♥ ♥☻☺Испания -предколедна тема ☺☻♥ ♥

  • 25 598
  • 296
  •   1
Отговори
  • Spain
  • Мнения: 3 750
България  +  España


                       
това сме ние     


Andalucía
Dimanna                                      Sevilla / Варнa                                                Мария Тереса 26/08/06 Тринидад  17/05/04 Мария Лусия 19/06/02
Clara                                             Marbella / Русе                                               София 06/09/2007
Milenadk                                      San Juan de Aznalfarache                             Мартин 22/03/2006                   
ROZI24                                          Roquetas de mar                                            Хектор 28/07/06
NikolForAll                                     Cordoba / Стара Загора                                 Мариян и Владислав 15/08/2002
stanislava78                                Cádiz / Каварна                                             Ивета 16/01/2002 и Стефан 18/07/2006
valentinaxm                                 Malaga


Aragón
Dark                                              Zaragoza/ Хасково

Asturias
Amiga                                          Gijon/Ruse                                          Валентин 05.05.1992г

Cantabria
Asto                                                Santander / Свищов                                         Адриана 24/04/07
jdodo                                                Laredo / Плевен                                             Мартин


Castilla y León
Elibg                                               Valladolid / Благоевград                         Добромир 15/10/2007
mamiesp                                     Segovia                                                        Мартин 24/05/1991, Трояна 10/10/1997
Nadqsf                                         Valladolid / София


Castilla-La Mancha
Bec                                                  Azuqueca de Henares / Созопол
assia_bg                                         Sacedon/Пазарджик
dunda                                          Albacete / Плевен                                     Александър и Даниел
Mimiii                                             Valera de Abajo / Плевен                        Иво 09/04/2005
saby                                           Alcazar de San Juan / Казанлък               Йоана 03/11/2006  preggo 15.12.2008
Tonita12                                        Ciudad real
Val                                             Toledo / София                                             Алекс   20/05/04


Cataluña
Ведра                                           Barcelona
bari                                            Tremp / Свищов                                             Алисия 04/11/04
dun4e                                           Lleida                                                                 Карина 18/11/2003
Jupeto                                           Barcelona / София                                        Боян 30/10/2006
Pavka30                                         Barcelona                                      Георги 23/07/1993 и Ивета 11/08/2001
Yani_ta                                         Lleida


Islas Baleares
Diddy                                             Palma de Mallorca / София                         Даниел 14/01/98
Lovely                                             Palma de Mallorca
pakri                                               Mallorca /  Варна                                             preggo  08.01.2009
plamplam                                       Palma de Mallorca / Варна
                   Aлекс 05/02/2008


La Rioja
mama na Deni                                Logrоño / Пловдив                                      Денис

Madrid
Пепита                                                Madrid / Пловдив                                      Мариела 05/06/06
Xapa                                               Madrid / Сливен         
Dime                                                 Alpedrete / Бургас
Friki                                                   Collado Villalba / Ботевград                     Андрес 07/10/06
Galy                                                    Mадрид / София                                     Дани
karolinaa                                               Madrid / Варна
Каr4ita                                               Madrid / Добрич                                          Галина 12.12.2005, Мая 15.05.2007
Lluvia                                                Villalba
mimky                                               Мадрид / Пловдив                                         Никол 07/03/2008   
Rali_80                                               Madrid / Враца                                              Цветина 11/06/2007         
sl                                                       Мадрид                                                        Виктория, 13/04/2004
VIBORA                                             Madrid                                                         Кристиана 21/03/05
zorri t                                                Getafe / Пловдив                                     Милен и Виктория
dem-dan                                             Madrid /Pleven                                         preggo термин през май
 


Murcia
parabol                                        Las Torres de Cotillas/Попово               Сава 09/12/2008
Хулиган4е                                       Ceuti / Г.Оряховица                                          Гергана Анабел 14/03/04
Rally_Y                                               San Pedro del Pinatar / Рупци                 Ния 19/02/2003


Navarra

Доностиа                                         Pamplona                                                 Радослав 25/03/2007
Bgangeleyes                                  Tudela, Navarra / Белица                       Андреа 20/08/2007
chausheva1                                      Pamplona/ Абланица


Valencia
Марица                                             Valencia / Пловдив                             Анна Мария 21/02/04
alest                                                Valencia / София                                        Кристина 19/04/06
Ameliya                                           Benidorm / Бургас                                                                                     
ANNET                                              Benidorm / Варна                                    Алекс 27/09/07                           
Dormilona                                      Ontenyente / Шумен                                Каролина, Кристиан 02/08/2007
gaby_s                                            Campello / Габрово                                            Георги 12/08/88, Стоян 14/09/90 и Давид 20/12/03
geri79                                             Villena / Плевен                                        Мартин
Gery_Cherry                                 Benidorm / Пловдив
gery_to                                             Denia / Сливен                                           Димитър 24/07/06
lady laura                                        Valencia                                                         Даниел 
maripossa                                     Picassent / Кърджали                              Пейко 25/04/95 и Николас
GOYA                                             Altea / Павликени                                      Ралица 21/09/07
Nena33                                         Valencia                                                         Естер 14/11/1996, Милчо
ru600                                            Valencia / Плевен                                      Никола 03/04/07     
Silveto                                           Villa Joyosa                                                  Валентина 14/02
Teya                                              Benidorm / Варна                                       Ванина 01/04/93
Vivian*                                           Castellon / Плевен                                    Aна-Мария
silrai                                             Torrevieja/                                                     Елеана 26/05/07  Рая 19/03/02                                                                              
Silvimi                                          Valencia                                                        Давид 29/10/2005
Magla_ta                                     Valencia                                                        Maрия, Анастасия 14/11/2006
Mimi6669                                   Torrevieja
geripetrowa                               Torrevieja
Бубу-линка                                 Хасково / Beniarres                                          Стела .../09/2002
Дивина                                    Valencia/Бяла Слатина                                Петър 16.10.2002г , Йоана 26.11.2007




старите ни темички


Cada día que amanece, el número de tontos crece, Buen amigo y compañero, es el que no nos pide dinero, Испания - Barajas nuevas sobre cuentas viejas или отново "Ние и преживяванията ни", La vuelta al cole , A Dios rogando y con el mazo dando , **Испания *** España ***Spain** , A festejar el día de Todos los Santos , Aunque la mona se viste de seda, mona se queda , De broma en broma, la verdad se asoma, Allí van leyes do quieren reyes - España , España - Ya vienen los Reyes, No hay mal que por bien no venga..... España, В очакване на ... Свети Валентин или ....Трифон Зарезан - Испания, Цъфнаха вече кокичета, при испанските момичета, Първомартенска тема на испански мами и мадами , *** Дълго пуенте ни 4ака за СанХосе и Семана Санта **Испания** , ===Среща се гласи с козунаци и яйца на ИСПАНСКА земя===, Запретват ръкави испанските юнаци, яйца да боядисват и да месят козунаци, Хайде, време не остава - в испанско среща се задава, Майското слънце напече, испанските мами съблече!, Иде време за море, а пък слънце не пече Simple Smile Испания Simple Smile, Толкоз хубави жени, г'де ще видиш ти.... ☞ Испания ☜, Koй от хубаво разбира,при испанките се спира,Европейски шампионки в къси панталонки-Оле,оле Испания, Летни фиести или отпускарски сиести?-Испания, Август месец е на състезания,Формула 1 ве4е наближава-Испания, Златна есен наближава, финансовата криза отминава - късметлийска испанска тема , ^_^ *** ИСПАНИЯ ОЛЕ(ле) ! *** ^_^, Вси(чките) светии..... в Испания събрани,Дъжд вали ☂ и слънце грее ☀... в ИСПАНИЯ и времето щурее !



Toва сме ние  Flutter

Последна редакция: вт, 25 ное 2008, 18:50 от АдаДеспейнада

# 1
  • Ispania
  • Мнения: 4 482
 LaughingLaughingОт зор да се пусна пьрва Joy забравих да пиША Mr. Green.
Ла Ада Hug,мерси за темата Hug.
Амига,като трьгнете лятото кьм БГ се обади и ние може да сме сьпри4астни с някой Шоколад за домьт който избереШ в Русе Peace.
Криспин,не се ядосвай мила Hug,НЯМА да се променим Hug....дали на летиЩе,дали в Испания,в дискотека,в Бг......все си оставаме бьлгари...........По добри явно няма да станем Confused

Моми4ета,майка ми си трьгва на 7 декември,ако има оЩе някой който иска да прати пари моля да го направи преди 5 декември Peace,за да имам време да ги изтегля Peace.
На вси4ки от които полу4их пари изпратих сьобЩение 4е сьм ги полу4ила Wink.

Последна редакция: вт, 25 ное 2008, 19:00 от Val

# 2
  • Мнения: 259
първа, първа yesyes
Ани благодаря за теми4катаех Вал изпревари ме, нищо другият път ще съм по бърза

# 3
  • Spain
  • Мнения: 3 750
няма защо
само измислете заглавие
не пиша за нас защото нищо ново не ни се слу4ва
 а Вал аз от теб обяснения искам и снимков материал и не се прави 4е не ме разбираш!  Twisted Evil

# 4
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
Мими, сегунда мано не фалираха ли?

ние още не търсим сериозно, за момента събирам впечатления, мнения, препоръки. аз съм много трудна на покупки различни от дрехи
все искам неща, които или не са създадени още или е невъзможно да се създадат.
например искам кола малка, с 4 врати, автоматик, oнази система където те алармира да не се бутурясаш newsm78как се казваше...
кожен салон(не за друго, ми лесно се поддържа чисто и не мирише толкоз колата, голямата е голям капризззз по отношение на автомобилни миризми)
и всичко туй що го изброих да е със скромна цена.
а, и не повече от 2, 3 годишна. Mr. Green


DaniT, четем бе, бг мамма Laughingвсекидневно, ако може и по 24 часа.
чета новини от интернет, гледаме бг тв...дори се каня да гледам след малко новините по нова. казаха, че гурбетчии от испания се прибирали Laughing

сега по-сериозно.
децата ми посещаваха бг училище в мадрид. всички бяхме много доволни,
неделно училище, малко далеч ни идваше, но в името на науката си вдигахме задниците в почивния ден и ги водихме. за по 1 час. това няколко месеца.
след тези няколко месеца децата все още си преговаряха  буквичките АБВ и разказа за иван рилски. сиреч -нищо  не научиха.
учителките закъсняваха, а свършваха по-рано, понякога просто не идваха, а капака беше като едно от децата си тръгнало у дома през междучасието.
никой не ги търсеше.
сигурно вече разбра моето отношение към такъв род организации-скептично.
значи, госпожа Х или господин Y решават че за тях е по-добре да цуцат мангизи по лесен начин и си правят една такава асоциация. нищо работа.
знам ги почти всички там, и българоиспанския център, който направиха, и префърцунените им ръководителки...едната гергана се казваше май
загубена работа е!

за списание на бг не знам, но вестника "нова дума' ми идва много постен.
запазвам си правото да допълвам





# 5
  • Ispania
  • Мнения: 4 482
а Вал аз от теб обяснения искам и снимков материал и не се прави 4е не ме разбираш!  Twisted Evil
Joy hahaha Joy Mr. Green Whistling Mr. Green
Вал не разбира Mr. Green,студеното и е замрьзило сивото веЩество Mr. Green..................може и ли4но да ги представя обясненията Laughing Wink.И снимков материал сьЩо....на живо Wink

# 6
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
Ада, много красиво оформена тема! създава настроение
аз разказвах ли ви лятото какво селце посетихме в пиринеите? разкош!
имаш чувството, че там коледа никога не си отива и настроението винаги е празнично. дори и авгuст месец витрините бяха в зимна украса
и почти всички магазини и хотели бяха накичени в коледни премяни
представям си какво е сега...препоръчвам го- мястото си заслужава да се посети. влюбих се истински в това селце и си казах, че бих живяла там

