ByNowFromUsa.com ??

  • 4 851
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 80
Здравейте,
искам да попитам дали някой е пазарувал през този сайт ???

http://www.buynowfromusa.com/
Таксата им е 10% /наполовина от тази на БГ шопер newsm78/Ако някой е използвал услугите им,моля да сподели  bouquet
...и ако може да ми кажете кой от американските размери отговаря на нашия ръст 98 или 104см.
thankss Hug

# 1
  • Мнения: 738
И мен ме интересува... Но тези 10 % са минимум 30 долара, доколкото разбрах е фиксирана, тоест ако поръчаш до 300 долара комисионната им си е 30...
И ме интересува друго - само от магазините, посочени в сайта ли може да избираш, или от всеки един он-лайн магазин в САЩ?
А доставката до БГ колко излиза горе-долу? Blush

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 4 693
...и ако може да ми кажете кой от американските размери отговаря на нашия ръст 98 или 104см.
thankss Hug


98 e 2T , a 104 - 3T

# 3
  • Мнения: 80
...ще поръчам и ще пиша newsm78
дано са свестни.... ooooh!


Shantal БЛАГОДАРЯ ТИ!!!  bouquet

# 4
Az pazaruvah ot tqh newsm78, svur6iha si dobre rabotata.... vzeh si botu6i i nomera mi be6e to4en. komisionnata, kakto kazvate e 10 % , minimum 30 $. ako si poru4ate ne6to za 150 $ , pak pla6tate 30$. Dokolkoto znam mojete da si izberete ne6to i ot drugi USA saitove, razli4ni ot vkliu4enite v saita.  Simple Smile Mislq 4e 6te ostanete dovolni ot obslujvaneto Wink

# 5
  • Поморие
  • Мнения: 51
Момичета,някой може ли да ми изнамери таблица с мерките за обувки/съпоставка с българските/,благодря предварително!   bouquet

# 6
  • София
  • Мнения: 1 391
Момичета,някой може ли да ми изнамери таблица с мерките за обувки/съпоставка с българските/,благодря предварително!   bouquet

В темата за ebay има няколко таблички с размери на дрехи и обувки Peace

# 7
  • Мнения: 14 483
добре а колко е цената на доставката от щатите до България?

# 8
  • софия
  • Мнения: 25 367
Аз пък съм пуснала питане за доставката на едно по-тежичко нещо и до момента "ни вопъл, ни стон" Tired

# 9
Дали получи отговор за по-масивната поръчка, как работят в такива случаи Confused  Rolling Eyes

# 10
  • софия
  • Мнения: 25 367
Дали получи отговор за по-масивната поръчка, как работят в такива случаи Confused  Rolling Eyes
Да. Явно предишния път е имало някакъв проблем. Пускаш си питането и те ще ти отговорят. Предполагам зависи от тежестта и големината. При мен доставката излиза малко повече от цената на нещото (то тежи около 17 кг.)

# 11
  • Мнения: 63
Аз им изпратих запитване за едни детски неща от http://www.target.com , ето това което ми направи впечатление при отговора:
1. Взимат такса преопаковане...която в моя случай за 4 неща е $20. Не е зле.
2. 10%-та комисионна не са само от цената на стоката, а от (цената на стоката + преопаковане + доставка до БГ)
3. Горе-долу доставката излиза по $6 на килограм, в моя случай - 33 кг. = $207

Simple Smile So far so good!

Мисля да поръчам, защото е много по-изгодно пред алтернативата да плащам ДДС и митнически такси + същия транспорт, ако ми го изпрати мой приятел от там. Да не говоря за разправията с митниците която ще ме очаква....  #2gunfire  baby_neutral  Crazy

Някой иска ли да направим обща поръчка, за да си спести по-голямата комисионна ако поръчката е за по-малко от $300 ????
Чакам предложения до края на месеца, понеже тогава ще пусна моята поръчка. Може да поръчате всичко каквото поискате, от който и да е сайт, без значение дали е на страницата им или не.  Wink
 Hug  Hug  Hug

Последна редакция: ср, 15 юли 2009, 23:15 от Jen_Jen

# 12
  • Мнения: 63
хаха, днес ми пратиха мейл, че няма минимум от $30 за комисион. Просто 10% е. Simple Smile - някаква лятна промоция.

# 13
# 14
  • Мнения: 193
Последно - 10 процента или твърдата сума от 30 долара?

Общи условия

Активация на акаунт