Как да "изчистя" сребро от чужда негативна енергия?

  • 6 234
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 834
Милото има след броени дни Р.Д. и понеже от известно време насам все мрънка, че искал тежки сребърни ланец и гривна, та реших това да му взема. Е, понеже по магазините струват майка си и баща си, му ги купих от познат, собственик на заложна къща. Демек, носени от някой си Унуфрий и заложени.
 Хубаво, ще ги почистят външно, но как да изчистя чуждата енергия от въпросното сребро newsm78 Дали да не ги занеса в близката църква да ги "освети" Попа? Или какво....???

# 1
  • Мнения: 1 813
Моля ви се, помогнете на жената.

# 2
  • Мнения: 5 710
А ся де.. Сега Унуфрий  ще трябва да обяснява, че няма сестра.

# 3
  • Мнения: 3 423
Питай Как Сийка, тя има кристална топка.
Ако тя не знае, значи никой не знае. Късмет!

# 4
  • Мнения: 2 891
Чудя се, по коя ли фуста си е пропилял парите, че и герданите си залага? Горканчо!

# 5
  • Мнения: 834
Цитат
Питай Как Сийка, тя има кристална топка.
Ако тя не знае, значи никой не знае. Късмет!
hahaha Joy

# 6
  • София
  • Мнения: 17 591
 Laughing Joy
Това беше шега, нали?
Внимавай - може среброто преди да стане на ланци да е било куршум и е било използвано за лов на върколаци?

# 7
  • Мнения: 7 723
...а може и да е от някой осъден на смърт...гилотиниран... Shocked

...или и още по- зле- да произхожда от централния крематориум... ooooh!

Седефке, и от подоръка на Милото ли изби, мари? ooooh! Joy

# 8
  • Мнения: 834
Еее, Руске, ама много ясно. Да не мислиш, че ще дам 300-400 лв. за тоя синджир тип " за тоалетно казанче" Twisted Evil + още 150 за гривна Wink
Изобщо не е майтап работата. Не сте ли чували, че среброто "попива" насрещната негативна енергия и предпазва от нея носещия го. Уф, явно  ще си маам глЪватЪ сама у стенЪтЪ Banghead

# 9
  • Мнения: 7 723
...аз не съм чувала... Thinking...
...ама ти щом си чувала, и още по- лошо, щом верваш в това,
занеси ги в църквата. Това е достатъчно!
...така, поне съм чувала, де... Wink Hug

# 10
  • Мнения: 834
Руске, да взема и твойта секира с мен при  bishop, а? Кой знае кви си ги вършила с нея hahaha
Не за друго, ми да ти  е чиста съвестта и да спиш спокойно.

# 11
  • Мнения: 212
Милото има след броени дни Р.Д. и понеже от известно време насам все мрънка, че искал тежки сребърни ланец и гривна, та реших това да му взема.

Смени си мъжа. Представям си го тоя какъв е за да иска "тежки ланци и гривни"  Sick ... отврат... сигурно е някаква мутра и разбиранията му за истински мъж са свързани с мъж накичен с ланци и гривни... Ама явно и твоите разбирания са такива...

# 12
  • Мнения: 1 216
Това минава за виц на деня- тежките ланци, крадени, продавани-препродавани за по-малко от една доза, купени от поредната смрадлива дупка, наречена заложна къща, висяли на мазния врат и удостоверявали служебното положение в йерархията на махалата на някой велик питекантроп, накрая пречистени и осветени в църквата от попа...

Не го приемай като обида и нападка!

# 13
  • Мнения: 7 723
Милото има след броени дни Р.Д. и понеже от известно време насам все мрънка, че искал тежки сребърни ланец и гривна, та реших това да му взема.

Смени си мъжа. Представям си го тоя какъв е за да иска "тежки ланци и гривни"  Sick ... отврат... сигурно е някаква мутра и разбиранията му за истински мъж са свързани с мъж накичен с ланци и гривни... Ама явно и твоите разбирания са такива...

# 14
  • Мнения: 702
Споделям тайната рецепта
-при пълнолуние се събличаш гола и тънцуваш около среброто
-въртиш се в кръг 3пъти и повтаряш
Зло махни се 3пъти
-после умиваш ланеца и гривничката със вода от къпана детственица
-за всеки случай мини през църква и запали поне 50 свещи

Общи условия

Активация на акаунт