Последна редакция: ср, 26 ное 2008, 16:39 от О'Хара

# 7
  • Spain
  • Мнения: 3 750
освен "нова дума " има и още едно списание което се издава на бг - то е безплатно и само веднъж видях на български - беше интересно  . същите списания ги има и за украйна , еквадор , колумбия и т.н. ,но не си спомням как се казва . не гледам бг телевизия  . отвреме на време про4итам някои вестник , пове4е ме интересуват събитията в Испания , отколкото в БГ .
ХАРА дано намериш колата за теб ... а аз тази година си бях намислила да карам най после курсовете . предвид ситуацията ни оба4е се отказах ,а тези които са безплатни не са ми удобни и така - за сега съм с шофьор  Sunglasses . сетих се 4е преди време видях колата на твоите ме4ти Mr. Green- ауди а2 - незнам дали се произвеждат все още и дали са автоматик  , но кожения салон и компактността я имаше . предвид 4е са ве4е на 6-7 години и цената сигурно ще ти хареса Simple Smile

# 8
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Val не се прави на  #2gunfire ами кажи за нобиото  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 263
благодаря на отзовалите се мами!
то аз си знам, че в чужбината има много повече млека за децата, отколкото в бг-то, ама пусто притеснение...

# 10
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
Ада, според любимия А2 била най-грозната на ауди Laughing
аз сякаш я харесвам, ма не са толкоз евтини пусти и те


гледахте ли за завръщащите се гурбетчии?

# 11
  • Мнения: 350
Пу и аз да се запиша в новата тема, Лада мерсаж за темата  Hug newsm10
Хара невероятно място особено къщите със цветята по прозорцие, как обичам такива къщи smile3521, все съм си мечтала за такава къща с цветя по прозорците, може пък някой ден да имам знам ли, хич не ми се живее в тия  панелки, ужасни са, за мен дома си е къща, може и малка но къща да е, никви апартаменти не признавам( макар че живея в такъв) не ми харесва и това е.
Четем бг пресата по интернет, слушаме Дарик радио, понякога хващаме и бг телевизия, не сме изостанали с новините от бг, що годе сме на ясно какво става със страната ни.

# 12
  • Мнения: 1 461
аз гледах репортажа за завръщането на гурбетчийте всичките казваха не ходете в Испания

# 13
  • Spain
  • Мнения: 3 750
ХАра разгледах снимките - наистина е много красиво ! незнам за колата на мен ми харесва ,и другите аудита ми харесват но тази за мен е  най женска и наи малка. а аз днес гледах един репортаж с прогнози - 2009 14 %безработица, 2010 15 процента - сире4 няма скоро да се упрайм .. и хи4 не ми е весело щото накрая и каква да е работа  няма да може да си намери мъжа ми .
Мимки тук и по терасите  и прозорците има цветя. не е проблема да го постигнеш момента с многото цветя ,въпроса е да ги опазиш . и на мен ми е много красиви4ко така ,но хи4 не съм по цветята . в момента не цвете- палма уморих !

# 14
  • Мнения: 389
Хоп в новата тема  Laughing

О'Хара, дали не може да се гледа някъде на запис това за завръщащите се?

За коли гледам говорите,...
Аз лично не искам да чуя за Ровър, може би заради лош късмет с тази марка.
Малки коли не харесвам, защото на токчета гоня 1.80см  Mr. Green
Сега имаме фиат и опел, но като с детето не мога да карам, от едната ще се оттървем скоро.


Какво друго да ви кажа,... освен че съм се разготвила напоследък. Не знам кой даде линк към готварската тема и като видях какво правят хората  Shocked така се зарибих,... направо се вдъхнових  Party. Аз дето готвех един път в седмицата,... понякога  Joy

Приятна вечер на всички   bouquet


Общи условия

Активация на акаунт