кога ви изневери?

  • 11 475
  • 139
  •   1
Отговори
Понеже не мога да направя анкета без да влезна с профила си ще питам така.
Кога ви изневери:
-По време на вашата бременост
-По време на майчинството ви
-По друго време

Не знам въобразявам ли си, но напоследък си мисля, че най-честите изневери от страна на мъжа стават в периода на бременноста на жената или докато тя е майчинство. Или защото на мен ми се случи така и вече си мисля, че при повечето е така.Знам ли? newsm78 толкова ли противна и безинтересна става жената в този период та мъжа да се налага да търси друга? Макар, че хич не се смятам за грозна, нито прекалено надебеляла та да съм противна в очите на милото. Да хормоните може и вповече да са, ама какво толкова ли не може да изтърпи 9 месеца? Все такива въпроси ми се въртят в главата.

Само ще помоля темата да не се пълни с отговори с
-не, не ми е изневерявал и никога няма.

# 1
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
по сяко време може.
и какво те стопли отговора?
зарови се назад да видиш че не си сама и се успокой ...

# 2
  • Мнения: 22 344
Е, аз ще ти отговоря точно по този начин.
До момента не ми е изневерил, нито преди бременността, нито по време на нея, нито след нея.
Но, винаги има време ако реши....)
Не го смятам за чак такава драма.

# 3
  • Мнения: 372
Понякога не разбираме за изневярата, т.е. не можем да конкретизираме периода.

# 4
  • Мнения: X
Още една овца, пусни анкета, ако можеш.

# 5
на 2 месец след раждането - това за статистиката #2gunfire И не, не съм била 100 кила, не съм и грозна newsm78 но явно това няма никакво значениние за мъж, който е решил да кръшка.

# 6
  • Мнения: X
Започва да ми мирише на дроб-сърма Thinking

# 7
  • Мнения: 289
Понеже не мога да направя анкета без да влезна с профила си ще питам така.
Кога ви изневери:
-По време на вашата бременост
-По време на майчинството ви
-По друго време

 Да хормоните може и вповече да са, ама какво толкова ли не може да изтърпи 9 месеца? Все такива въпроси ми се въртят в главата.

Само ще помоля темата да не се пълни с отговори с
-не, не ми е изневерявал и никога няма.

През бременноста /или поне по-голямата част от нея/ ми се правеше секс повече от всякога  newsm78 противно на молбата ти, ще отговоря с "не, не ми е изневерявал" - засега  Wink
Ако ще ти стане по-леко, помоли какво по-точно да отговаряме, за да напълним темата с такива отговори.. много ме изнервят заключенията "знам че на вас не ви се е случвало никога" или "нали всички в този форум сте перфектни" и подобни в този стил. Повечето тук /включвам и себе си/ сме с малки деца, т.е. сме семейни от сравнително кратко време, не разбирам масовото недоверие към това, че някой може да не е изневерявал, или да не са му изневерявали...

# 8
  • Мнения: 3 611
Проблем имахме, но вместо да седнем да се разберем и да го разрешим, се отдалечихме беzвьzвратно един от друг и изневярата нямаше как да не дойде. Честно, очаквах я. Той ме лъжеше, аз се правех, Че му вярвам... Идилия  Crazy
И понеже искаш точен отговор _ стана няколко години след раждането на детето.

П.С. Влез си с профила, какво страшно има?  newsm78
Ние като едни истински ССФ Ще те изслушаме, Ще те разберем и хич няма да гракнем срещу ти  Wink

# 9
Уважаеми Дами - съфорумки,
Аз овца не се чувствам - нищо, че съм в групата, не ми се иска и вие да се чувствате така - няма нужда. Както казва един мой познат - аз съм правилната страна - т.е имам си принципи и си живея съгласно  тях. Няма ненаказано зло - дали в този живот, дали в следващия - не е моя работа да съдя този или онзи за глупостите, които е сътворил и за болката, която е причинил.
За протокола - доста след раждането, причината така и не я разбрах в интерес на истината. Обясненията, които чух са доста по-различни от реалността - предполагам за разнообразие ще да е било Peace

# 10
  • Мнения: 81
Ей са остава и овена да се появи, та да е пълна мелодрамата по подобие на другата много актуална в последните два дни тема...
Сорри, ама не ми се отговаря на гости... някак си като глас в тъмното са ми - знам ли кой точно пита?!  Stop

# 11
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Искам анкета  Peace

п.п.Само такива които са сблъсквали с проблема ли могат да отговарят?

# 12
  • Мнения: X
  animal085 изсвинете ме за спама

# 13
  • Мнения: 81
Ей са остава и овена да се появи, та да е пълна мелодрамата по подобие на другата много актуална в последните два дни тема...
Сорри, ама не ми се отговаря на гости... някак си като глас в тъмното са ми - знам ли кой точно пита?!  Stop
Хайде, хайде, бързо си признай, в кой месец беше като ти изневери  Naughty
Ама много ти се радвам!  Hug Готина!
Сорри, ама при мен само извънматочна бременност може да се получи. По обективни причини.  Wink

# 14
  • Мнения: 25 449
Хм, не знаех, че изневярата е задължителна... Откога, бе?  Crazy
Авторката, бързо да дойдеш да проследиш мъжа ми и да ми кажеш дали ми изневерява, че аз още не съм го хванала! Кажи ми дали, пък после и аз ще се отчета на въпросите ти.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт