колко време след положителния тест доктора може да види бременност

  • 3 650
  • 17
  •   1
Отговори
на 24.11.08 си направих тест-бледоположителен.Днес на 27.11.08 бях на преглед с вагинален ехограф и нищо-видя се нещо около десния яйчник-според лекарката може да е киста но може и извънматочна. Не констатира бременност но и не отрече лигавицата била удебелена-не знам какво да мисля . каза ако прокървя да тичам веднага в някоя агболница.Цикъл нередовен тъй че ми е трудно със сметките.Въпреки че и казах че е нередовен тя твърди че не може да е бил тогава11.10.08 и да съм бременна от началото на месеца-щото ако е туй дето го вижда тоест почти нищо можело да е от началото на месеца само ама не съвпадало с цикъла - каза да отида пак след два дни.Дайте съвет да търся ли друга или да отивам пак след 2 дни

# 1
  • Мнения: 2 270
Съветвам те да пуснеш кръвен тест и да го повториш след 48 часа, за да проследиш хормона Peace
стискам палци Praynig
по въпроса - 10тина дни след закъснение, при мен се видя плоден сак при 5 дни закъснение, но аз съм с малко по-ранна овулация

# 2
  • Мнения: 217
Пускай кръвен тест и виж резултата,това е сигурното!Ако има бременност той ще покаже Wink

# 3
благодаря за отговорите и още един въпрос кръвния тест ще покаже бременност  и при извънматочна нали?

# 4
  • Мнения: 2 270
благодаря за отговорите и още един въпрос кръвния тест ще покаже бременност  и при извънматочна нали?

да

# 5
  • Мнения: 304
Колко дневно е закъснението .

# 6
това е първия месец след спиране на противозачатъчни не знам точно колко е закъснението защото с хапчета е винаги редовен а аз ги пих няколко години

# 7
  • Мнения: 41
за ЕХО трябва да имаш 10-15 дневно закъснение,за да се види,за вагиналния не знам щото мен не са ме гледали с него... но спокойно!Не се притеснявай!Успех

# 8
  • Мнения: 822
Не се притеснявай,защото на вагинален ехограф и при мен не видяха сак в началото,много си зависи от лекарят,който те гледа.Понеже имах и леко кървене,отидох по спешност дори искаха да ме кюртират.Добре ,че не се съгласих,ами изчаках и след седмица плодният сак се видя.

# 9
  • Мнения: 753
При мен имаше 2 дни закъснение, и при условие, че овулацията ми е късна се видя плодно сакче с вагиналния ехограф.
Както са ти казали вече - зависи си и от лекаря.

Там където ходех по каса и на 20-ия ден се чудеха дали има бременност!!!

# 10
  • Мнения: 9 973
14 дневно закъснение е перфектно Wink

# 11
  • Мнения: 4 589
Ами според мен е много рано да се види сакче. Най-добре да се направи кръвен.
Ако е извънматочна, знам, че ще започне да те боли, когато плода започне да нараства.

Отиди на лекар отново след няколко дни.

# 12
  • Мнения: 3 621
благодаря за отговорите и още един въпрос кръвния тест ще покаже бременност  и при извънматочна нали?
да  кръвния ще покаже и при извънматочна, затова за да си сигурна че има нормално развиваща се бременност теста трябва да се повтори след 48 часа за да се види дали хормона е удвоил стойностите си 

# 13
  • Мнения: 419
Раничко е за сакче, но за твое успокоение послушай момичетата и си пусни кръвен тест. Не разбирам защо това притеснение за извънматочна, не си вкарвай такива отрицателни мисли! Всичко ще бъде наред! Praynig

# 14
  • Мнения: 1 475
При мен два дена преди появата на цикъла, теста беше положителен, още същия ден на лекар и ехографа, нищо не засече, но лекарят каза, че имам всички признаци на бременност, четири дена по-късно или два дена от закъснението на цикъла, вече  ехографа засече малко плодно сакче! Peace

Общи условия

Активация на акаунт