Гравиране - Варна???

  • 6 089
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 100
Привет!
Незнам темата ми дали е за тук, но не намерих по подходящо място.
Може ли някой да ми каже къде във Варна мага да дам за гравиране примерно сервиз или ваза и т.н.
Благодаря!

# 1
  • Мнения: 1 174
Познавам хора, които се занимават с гравюра и не само, но при тях ще ти излезе по-скъпо, отколкото навсякъде другаде, защото се занимават с големи поръчки. Зависи и какво ще правиш. Simple Smile
Ако е нещо малко, най-добре отиди в някоя галерия или златарско ателие или просто място, където има бижутери. Със сигурност ще намериш човек. Simple Smile
Имаше място и табела някъде, между две бараки, където пишеше, че правят гравюра..., ако се сетя, пак ще пиша, защото не съм сигурна на коя улица съм го гледала...

# 2
  • Мнения: 2 100
Мерси за бързия отговор! Simple Smile Дано се сетиш  Praynig

# 3
  • Мнения: 47
преди година носих да ми гравират чаши на втория етаж на Образцов дом /над Мтел по Владислав/.Намира се  в дъното на коридора с магазинчета ,опаковат и подаръци.

# 4
  • Мнения: 2 100
преди година носих да ми гравират чаши на втория етаж на Образцов дом /над Мтел по Владислав/.Намира се  в дъното на коридора с магазинчета ,опаковат и подаръци.

Ще отида още утре! Но все пак може ли да ми кажеш за колко време извършват гравирането (точно чаши ще се гравират) ? И колко ти излезе? Много ти благодаря!

# 5
  • Мнения: 47
зависи от това колко думички искаш да се гравират .За не повече от 20 минути  беше при мен две изречения от по 5 думи-цена 6 лв

# 6
  • Мнения: 2 100
Още не сме измислили текста....Но гравюрата е по случай юбилей - 50 години от сватбата  Grinning Още веднъж ти благодаря за отговора  Hug

# 7
  • Мнения: 2 100
Така...да дам отчет! Ходих в Образцов дом, показа ми гравиран порцелан, не останах много доволна от вида му, а и жената не беше особено разбрана. Станаха някои неща и си тръгнах. В крайна сметка нито купих нещо, нито гравирах. НО! Разбрах, че на червения площад, под Булчинската къща пак гравират, отидох там. И като цени е по евтино, а за изпълнението - не може да се сравнява! Гравира ми жената 2 чаши - надписи и монограмче, много красиви станаха.  Crazy

Мерси отново за помощта  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 47
Simple Smile а аз си мислех ,че на мен нещо не ми е наред спомням си и аз много добре , как въпросната дама ме убеждаваше надписа да не е по хоризонтала ,а диагонал Simple Smile .поне 10 минути се разправяхме Simple Smile)).Изпълнението в крайна сметка беше добро .Може би ако тогава знаех за друга алтернатива изобщо нямаше да се отдам на спорове защо ми харесва точно така да е изписано.
Благодаря за новото адресче ще го имам в предвид за в бъдеще .

Общи условия

Активация на акаунт