Каква козметика ползвате по време на бременността си?

  • 4 989
  • 78
  •   1
Отговори
  • Мнения: 696
Здравейте,никаде не намерих такава тема за това реших да питам вас каква козметика ползвате по време на бремеността си????????аз до 5 месец ползвах на Мустела,сега влезнах в 6-ти месец и реших да пробвам и друг крем против стрии Galenic! И двата крема са страхотни до сега мисля че съм ок-нямам стрии,дано така да продължавам и за напред!Вие какво ползвате?От какво сте доволни?

Последна редакция: чт, 08 май 2014, 17:53 от Редактор*

# 1
  • Мнения: 174
Има теми за мазилата против стрии, потърси ги, за да имаш още инфо. Аз ползвах Мустела, последния месец Веледа. Стрии нямам, но зависи и от кожата, теглото и т. н.

# 2
  • Мнения: 6 438
Аз ползвах бадемово масло и имам стрии.
Но не се предоверявай и на скъпите марки,защото по-често стриите излизат след раждането.
Аз за цялата бременност и една стрийка нямах,но след това....леле мале! Tired

# 3
  • Мнения: 10 982
Ползвах обикновен лосион за тяло, нямам нито една стрия. Simple Smile

# 4
  • Мнения: 267
Аз по време на втората бременност ползвах Matern и нямах нито една стрия.Но пък се появиха малко след раждането.Според мен е до тип кожа,т.е. генче  Rolling Eyes Simple Smile

# 5
  • Мнения: 2 013
До 3ти месец ползвах Матерн,но не съм доволна,няма ефект и лосиона за тяло има кофти миризма,от която лично на мен ми се..... Confounded Sick
От тогава до сега ползвам само продуктите на Мустела и съм изключително доволна!Ефект има!!!!!!Мисля да ползвам козметиката и след раждането,скъпичка е но ефикасна.Моя съвет е-ползвай си нея!!! newsm74

# 6
  • Мнения: 817
Аз ползвах от 4-ти месец до края на Галеник и нямам стрии Peace

# 7
  • Мнения: 1 546
Започнах с Мама Дона на Чико и завърших с Перкуталфа. Нямам стрии. Peace

# 8
  • Мнения: 6 712
мама Дона на Чико, едно олио на Roc, олио на Бюбхен!
Резултат - 2-3 стрии СЛЕД като родих и нямах време да се мажа вече #Crazy

# 9
  • Мнения: 1 428
Мазах се с бадемово масло и крема на Мустела,но имам стрии.Зависи от типа кожа и кг. които си качила.Аз качих 33 кг. и просто нямаше как да нямам стрии.



# 10
  • Мнения: 2 960
кремчетата на Мустела-нито една стрия нямам от двете си бременности,но аз качих и двата пъти не повече от 8-9 кг.

# 11
  • Мнения: 3 092
Ползвах Джонсън .Стрии нямам.

# 12
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Отначало ползвах крем п/в стрии на VICHY. С нормална кожа съм, харесваше ми крема, но въпреки това усещах дърпане и сухота.  "Митата" свинска мас ми вършеше по-добра работа и преминах на нея. Ползвах си я дори в най-големите жеги.
Искам да отбележа, че по принцип кожата ми не е предразположена към стрии, а и качих килограми в рамките на нормалното.

# 13
  • Мнения: 4 000
Мустела, но ми миреше много зле. Затова смених на Мама Донна на ЧИКО. Стрии нямах

# 14
  • Мнения: 388
Ползвах AVON и съм доволна.

Общи условия

Активация на акаунт