За тумбаците...ама не женските

  • 862
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 665
 Темата е за изказване на лични впечатления. Вероятно имате такива относно запускането на корем при мъжете след сериозно обвързване. Казват, че при мъжете корема започнел ли да се оформя непосредствено от под бюста спасение и връщане назад нямало Mr. Green От коя година горе долу на обвързването се заформя тази мъжка екстра? Питам да съм подготвена Mr. Green

Говоря за нещо подобно Като естествено има вариации-опънат и провиснал Laughing

 Зе увисването на мъжките цици също може да споделите. Темата е красиво-петъчна. Все пак и красивите мами имат красиви мъже Mr. Green

# 1
  • Мнения: 790
Сега ако видя дори един пост в смисъл на " да, мъжа ми има шкембе, форма на куршум, започна да се оформя  н- години след като се оженихме и т.н." - лично ще черпя авторката.

# 2
  • Мнения: 4 665
Аз питам общо като наблюдение върху познати, близки и т.н понеже зная че никой няма да си признае за собствения мъж Laughing
 Макар да не мисля че има нещо срамно, почти всички мъже се изсухлят сле определен период от време, всеизвестно е Crossing Arms

# 3
  • Мнения: 26
Тумбака за мен няма никакво значение ! Аз обичам съпруга си !
Това означава ли ,че когато бях бременна и 100 кила, той какво?
Най-много мразя мъж на диета !

# 4
  • Мнения: 2 477
Всичко зависи от мъжа.
Ако се поддържа преди да се задоми,ще се поддържа и след това.Като жените Wink
Така че моите наблюдения върху мъжете са 50 на 50.Някои се отпускат и дебелеят( е не чак като на снимката),а други се стараят за добарата си форма.
Милото беше се поотпуснало покрай бремеността ми,но после заслабна.
Е пак има коремче,но скромно.Истината е,че ние не бихме се запуснали,стараем се максимално към добрия вид Hug

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 5 675
Айде да си призная без бой-мъжо си има шкембенце  Blush Добре оформено, закръглено, твърдо и стегнато  Mr. Green Има си го (не помня със сигурност) може би от десетата ни година заедно, което прави от петата ни година на съвместен живот  newsm78 Не ми пречи и пак си го харесвам, така че това не е проблем за мен  Peace (а и  вината за това шкембенце си е отчасти моя-той какво е виновен, че готвя вкусно  bowuuJoy

# 6
  • BG
  • Мнения: 123
От третата година.Вината си е негова, защото той готви много вкусно.

# 7
  • Мнения: X
ООО и моят заформи шкембенце на 2-та година..Вече леко изкача от панталона.Много е стегнат, дълго тренирано мускулесто тяло, обаче....пустите му манджи.. Hug Mr. Green

# 8
  • Мнения: 22 343
Хаха, ако съдя по баща ми - никога. ))) За 25години семеен живот шкембе няма, няма и да има. ))
Съпруга ми е със същата структура и шкембе също няма (и слава богу), а и яде твърде малко и не пие, за да го направи.

# 9
  • Мнения: 637
Моят също си има шкембак Laughing Но голяма работа, там му е чарът Wink Мисля, че започна да го оформя някъде към втората година. Горе-долу по същото време и аз заформих гъзец Laughing
Опитва се да не яде въглехидрати, но пък и с по 1 кило месо дневно няма как да го смъкне. Освен това вечер си пийваме винце или биричка. Е сега не, хапва и пийва сам, защото съм на диета Crossing Arms Laughing
Мисля, че няма мъж над 35 без коремче, символ на добрия семеен живот. Е разбира се до крайности като снимката от първия пост не бива да се стига.

# 10
  • Мнения: 214
И аз да се присъединя.Мъжа ми заформи вече лека издутинка и така начерта бъдещ релеф може би,но....... Peaceмисля с много спорт и секс да го премахнем.За целта-когато съм на диета няма да готвя отделно за него Joy

# 11
  • Мнения: 112
Моя мъж си заформи коремчето скоро след брака и вече 10г. грижливо си го поддържа, ама какво от това, аз и така си го харесвам.

# 12
  • Мнения: 1 447
Моят за 6 години брак,все още няма,но знам ли може и това да стане един ден,но това не би ми пречело.
В крайна сметка той ще си го носи нали така? Mr. Green

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 5 675
Сега ако видя дори един пост в смисъл на " да, мъжа ми има шкембе, форма на куршум, започна да се оформя  н- години след като се оженихме и т.н." - лично ще черпя авторката.
Много почерпки ти се заформят  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 140
и моя приятел си има 6кембенце но от иzвестно време гледа да яде по малко и сяка6 е поzаслабнал малко така или ина4е си го оби4кам със или беz важното е милото да се 4увства добре  Hug

Общи условия

Активация на акаунт