Самоучител по български хора и ръченици - DVD самоучител

  • 3 912
  • 17
  •   1
Отговори
Някой купил ли си го е? Моля за отзиви.

5 луксозни комплекта DVD самоучител+CD с музиката на танците
25 най-популярни хора и ръченици от Мизия, Тракия и Родопите, Пиринско, Добруджа и Шопско.

От 26 ноември до Коледа – нова колекция с в. „Труд” и „24 часа” - „Самоучител по български хора и ръченици”     

# 1
  • Мнения: 7 107
Благодаря, имам си домашен учител. Него ми е по-удобно да го ползвам.  Laughing

# 2
  • Мнения: 2 178
И на мен ще ми е интересно да науча, но е рано тъй като от днес са в продажба.

# 3
  • Мнения: 11 747
И мен ме заинтригува тази реклама. Аз няма да си ги купя, но искам да следя за отзиви.

# 4
Преди време от horo.bg бяха пуснали нещо подобно, но отзивите не бяха особено добри - най-вече за качеството на записа.

# 5
  • Мнения: 307
А каква е цената ? И с двата вестника ли вървят?

# 6
  • Мнения: 2 514
А каква е цената ? И с двата вестника ли вървят?
В сайта на "24 часа" пише, че струва 8.80лв Simple Smile

# 7
Няма да бързам да го купувам, защото дават възможност за абонамент за цялата колекция:

Ето за тези, които се интересуват:

Читателите могат да се абонират за цялата колекция директно във „Вестникарска група България” ООД чрез талон - заявка за абонамент, който ще бъде качен на електронните страници на в. „Дневен Труд” и в. „24 часа”. Абонаментната цена е 40,00 лв. Доставката на цялата колекция от 5 комплекта DVD+CD абониралите се читатели ще получат непосредствено преди Коледа. За справки и подробности на тел.: 02/ 942 2036; 942 2037 – Силвия Кръчкова.

Надявам се някой да даде инфо за първия диск.

# 8
  • Мнения: 11 747
Е, то с абонамента е 40лв, а без абонамента е 44!  Thinking

# 9
  • Мнения: 5 710
от хора как се отслабва...хем полезно, хем приятно... ще ги имам!  Mr. Green

# 10
от хора как се отслабва...хем полезно, хем приятно... ще ги имам!  Mr. Green

сподели, моля те, като купиш - че ще поръчам накуп, ще поръчам, стига да си заслужават

# 11
  • Мнения: 3 695
вчера го разгледах диска, много е интересно и полезно за тези които искат да научат да тропнат хорце  Grinning

# 12
  • Мнения: 109
Аз имам всичките 5 диска на Хоро.Бг и съм доволна от качеството. И е показано добре.

# 13
  • Мнения: 5 710
Става ли за домашна тренировка, защото съм в чужбина и ще чакам до Коледа, за да гледам? Н
Всмисъл, моята цел е да правя хубаво кардио от наученото. Блясъкът ми по сватби ще е вторичен бенефит:-)))
Стават ли за такова нещо?

# 14
  • Мнения: 109
Да, става. Те именно затова са пригодени.

Общи условия

Активация на акаунт