Коя марка система за домашно кино

  • 1 716
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 428
Решили сме да си купим такава система. Може ил да ме ориентирате коя марка си заслужават  Rolling Eyes
Освен това виждам, че едните са около 300лв. Изглеждат ми съвсем добре.
А другите вече отиват над 500лв.
Заслужава ли си неаистина да се дадат тези пари  Rolling Eyes Има ли осезаема разлика?
Аз се чудя дали си заслужава най-вече, защото ми е ясно, че няма да е постоянно пуснато това кино  Rolling Eyes Ще гледаме от време на време някой филм и да пуснем някой диск.

# 1
  • Мнения: 1 426
ако ти доставя удоволствие на гледаш кино в къщи (то е ясно че няма да е постоянно пуснато), доста повечки парички струват качествения съраунд. Има огромна разлика, ако си наистина запален маниак. Кеф цена няма.

# 2
  • Мнения: 4 428
Ами не, въобще не съм маниак  Rolling Eyes
За такива посредствени ползватели, като мен, какво ще ми препоръчате  Grinning
Иначе знам, че има системи и по 1500лв

# 3
  • Мнения: 1 426
тогава отиваш в магазина и "онче-бонче"  bouquet, въпрос на късмет.

# 4
  • Мнения: 1 322
Нашата е Филипс около 400 лв. Засега сме доволни.

# 5
  • Мнения: 1 824
Наи добре е на място да си изберета каква да е техниката която ще купувате но все пак е добре да ви насочат за конкретен модел.
Не се заблуждаваите по техн. данни, тъи като заблуждават.
Нека в магазина ви я пуснат за да разберете дали наистина това е вашата сист. за дом. кино.
Успех Grinning

# 6
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Имаме 2, и двете са Panasonic, едната беше над 1500лв, а тази в детската беше около 300-400лв, доволна съм и от двете, марката определено си я бива Peace

# 7
  • Мнения: 161
Марката е едно на ръка.
Аз бих поставил въпроса за чинчове, входове, изходи и съвместимост с използваните от вас телевизори. Все пак ако давам пари за система за домашно кино, напр. бих искал да гледам телевизия със звук от тонколоните на системата а не само когато пускам някой диск.
Въпрос на поставени цели и желания...

# 8
  • Мнения: 463
veselina_s_p мисля, че chefolino е прав много е важно и с какъв телевизор ще се ползва киното. При нас звукът на телевизора е свързан с тонколоните на киното.Успех в избора Peace

# 9
  • В море от любов
  • Мнения: 519
veselina_s_p мисля, че chefolino е прав много е важно и с какъв телевизор ще се ползва киното. При нас звукът на телевизора е свързан с тонколоните на киното.Успех в избора Peace
Peace
Подкрепям!
И при нас е така, като гледаме филм и от всички страни на стаята се чуват страховити звуци Mr. Green, нашите тонколони са безжични, много е удобно Peace

# 10
  • Мнения: 3 770
veselina_s_p , щом не сте маниаци на тема звук , спокойно можете да минете и без домашно кино.В къщи сме маниаци и въпреки всичко ни е най-удобно да си гледам на компа филми.Имаме съраунд система , но не готовите комплекти , които продават.Всички компоненти са купувани поотделно.Телевизор , компютър, dvd , тонколони , всичко минава първо през ресивъра.С изключение на субуфъра , който е на самостоятелно захранване.Общо взето системата е маниашка , но отдавна ми е писнало да я включвам за филми.Виж за музика е друго нещо.Така , че си преценете , дали изобщо ви трябва домашно кино.

# 11
  • Мнения: 3 376
Съгласна съм с * *•● Диди ●•* * Peace

Нашата е Panasonic,доволни сме,но толкова рядко я пускаме,че се чудя защо я имаме изобщо Rolling Eyes Среден клас,500 лв.
Ако някой иска да гледа филм,предпочитаме да си пуснем компа.Ако имаш и лаптоп можеш да се паркираш където ти е удобно у дома и да не се налага да стоиш 2 часа на стола пред компютъра.

Общи условия

Активация на акаунт