Помогнете за добър гастроентеролог в Пловдив

  • 13 041
  • 8
  •   2
Отговори
  • Мнения: 90
Здравейте,
От известно време имам проблеми със стомаха- чести разстройства, газове, болки, понякога кръв в изпражненията... За пръв път ми се случва и нямам представа при кого да отида, а не ми се ще да е при някого, който ще ме претупа. Ще съм благодарна за координати на специалисти в Пловдив, от които сте доволни. Предварително благодаря!

# 1
  • Мнения: 5
Горещо ти препоръчвам Д-р Венцислав Джурков,можеш да го намериш на ул."Цар Иван Александър "Но-14 а   или на телефон 032/62 61 13 в кабинета.Хубавото му е че работи със здравната каса.Имам и ГСМ не смятам че не е уместно да го пиша тук.Съпругът ми имаше много проблеми и попаднахме на него,прави му и гастроскопия и беше много земен и ни обясни всичко.Надявам се да ти помогне Peace

# 2
  • Мнения: 110
Аз съм много доволна от д-р Ганева в Първа поликлиника на Понеделник пазара, много добър специалист, много е внимателна, много добър дигностик и чудесно обяснява всичко на пациентите.Тя ми излекува язвата на дванадесетопръстинка.Можеш да отидеш на рецепцията в поликлиниката и да искаш час.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 2 491
Да, точно така - д-р Ганева ! И аз съм чувала прекрасни отзиви за нея.

# 4
  • Мнения: 90
 Благодаря ви момичета!  bouquet
 Събирам още мнения.

# 5
доктор Пенков работи в поликлиниката в Тракия!А за  д-р Ганева не ти я препоръчвам,защото не можа да открие навреме рак на стомаха на свекърва  ми и казваше, че има гастрит!Дано направиш правилен избор!Успех!

# 6
peaveno lie an svekarvati isledbave gastroskopia

# 7
Zdraveite,
Znam 4e ste pisali ve4e po tazi tema, no imam spe6na nujda ot dobar gastroenterolog v Plovdiv.Trqbva mi nqkoi koito raboti sas zdravnata kasa. Prepora4aha mi nqkoq si D-r Akrabova, no v drugi forumi vidqh 4e ne sa osobeno dovolni ot neq. Tuk vijdam D-r Djurkov - nqkoi zapoznat li e s negovata praktika i dali si struva da se svarzvam s nego?
Blagodarq vi predvaritelno.

# 8
  • Мнения: 60
Аз лично съм много доволна от отношението на д-р Акрабова и д-р Петрова от МБАЛ" Св. Георги". Целият екип са много внимателни и точни в диагнозите си. При мен се наложи да сменя хиляди лекарства след посещение при няколко специалисти в други градове, докато случайно не попаднах в Пловдив при този екип и за кратко време ми бе поставена диагнозата и едва тогава започнаха лечението.. Което за мое най- голямо  облекчение донесе много добри резултати. Д-р Джурков ми предложи да ме включи в програма за лечение на моето заболяване, но само с поканата си остана.

Общи условия

Активация на акаунт