Бременност и .. хъркане...!?

  • 12 959
  • 58
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 137
Искам да попитам, има ли и други такива случаи, като моя?!  Crazy Може би от началото на 8-ия месец мъжът ми за 1-ви път каза, че съм започнала да хъркам адски много!  Embarassed Бях чувала, че това се случва при бременните жени, но... Споделете, дали и при вас е било така/е така?!?  newsm78 1countingsheep

# 1
  • Мнения: 1 027
Не ми се е случвало, или поне не са ми казвали.

# 2
  • София
  • Мнения: 374
Аз също имам от скоро такъв проблем  Embarassed
По точно проблема е в това, че носът ми се запушва всяка вечер и съответно се затруднява дишането ми. От където идва и лекото (според мъжа ми)похъркване. Питах доктора за това и той ми каза, че запушването на носа е нормално по време на бременността, следовалтено и хъркането не може да се предотврати  ooooh!
Мъжете ще трябва да ни търпят, няма начин  bowuu Въпреки че аз лично се чувствам доста кофти от факта, че може да хъркам  newsm78

# 3
  • Монтана
  • Мнения: 1 010
И  аз бях така преди никога не бях хъркала и от както родих е изчезнали пак.

# 4
  • Мнения: 4 335
Случваше ми се в редките случей,когато заспа по грьб.Някак си сама се усещах,че хьркам и имах чувството,че се задушавам Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 512
Или не съм хъркала или просто мъжа ми е много деликатен.  Wink

# 6
  • Мнения: 961
Леле как хърках!  ooooh! Чак аз се будех от себе си!  Crazy След като родих и хъркането секна.

# 7
  • София
  • Мнения: 141
Преди около месец мъжът ми ми каза, че съм хъркала. Наскоро не се е случвало (или поне не ми е казвал  Joy) Четох, че е нормално при бременни, остава още малко, татковците ще потърпят  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 1 691
Случваше се да хъркам последните 1-2 месеца от бременността. Нормално е - все пак и носът се запушва, и коремът притиска гръдния кош. Важното е, че след раждането всичко отминава.

# 9
  • Мнения: 6 441
Случваше се да хъркам последните 1-2 месеца от бременността. Нормално е - все пак и носът се запушва, и коремът притиска гръдния кош. Важното е, че след раждането всичко отминава.
Да и при мен беше така,особено като заспях по гръб. Peace

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Да,хърках си.Мъжът ми редовно ме бъзикаше че съм била като дърводелски цех/всяка вечер имах поръчки Laughing/.След като родих поръчките спряха Wink.

# 11
  • София
  • Мнения: 388
И на мен ми се случваше в последния месец, само че гадното беше , че самата аз се стрясках от хъркането си  Joy. Спокойно, като родих изчезна.

# 12
  • BG
  • Мнения: 2 217
Nelma, страхотна тема!!!!  Hug

По приницп в семейството не аз съм тази която хърка  Laughing, но докато бях бременна явно съм надминала многократно мъжа си, защото беше започнал да се оплаква, че не може да спи от мен!  Joy

След ражаднето не съм имала такива проблеми!

# 13
  • Мнения: 707
Не съм хъркала, но знам че е нормално по време на бремнност и кърмене.

# 14
  • София
  • Мнения: 137
Много се радвам, че споделихте мнения  Hug Наистина през нощта носът ми се запушва  newsm78, така в началото си мислех, че се разболявам  Wink И аз, понеже се чух на 2 пъти, направо се стреснах  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт