събота, но звъняха два пъти да ме питат за мнението ми за разни неща и за доуточняване, така че са супер внимателни  Peace.

# 186
  • Мнения: 609
Благодаря на всички споделили отзиви за клубчетата в Люлин.

Относно клубчето Шарелино, някой знае ли какви са офертите за провеждане на РД? И горе-долу колко родители се побират вътре?

Благодаря предварително!  bouquet

# 187
  • Мнения: 2
Здравейте мили мами. Миналата неделя синът ми стана на 5 годинки. Празнувахме в детски клуб "Грозното пате". Бях ходила в клубчето преди 2-3 години, но тогава бяха други собственици и му беше друго името(не го помня), тогава не бях много впечатлена. Сега е изцяло ремонтирано, изключително чисто, доста голямо и много топло(преди 10 дена бяхме на друг рожден ден, в детски клуб, където беше изключително студено, затова тук това ми направи впечатление.) Но най-много съм впечатлена от отношението на какичките към децата. 10мин. след започването на рождения ден бяха запомнили имената на всичките 14 деца. Докато снимах видях, че разговаряха с всяко дете по отделно, явно да разберат какво харесват. Децата толкова ги харесаха и тях и игрите, които им организираха, че през целият рожден ден бяха залепени до тях и участваха във всички игри. Какичките бяха много усмихнати и не просто ги наглеждаха да не се ударят, както на много места процедират. Много съм доволна. Не знам защо, но имат няколко фейсбук страници, като само една е актуална, нямат личен сайт. Ето и страницата, ако някой се интересува и надявам се да съм помогнала на мамите, които се затрудняват в избора на детски клуб : )) https://www.facebook.com/pages/%D0%93%D1%80%D0%BE%D0%B7%D0%BD%D0 … 5/104525919728453
А в понеделник съм обещала на сина ми, пак да го заведа да поиграе, докато аз съм в пощата да пусна писмото му до Дядо Коледа. : ))

# 188
  • София
  • Мнения: 39 718
Благодаря на всички споделили отзиви за клубчетата в Люлин.

Относно клубчето Шарелино, някой знае ли какви са офертите за провеждане на РД? И горе-долу колко родители се побират вътре?

Благодаря предварително!  bouquet
За офертите на РД не мога да помогна. Вътре мисля, че масите бяха 3, с дивани и табуретки. Със сигурност към 10 човека спокойно могат да се събера, ако не и повече.
Ние не сме го посещавали скоро.

# 189
  • Мнения: 1
Здравейте, бих искала да споделя моето изключително лошо впечатление от Детски клуб Слънчо в кв. Люлин 1. В клуба беше много мръсно, особено в скритите ъгли, видях хлебарка да се разхожда. Освен това вътре се пушеше, беше задимено. Преди около година бях ходила там, но тогава беше съвсем различно - чисто, не се пушеше, персонала изключително мил и любезен, занимаваха децата. Не знам на какво се дължи тази промяна?!?

# 190
  • Мнения: 2
Деси, имаш странни представи за "огромно". Аз в петък ходих до детски клуб "Мечо пух" и определено не бих казала, че е огромно.  Напротив, според мен е доста мъничко.

# 191
  • София
  • Мнения: 3 789
Деси, имаш странни представи за "огромно". Аз в петък ходих до детски клуб "Мечо пух" и определено не бих казала, че е огромно.  Напротив, според мен е доста мъничко.
Не забравяй, че го сравнявам с друг, миниатюрен клуб Wink.
Ние също бяхме в Грозното пате, определено ни хареса.

# 192
  • Мнения: 2
Михаела, знаеш ли каква е причината да е променен Детски клуб СЛЪНЧО в Люлин 1  - има нови собственици. Хора НЕ ХОДЕТЕ ТАМ - НАДПИСВАТ СМЕТКИТЕ!!! Толкова са нагли, изключително лошо впечатление ми направиха. Да не говорим за задимената обстановка.

Последна редакция: ср, 25 мар 2015, 18:26 от Maria_W

# 193
  • София
  • Мнения: 3 789
Ние в събота бяхме за втори път в 'Грозното патенце', този път за повече време, миналия се завъртяхме 15 минути и не огледах добре.
Сега имам сериозни забележки към девойките, които се занимават с децата - грубички, невнимателни, на моменти доста нагли. Дори ми се сопнаха! На клиент! Заради тяхно недоглеждане!
Клубът не е обезопасен за по-малките. Сложени са някакви огромни зелени неща - като стъпала, с височина над метър. Нашите 2-годишни щяха да се размажат от тази височина, по чиста случайност бях в салона и ги смъкнах от там.
Направи ми впечатление и бележка до бара: Телефон за ОПЛАКВАНИЯ (номер). Явно е имало прецеденти.

Общи условия

Активация на акаунт