НК клетки и аспирин

  • 1 224
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 304
Тъй като миналата година преживях мисед си направих редица изследвания и се оказа ,че имам увеличени НК клетки -17%.Направих вливка на интралипид по съвет на доц.Конова .Сега имам + тест за бременност и доц.Конова каза пак да направя вливка и да пия аспирин протект.Не е ли малко рисково да пия аспирин . Нямам доказани антифосфолипиди проблеми и тромбофилия .

# 1
  • Мнения: 3 621
Първо честита бременност и здраво бебе на финала и
Аспирин протекта, не вреди по време на бременност, напротив помага за много момичета пиенете на аспирин протект  е единствения начин да си износят и родят живи и здрави бебета, и след като доц.Конова те е посъветвала да го пиеш започвай още от днес , нали не мислиш че някои от форума ще ти даде по-компетентно мнение от нея по въпроса

# 2
  • София
  • Мнения: 5 560
Кали,  знаеш ли д-р Конова как е преценила да си на интралипид, а не на имуновенин?

А относно аспирина - става дума за аспирин протект, който е безвреден по време на бременност, тъй като е малка, поддържаща доза. Имам няколко приятелки, които са го пили по време на бременностите си и имат живи и здрави дечица. Спокойно!  Hug

# 3
  • Мнения: 9 077
Пий си аспирина без притеснения.
На много момичета, особено след инвитро, икси и т.н., изписвам профилактично аспирин протект и инжекции фраксипарин - и двете за разреждане на кръвта, прото казано. Има тема за фраксипарина и аспирина в проблемно-то, можеш да погледнеш.
Аз в момента съм на двете.
Успех!

# 4
  • Мнения: 337
    kali 61 И аз като .:.Stef.:. ще ти кажа: Пий си аспирина и не се притеснявай! Действително за НК помагат вливанията, но след като Конова е преценила, значи и аспирина си трябва. Често антифосфолипидните тела които иначе са в нормални граници по време на бременността се покачват, затова профилактично предписват и аспирин.
   Лека и безпроблемна бременност ти желая и здраво и хубаво бебче на финала  Praynig Hug  Peace
 

Общи условия

Активация на акаунт