Батман,Супермен,Спайдърмен.......

  • 1 549
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 31
Моето детенце е супер фен на всички супергерой като най-любими са ни Батман и Супермен!!!Вкъщи много си играе с тяхни фигурки-само бой,бой,бой!И при вас ли е така!А пък детско като пуснат направо влиза в телевизора и не излиза докато не свърши!УЖАС!!!!!! smile3518

# 1
  • Мнения: 2 090
Засега сина ми гледа само "Том и Джери",напоследък сутрин преди яслата се събужда със "Сиимор тюленчето'',не го влекат никакви други филмчета.
Може би е малък още да го влекат ''супергероите'' Rolling Eyes.Предполагам всички момченца се олицетворяват с тях и искат да са силни и могъщи,както момиченцата са луди по Уинкс,Русалки разни и Барбита Wink

# 2
  • Мнения: 1 187
Ние сме фенове на всички герои с маски - Зоро, Рейнджърите, Спайдърмен. Но с изключение на Зоро, другите не ги гледа. Купихме му маски и по цял ден иска да се сражава с някого.

# 3
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Ние пък сме фенове на Мики Маус и Шрек.Вече наизуст съм ги научила,но още като се събуди Алекс и иска да му ги пускам.Може по цял ден да гледа без да мръдне от телевизора Rolling Eyes

# 4
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Пък Георги напоследък гледа само картун нетуърк, а там детските са просто ужасяващи! Надявам се да е период и скоро да отмине, че иначе не знам какво да правя. На тия маскираните поне са им по-добри анимациите, а на картун нетуърк са егаси грозотиите!  Crazy

# 5
  • София
  • Мнения: 5 289
Ние сме на вълна Нинджи,Рейнджъри и Спайдърмени... Whistling
Не че не гледа и други детски като Ягодов сладкиш,Пчеличката Мая и т.н.,но нинджите са на първо място,пуснем ли детското и се почва с едни хватки едни чудеса,че някой път и аз отнасям по някой юмрук. fightПредполагам е нормално,в смисъл момченцата ги влекат тия работи колички,спайдърмени,нинджи....ще отмине и тази вълна,ще дойде друга и така,не се притеснявай.

# 6
  • Мнения: 1 931
Йони гледа различни детски, но и той е фен на Спайдърмен, СУпермен и приятели, Рейнджъри , Костенурките нинджа и не ме притеснява толкова, нормално е отшумява, преди бяха Колите на дневен ред и така.  Това са момчешките неща.
Маринка пък кукли, принцеси и това смятам, че е нормално, с това играят и в градината.
 Това сега не са страшните неща. Истинските неща за притеснение ще дойдат по- късно.

# 7
  • Мнения: 4 668
Същата работа с тази разлика , че поне не се бие толкова ...
Ходи въоръжен до зъби из къщи  Mr. Green и като го питаш какъв иска да стане казва : " Полицай и батман и нинджа "  ooooh!
Период си е , предполагам при повечето момченца .

# 8
  • Варна
  • Мнения: 616
Да, явно е при всички момченца, но колкото и да му харесват филмчетата за супер герои - у нас са забранени. Гледа само в събота сутрин "Лигата на справедливостта" (май така беше) по ТВ. Не купувам такива дискове, КартуунНетуърк в къщи нямаме, но в дядо му има и на 2-3 седмици му се случва да гледа по няколко часа. Просто при нас нещата излизът извън контрол след гледането на филмчета с повече бой - започва да върти мечове, да прави някакви нинджи хватки, да скача от високо и т.н От цялата работа винаги или аз или сестра му сме потърпевши - блъснати, спънати, ударени (с мечовете особено боли  Wink ) Та така - гледам да не му пускам филмчета с агресия и нещата са малко по-спокойни. Пак се бие със сестра си, но някак не толкова нахъсано ли как да кажа не знам...

# 9
  • Мнения: 7 201
Същата работа с тази разлика , че поне не се бие толкова ...
.......
Период си е , предполагам при повечето момченца .
Peace И моето юначе е така-Рейнджърите най-вече.
Мистични сили,призовава силата на Феникса...  Joy Joy Joy
Да са живи и здрави само! Praynig

# 10
  • София
  • Мнения: 15 219
Моето не е фен на биткаджийските герои. Май го е страх от лошите.  Laughing Та, в този ред на мисли, очевидно ще прескочим Батман, Спадърмен, Супермен, костенурките нинджи като етап в развитието.
Напоследък, обаче, в ДГ ги облъчват с Бен 10 и има известни залитания към него.  Confused

Общи условия

Активация на акаунт