операция от дискова херния - 3

  • 55 501
  • 509
  •   1
Отговори
  • Мнения: 803
това е продължението на темата "операция от дискова херния - 2"

ето и линка на старата тема

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=302471.945

Последна редакция: чт, 27 ное 2008, 13:37 от OK

# 1
  • Мнения: 669
Я да се разпиша и тук!Тъкмо писах в старата тема.

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 174
Ето ме и мен, Софи, честит рожден ден и от мен. Пожелавам ти много късмет. (Щото на Титаник всички са били здрави). И да се оправяш без да я докараш до операция като нас.

А идеята за събиране на санаториум е идеална. Само трябва да се поразгледа кои санаториум е подходящ и март, април, като сключат договорите по НОЙ може да се организираме.  Grinning

И наздраве, тази вечер пробвах как ще ме загрее ракииката. Добре ми се отрази. Айде лека нощ на всички.

# 3
  • Мнения: 661
И аз ще се разпиша .

Софи ,

Нали ми получи съобщенията ?

Снощи бях толкова уморена , че не можах да изчета всичко което сте писали . Днес  обаче го направих . Вчера прекалих с тичането насам - натам и кръстчето малко ме заболя . Обаче като се опънах в хоризонтално положение и ми поотмина  без хапчета .
ПОнеже сега е студено и си нося свещички Мовалис за  всеки случай в чантата .
aha ,


Браво на твоята съседка  JoyСъчетала е полезното с приятното .

Довечера ще отворя ТуламорДю- то  Joy Наздраве за новата тема Simple Smile



# 4
  • Мнения: 309
ОК,и аз писах в старата тема.Питах те знаеш ли нещо за д-р Константинов във Варна-прилагал озонотерапия и много хора били доволни.Аз съм на свещички тилкотил,а и рецептата с мед и сол ми помага,понеже мен ме боли постоянно,се мажа редовно и само се моля да не ми се наложи да се саблека някъде,че ще е голяма излагация.Приятен ден на всички.

# 5
  • Мнения: 898
ОК,и аз писах в старата тема.Питах те знаеш ли нещо за д-р Константинов във Варна-прилагал озонотерапия и много хора били доволни.

И мен ме интересува това.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 019
Софи ,

Нали ми получи съобщенията ?


Елпида, получих ги, много ти благодаря за вниманието!  Hug
Беше ми приятно да споделя празника си с вас!   bouquet

ОК, благодарим за новата тема!   bouquet И аз се чудех за този скок в страниците, но реших, че аз съм се объркала.  Simple Smile Ако искаш, можеш да добавиш линк към предишните две теми, защото там има доста информация. Как са болките днес?  Hug

Санаториумите почват да действат в момента, в който НОИ сключи прословутият договор - всяка година е по различно време, но там някъде март, април. Аз тази година съм решила да отида пак два пъти - един път по клинична пътека в Кюстендил и един път по НОИ - във Велинград или пък да пробвам Поморие.  Peace

# 7
  • Мнения: 309
Ванина,а ти не си ли чувала нещо?Д-р Константинов приемал в градска болница 052 613 103 е тел.

# 8
  • Мнения: 898
Ванина,а ти не си ли чувала нещо?Д-р Константинов приемал в градска болница 052 613 103 е тел.

Да знам 4е приема в градска болница. В интернет на много места се афишира дейността му свързана със озонотерапия.

Но мен ме интересуват мнения на хора ли4но минали през озонотерпия през него. И за какъв проблем  и в каква степен то4но.

# 9
  • Мнения: 669
Не се надявай,много на озонотерапията.Аз си правих 10 процедури-вятър и мъгла.Харчене на пари и напразни надежди.Как ли този озон е щал да ми залепи прекъснатото коренче или да премахне калцирата вече дх.Полъгах се и аз по празните приказки.Ако е голяма хернията или пък стара не се надявай много.Ама опитай ,ако искаш да се поизмъчиш малко.Болките при мене вместо да спрат, ме караха права да стоя.Не можеш нито да седнеш ,пък да легнеш...Слагат ти на процедура поне 5 спринцовки по 20 кубика.Ако искаш -трай.На никой не съм го препоръчала като лечение.То на някой и физ.терапия помага.На няколко пъти и тук във форума ми го рекламираха....Много благодаря!

# 10
  • София
  • Мнения: 2 019
Aha, ти как си?  Hug

# 11
  • Мнения: 898
Не се надявай,много на озонотерапията.Аз си правих 10 процедури-вятър и мъгла.Харчене на пари и напразни надежди.Как ли този озон е щал да ми залепи прекъснатото коренче или да премахне калцирата вече дх.Полъгах се и аз по празните приказки.Ако е голяма хернията или пък стара не се надявай много.Ама опитай ,ако искаш да се поизмъчиш малко.Болките при мене вместо да спрат, ме караха права да стоя.Не можеш нито да седнеш ,пък да легнеш...Слагат ти на процедура поне 5 спринцовки по 20 кубика.Ако искаш -трай.На никой не съм го препоръчала като лечение.То на някой и физ.терапия помага.На няколко пъти и тук във форума ми го рекламираха....Много благодаря!
Озонотерапията не е предвидена за всякакви дискови хернии, това го знам.
Именно неуспеха при озонотерапията идва от това 4е се правят процедури които са предварително обре4ени, заради твърде усложнената херния.
А ина4е озонотерпията не е предвидена само за дискови хернии, а и за други проблеми с гръбнака. Тъй 4е мен ме интересува като цяло дейността на д-р Константинов що се отнася до гръбнак.

# 12
  • Мнения: 309
Да и аз знам че не става при всички хернии.Аха, какво означава стара херния-година,2,3.Ти къде си прави озона?една жена ми каса,че ходила при Мазнейков и ,че и казал че в неиния случай озона няма да помогне.Просто зависи от самата херния-разположение,големина и т.н

# 13
  • Мнения: 669
И аз не знам колко е стара.Преди 8г на скенер я нямаше.От тогава ми е диагнозата за едната дх.Но по време на операцията се разбра ,че е много преди това.За нея знам от 2г.Предполага се ,че проблемите ми са от бременноста и раждане ,а това беше преди 16г и12г.Слагах си инжекциите в Пловдив.Ти си прочела рекламите.Обаждах се и в софия,но понеже ми беше по близко.Обикновено решават,че си подходящ.Като ходиш,усмихваш се и тн.Доктор Загоров също ми писа,че мога да ползвам услугите.Моите хернии бяха задържани и това даваше възможност за. провеждането на лечението.Повтарям се но и преди съм писала,след проведената озонотерапия имам вече 2 ямр и дх са там,не са намаля ли свили се или изчезнали.Докторката ми обясняваше как след 4 месеца ще са се свили или изчезнали,защото по краищата имало нови образувания които си прибирали изсушавали и тн.мина 1година.

# 14
  • Мнения: 803
ОК,и аз писах в старата тема.Питах те знаеш ли нещо за д-р Константинов във Варна-прилагал озонотерапия и много хора били доволни.Аз съм на свещички тилкотил,а и рецептата с мед и сол ми помага,понеже мен ме боли постоянно,се мажа редовно и само се моля да не ми се наложи да се саблека някъде,че ще е голяма излагация.Приятен ден на всички.

Нищо не знам за този доктор. Но относно озонотерапията хирургът ми преди да ме оперира каза, че тази озонотерапия била нещо, което се парави като процедура, но в хирургия и то под упойка. Всъщност не знам дали го бях писала, но той беше казал, че много доктори спекулират и не правят каквото трябва с озона..
Добавила съм на първия пост линка към старата тема, ще добавя и първия, но по-късно. Сега май ще спя! Днес бях на мануалната терапия и сега трябва малко да полежа, за да се пооправя.
А колкото до рецептата с меда къде го слагаш, на крака или на кръста? Съжалявам, но наистина нещо не разбрах тази рецепта

Общи условия

Активация на акаунт