Лекарите в Пазарджик - 3

  • 52 378
  • 327
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 938
    Нека в тази тема продължим да споделяме личните си впечатления от работата на лекарите в Пазарджик!
    Тук е мястото, където можете да похвалите лекар или да се оплачете от такъв.
    Като за начало - ето малко правила, копнати избирателно от друг форум:

КАК ДА СЕ ОПЛАКВАМЕ?
1. Ако сте регистриран потребител - определено мнението ви ще тежи повече. Хората вече ще ви знаят, може би дори и ще сте имали лични контакти по клубни сбирки например.
2. Направете го без емоции, без квалификации, без предположения. Опишете случая от вашата гледна точка. Достатъчно подробно.
3. Ако пишете име - напишете и вашето. Ако нямате смелост да напишете името си - по- добре не пишете името на човека, от когото се оплаквате.
    Емоциите не правят аргументите ви по-тежки - само водят до повече емоции.
    Ако някой иска да свърши работа, а не просто да тегли една дълга - има съд, има комисия по лекарска етика, има преса, ама пак казвам - има съд, а той може да действа двупосочно - например обидата или злепоставянето, или клеветата са престъпления според наказателния кодекс и има наказания.

    За похвалите правила и ограничения няма.  Laughing  Дай боже да са повече от оплакванията!!! Peace
   
 Ето линкове към старите теми, в които има доста информация:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=190198.0

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=224685.0



# 1
  • Мнения: 1 938
За да не се товари тази тема, реших(ме) да пусна друга тема, в която да обсъждаме всичко, свързано с Курса за бъдещи и настоящи мами:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=351528.0
 Hug Hug Hug

# 2
  • Мнения: 262
Ето малко снимчици от АГО в МБАЛ Пазарджик:http://www.snimka.bg/album.php?album_id=298134&pid=8388548
 Hug Hug Hug

Да съобщя, че Муцунка има момиченце - Камелия, 2 600 гр., 48 см! Да и е живо и здраво!  bouquet  bouquet  bouquet
newsm51

Беше ми приятно да си спомня за тази стаичка.
А преди 3г тази акушерка работеше ли там,защото не си я спомням? Embarassed
Или съм била в паника и не съм забелязвала точните лица. Grinning


После видях,че има нова тема.
За това пускам поста си  и тук.

# 3
  • Мнения: 1 938
PINOKIO, снимката е правена в Гинекологично отделение на МБАЛ Пазарджик. Акушерката се казва Екатерина Антонова. Тя работи в Родилно отделение (под ГО) и е просто страхотна!!! Hug

# 4
  • Мнения: 262
Знам,че е правена там. Wink
Нали и аз от там съм минала, bouquet но не си спомням акушерката да е работила преди 3г. Embarassed
Явно е трябвало да си пия често Гинко билобата. Laughing Laughing
Цели 7дни да не я запомня...то си е от годинките ми. Laughing

# 5
  • Мнения: 1 938
Ти не ме разбра...
Акушерката работи в Родилно отделение, а не горе в Гинекологията. Качването и горе беше инцидентно и аз пък го запечатих на снимка. Grinning
 Hug Hug Hug

# 6
  • Мнения: 1 938
Ами...да разкажа за д-р Агов:

Бебето на моя позната е на 4 месеца и е само на кърма. Наддава добре.
Д-р Агов препоръчал на майката да започне да захранва с млечна каша?!?!?! smile3527
Резултатът: бебето е с жестока алергия, която се изразява в големи червени петна по цялото тяло, подути клепачи и устни...

Д-р Агов може и да е добър диагностик, но явно от кърмене и захранване на бебета не разбира...

# 7
  • Мнения: 1 187
Здравейте, аз съм от Велинград. Детето ми боледува вече трети месец - ангини, пневмония, и не знам още какво. Миналата седмица извадихме третата сливица при д-р Стоянов.   Голямо БЛАГОДАРЯ!
 Искам да ви попитам за хомеопат и съответно за мнението ви. Може и на лични. Благодаря.

# 8
  • Мнения: 1 938
Повдигам темата. Peace
Не съм привърженик на хомеопатията, но знам, че има мами, които могат да ти отговорят. Hug

# 9
  • Мнения: 1 187
Нелина, и аз не съм, но вече се видях в чудо. Решила съм да пробвам.

# 10
  • Мнения: 413
Аурора, от както дъщеря ми тръгна на ясла 3 пъти боледува за 2 месеца, 3 пъти пи АБ...Слава Богу до по тежки състояния не сме стигали.Последния път пак червено гърло (преди седмица) реших, че няма да давам повече АБ.Педиатърката (не е хомеопат) се съгласи и започнахме лечение само със сиропи, хомеопатия и разни бабини илачи.Водихме Вики всеки ден да я преслуша за да не "тръгне" на долу.И успяхме.
За хомеопатията се водих по съветите на д-р Михайлов (от предаването "Часът на Мама") и сега продължавам да давам клеева тинктура и сребърна вода (като имуностимулатор).Не знам колко ще е ефикасно, само от две седмици давам, но силно се надявам да има ефект.
Въпросния д-р Михайлов има подфорум във форума на предаването.Ето го:
http://mama.btv.bg/forum/viewforum.php?f=8&sid=8f50083d2c28a … 8c51aaf95b2dfe616
Можеш да пробваш, ако не помогне, поне няма да навреди.

А иначе съм чувала, че има добър хомеопат в "Света Екатерина".Разбрах, че е възрастна жена, но не й знам името.

# 11
  • Мнения: 1 187
Ember, благодаря. За д-р Михайлов знам, даже му разясних веднъж нашия случай, но ми се иска детето да бъде прегледано. Аз също давам клеева тинктура.

# 12
  • Мнения: 418
Ами...да разкажа за д-р Агов:

Бебето на моя позната е на 4 месеца и е само на кърма. Наддава добре.
Д-р Агов препоръчал на майката да започне да захранва с млечна каша?!?!?! smile3527
Резултатът: бебето е с жестока алергия, която се изразява в големи червени петна по цялото тяло, подути клепачи и устни...

Д-р Агов може и да е добър диагностик, но явно от кърмене и захранване на бебета не разбира...


за д-р Агов ферман мога да ви напиша...това лято ме вбеси..след като детето ми кара 4 пъти вируса с повръщане и разстройство,вече обезводнен,видимо за болница и системи,ми казва да давам на детето си кока кола защото действала отлично при повръщане...аз мисля,че този човек освен пари нищо друго не го интересува..виках го в къщи на  домашни посещения,в началото имах добри впечатления,но после след няколко случки смятам че е много нагъл..

# 13
  • Мнения: 262
Ти не ме разбра...
Акушерката работи в Родилно отделение, а не горе в Гинекологията. Качването и горе беше инцидентно и аз пък го запечатих на снимка. Grinning
 Hug Hug Hug

Абе ние ще се разберем ,но сигурно ако се видим очи в очи.  bouquet Laughing
Лежала съм и в гинекологията,а по-късно нямаше начин да не стигна и до родилното. Laughing
Та за това питам, дали е работила в родилното преди 3г защото не си спомням.  bouquet

# 14
  • Мнения: 1 938
Не отпреди 3, а отпреди 30 години работи там.  bouquet

П.П. PINOKIO, каня те на пазарджишки бг-мамма коледен банкет! Simple Smile Ще бъде на 12.12. (петък), от 19.30 часа в ресторант "Астория". Ще се радвам да дойдеш и да се запознаем!
 Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт