кажете ми хубав крем за тяло за бременни

  • 6 639
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 315
здр  bouquet
Кожата ми е суха и чувствителна.Отскоро съм бременна и още нямам така наречените стрии,но кожата ми е суха,напукана и въобще не мога да я трая.На всичкото отгоре съм склонна към алергии и търся някакъв безобиден продукт.Знаете ли нещо подходящо за мен?Към бебешки продукт ли да се насоча?

# 1
  • Мнения: 26
Има много хубава козметика по аптеките, от скъпа до ефтина. За мен обаче най-хубавия крем за бременността, който предпазва и от стрии е свинската мас. Стига да не те притеснява миризмата на прасенце! Sick

# 2
  • Мнения: 1 380
Аз ползвах маслата на Икаров- против  стрии и против целулит. Peace
Много бях доволна.Нямам нито една стия по корема, а качих 23 кила през цялата бременност.
Иначе има и на Мустела, и разни БГ марки. Всичко изпробвах през този период, но от маслата останах най-доволна....

# 3
  • Мнения: 830
Аз заложих на зехтин, студено пресован двойно рафиниран Mr. Green Не се нацепих никъде Peace

# 4
paola бих ти препоръчала продуктите на Мустела.И аз като тебе съм склонна към алергии затова заложих на хипоалергенните продукти на Мустела.Взех си крем за цялото тяло-максимум хидратация и крем с двойно действие против стрии.И двете мазила са за ежедневна употреба -от самото начало на бременността до месец след раждането.Разкошни са Peace.Разбрах,че има и спрей за интензивно действие при стрии-пак на Мустела,но не съм го ползвала.Тези дни смятам да си взема кремът им за крака-бил много ефикасен.

# 5
  • Мнения: 131
paola , през първата си бременност нямах нито една стрия...сега карам втора бременност и засега също нямам.....Мажех се само с бадемово масло през първата ми бременност, а сега не ми остава време да се мацам въобще Laughing Имам приятелки ,които използваха каква ли не скъпа козметика за бременни и им се нацепи кожата още през 3-ия месец от бременността. На мнение съм ,че просто зависи  изцяло от еластичността на кожата ти. Индивидуално е! Wink

# 6
  • Мнения: 1 434
Az  izpolzwah Galenic  tam kydeto sym se mazala ..nqmam edna striq  ..lo6oto e   4e nqma6e tolkowa info   ... kolkoto  w momenta  izbora na mazila e  mnogo golqm ,vajno e  vsekid en naj malko po  dwa pyti na den da se maje  tqloto .


ps:syjalqwam za latineca ..no sym na  po4iwka Hug  bouquet

# 7
  • Мнения: 17
Свинска мас(обаче преварена) и зехтин по 3 пъти на ден.Нито една стрия нямам,а кожата ми е много суха.Моя позната също със суха кожа ползва какви ли не кремове-елате само да видите какви стрии има.Не искаше да ползва маста

# 8
  • Мнения: 2 122
и пет пъти да е преварена мастта, ако ще се нацепваш си се нацепваш, хиляда пъти е коментирано
предната бременност се мазах с Мама Донна на Чико, до 8 месец нищо и в последния месец се нацепих опред по бедрата, никъде другаде
тази бременност с нищо не се мажа, тепърва сега забелявам, че кожата на корема ми е по-суха, явно трябва да почна да се мажа- избрала съм олиото на Хип за бременни
на каквото и да се спреш- предпочитай да е продукт за бременни, забрави за масовите козметики /особенно с антицелулитен и отслабващ ефект/

# 9
  • Мнения: 2 013
МУСТЕЛА  Peace Peace Peace

# 10
  • Истанбул
  • Мнения: 305
Паола товаhttp://www.bennewitz.com/scat/scatpharm?command=listitem&group=eubos&itemid=6306987&lang=en  Eubos F

# 11
  • Мнения: 221
използвах само маслото против стрии на Икаров и бях много доволна  Peace

# 12
# 13
  • FRANCE
  • Мнения: 2 206
Az  izpolzwah Galenic  tam kydeto sym se mazala ..nqmam edna striq  ..lo6oto e   4e nqma6e tolkowa info   ... kolkoto  w momenta  izbora na mazila e  mnogo golqm ,vajno e  vsekid en naj malko po  dwa pyti na den da se maje  tqloto .


ps:syjalqwam za latineca ..no sym na  po4iwka Hug  bouquet

 Peace Peace Peace

А за суха и чувствителна кожа, най-добър е кремът на Авент за суха и чувствителна кожа. Пробвала съм и мустела, но не я намирам ефикасна за суха кожа.

леко бременеене

# 14
  • Мнения: 1 906
Аз използвам маслото против стрии "Икаров". Миризмата му не е натрапчива. Аз поне я понасям  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт