Дразнят ли Ви съпрузите?

  • 4 366
  • 72
  •   1
Отговори
  • Мнения: 641
Кажете ми Моля Ви дразнят ли Ви вашите мъже и за какво точно?
Или само моя хубавец е такъв дразнител.
Имам странното усещане,че нарочно се заяжда с мен за най различни неща.
Непрекъснато нещо не му е наред и все мен изкарва виновна.
Днес се опитах да поговоря с него,ат той започна да си свирка,абе пълно неуважение,а после като се завихри скандала пак аз не го считам за човек и не го отценям,а той мен ме обожава едва ли не и всичко прави от любов.
Споделете... newsm78

# 1
  • Мнения: 3 453
Имате нерешен проблем, който рефлектира върху взаимоотношенията ви. И проблемът не са битовизмите, а друго. Опитай се да разбереш какво го кара да се държи така и се разберете. Избягвай изрази, от рода на "аз така...ти така". Подходи внимателно, но в никакъв случай не показвай слабост, за да не те нападне и разговорът да се превърне в поредния скандал.
Относно въпросът ти - не, не ме дразни съпругът ми, но това е така, защото не трупаме камъчета в колата. Wink
Успех! Peace

# 2
  • Мнения: 387
Нормално е понякога хората да те дразнят...дори и най-близките...но постоянното дразнене вече е проблем...

# 3
  • София
  • Мнения: 7 991
Случва се да ме дразни, ама то е по-скоро като подръпване за плитките на съученичката...В изключително редки случаи стигаме до разправии, а и ако някой е кисел от двамата, предупреждава другия. Като цяло гледам, ако има нещо за дискутиране, да го обсъждаме, когато и двамата сме по-кротки. Има определени моменти, когато просто не трябва да се води разгвор, защото той ще ескалира в неконструктивен спор - би трябвало да ги преценяваш.

# 4
  • Мнения: 4 187
 Аз съм си лесно раздразнителна Mr. Green, естествено е все някога, с нещо, да ме подразни. Нарочно го прави рядко , ако не съм на кеф го предупреждавам, че ще стане сериозно... Понякога се вслушва, но понякога.... Crazy
Същото с пълна сила важи и за мен. Еми има дни, направо от вътре ми иде да му лазя по нервите ooooh!.

# 5
  • Мнения: 641
Ами то и ние непрекъснато обсъждаме нещо.Постоянно говорим,че трябва да отстъпваме пък никой нищо не прави.
Не оставайте с впечатление,че мълчим-напротив говорим много и винаги има още за казване.
Проблема е там,че виновен винаги има и това съм аз.

# 6
  • София
  • Мнения: 7 991
А защо задължително трябва да има виновен? За какво конкретно те обвинява - в нещо по-концептуално от сорта на каква лоша домакиня си, как се скитосваш по цяла вечер, родителите ти не можете да ги изринете от вкъщи или защо захарницата не е тук, ами там?
Защото причините за спора също имат значение.

# 7
  • Мнения: 1 844
ами да,случва се да ме издразни понякога..особено ако съм в лошо настроение мен всичко може да ме ядоса. Laughingно определено се случва рядко..

# 8
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Цитат
Случва се да ме дразни, ама то е по-скоро като подръпване за плитките на съученичката...


 Peace
"Дърпа ме за косата" при това доста честичко,знае,че нямам чувство за хумор,ама в крайна сметка все успява да ме накара да избухна в смях...

# 9
  • Мнения: 641
А защо задължително трябва да има виновен? За какво конкретно те обвинява - в нещо по-концептуално от сорта на каква лоша домакиня си, как се скитосваш по цяла вечер, родителите ти не можете да ги изринете от вкъщи или защо захарницата не е тук, ами там?
Защото причините за спора също имат значение.
Ами подобни на тези който си написала.
За родителите ми съм го научила да не говори изобщо.
И аз не знам защо трябва да има виновен,а когато питам ми се отвръща:"Ох Ангелина пак си въобразяваш нещо",или,"Чудя се откъде си ги измисляш тия работи".
Днес например Каза,че не съм изчистила добре хола и реши да замаже след мен с едно чудо там дето чистим с него,после като видя какво е направил му стана лошо ама не се извини.
Това ме дразни,че не си признава кога греши,а обвинява другите за неговите грешки.За това пуснах темичката.

# 10
Какво те дразня мЪ ? Глезла дяволинке ангелинке. :35:F  Какво ше те прайя довечера,ше видиш ти. Mr. Green

# 11
  • Мнения: 4 187
Това ме дразни,че не си признава кога греши,а обвинява другите за неговите грешки.За това пуснах темичката.

Пусна я за да разбереш, дали има други такива типажи като мъжа ти ли? Има да, сигурно са много, но това успокоява ли те ? Винаги ли е бил такъв дразнител за теб, или само последно време ? Защо винаги накрая ти излизаш виновна? Нямаш ли аргументи, които да го накарат да проумее, че не е така?

# 12
  • Мнения: 919
Какво те дразня мЪ ? Глезла дяволинке ангелинке. :35:F  Какво ше те прайя довечера,ше видиш ти. Mr. Green
Joy

# 13
  • Мнения: 641
Това ме дразни,че не си признава кога греши,а обвинява другите за неговите грешки.За това пуснах темичката.

Пусна я за да разбереш, дали има други такива типажи като мъжа ти ли? Има да, сигурно са много, но това успокоява ли те ? Винаги ли е бил такъв дразнител за теб, или само последно време ? Защо винаги накрая ти излизаш виновна? Нямаш ли аргументи, които да го накарат да проумее, че не е така?
Ти май вече ме обиждаш а?
И като има други като него какво ще ме успокой?
Не не винаги е бил такъв.
Но ние се оженихме  на 09 11 2008, а преди това бяхме гаджета 8г. и не беше такъв.
Имам много аргументи,но е трудно да го накарам да ми вярва като си е навил нещо на пръста.

# 14
  • София
  • Мнения: 7 991
Ако до сега не сте живеели през цялото време, въоръжи се с търпение, докато се напаснете на битово ниво. Едно е да се виждате, да живеете за уикендите или за 2-3 дни, друго е постоянно.
А ако изведнъж го е стегнала шапката, че не чистиш добре - да даде пример или да наеме помощница. Това в случай, че и ти работиш. Като цяло аз контрирам всякакви опити за критики на тази плоскост, защото и двамата работим, а често ми се случва и overtime.
Но като те чета, имам усещането, че и ти доста навътре и лично ги приемаш нещата, а мъжете понякога просто си плещят, ей така, разговор да става, щото са кисели, че снощи е паднал техния отбор на мача или някой ги е ядосал в работата. Давай по-лежерно, щото с тоя подход ще стигнете до батални сцени...   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт