Любимият Ви мъжки парфюм?

  • 135 543
  • 431
  •   1
Отговори
  • Мнения: 973
мммм, в тази тема очаквам да споделите кой мъжки аромат ви влудява....На мен като че ли ми харесват повече шипърите на моят мъж, но не тежките, както и парфюмите с АКВА елемент за лятото... bowuu

# 1
  • Мнения: 490
ами на мен любимият ми парфюм е Армани код , но искам сега да направя подарък на мъжа ми за Коледа и немога да избера парфюм.Ще следя темата ,може да си харесам нещо Simple Smile

# 2
  • Мнения: 3 459
Givenchy - Pour Homme (червената капачка).  Heart Eyes

# 3
  • София
  • Мнения: 38 211
Тия дни и аз се замислих по темата и странно защо се оказа, че за мъжки парфюми съм фен на CHANEL - Allure i Egoiste Platinium.

Ех, да можеше да се обзаведем с Миуото с новите Алюри и за двамата, светът би бил съвършен!

# 4
  • Мнения: 2 414
Много са,но в момента One Milion на Paco Rabanne. Crazy

# 5
  • BG
  • Мнения: 123
Roma на Laura Biaggioti

# 6
  • Мнения: 10
Моите  Heart Eyes са:
Lancome - Hypnose
Gyvenchy - Pour Homme - синият
Benetton - Paradiso Inferno май се казва

# 7
  • Мнения: 743
Не мога да преценя кой мъжки аромат точно ме влудява, но съм се объщала след мъже само заради миризмата. Някои аромати ме карат да фантазирам почти моментално ........

# 8
  • Мнения: 1 338
Pi - Givenchy

# 9
  • Мнения: 2 477
Grave-Kalvin Clein
Higher-Dior
XS-Paco Raban

# 10
# 11
  • Мнения: 1 447
Ето този http://www.ivis-bg.com/images/212_m.jpg
даже и аз го ползвам.

# 12
  • Мнения: 4 068
Моята половинка в момента ползва Живанши-червената капачка и шанел Алюр, но и двамата сме изпаднали в лудо търсене на друг парфюм. Използвам темата, за да ви потитам за предложения-дайте идея за тежък мъжки парфюм с аромат на табако, пури и ей такива ми ти неща. Днес бяхме в един магазин, но накрая ни стана лошо от толкова миризми и се отказахме. Предложиха ни едно Армани и един Азаро, но на мен много ми миришеха на бръзнарски салон. Та давайте предложения за тежък мъжки парфюм.

# 13
  • Мнения: 812
тялото на готие/зеленото/ Grinning

# 14
  • Мнения: 337
Обожавам Fahrenheit 32 - Dior и 212 - Carolina Herrera, червения
Това са мъжките аромати, които наистина ме влудяват  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт