Къщата на бъдещето, не само спални..........

  • 4 662
  • 36
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 675
Намерих едно интересно линкче с интересни идеи за спални, доста футуристични. Thinking
Не знам доколко е практично да се спи в такова нещо, но идеята ми е да направим тема за футуристичен дизайн на мебели и стаи в снимки-ето какво ви предлагам аз - http://interiorblog.com/15-moderni-spalni.html

Ако темата ви се вижда интересна, включете се.Приятно разглеждане

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Аз така виждам къщата на бъдещето
 
Извънземните идеи на Brodie Neill www.brodieneill.com
 

Това не ми е много понятно какво е - на пейка ми прилича, но не съм много сигурна.


А явно това ще носим
www.unitednude.com



С това ще говорим

 
Стъклена клавиатура

Последна редакция: чт, 27 ное 2008, 18:17 от Приятно ми е - Богиня!

# 2
  • Мнения: 2 803
Да си призная, не ми допада.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Да си призная, не ми допада.
И на мен  Embarassed

# 4
  • Мнения: 8 999
Не са лоши. Само вълнообразните легла не ми харесват - спала съм в такова и хич не ми беше удобно, защото беше възможно да легна само в една поза. Ако матракът е прав и достатъчно дълъг и достатъчно широк, няма никакво значение каква ще е формата на рамката. От значение е и дали може лесно да се почиства под леглото.

# 5
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 374
Интересни идеи, обаче няма никакъв уют.

# 6
  • Мнения: 18
На мен лично ми харесаха спалните и другите работи.Доста са оригинални.Но най-много ми допадна червения ръчен часовник на Приятно ми е - Богиня

# 7
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 530
Като разгледах тези легла, новата ни спалня вече ми се струва демоде   Sad

# 8
  • York
  • Мнения: 826
Съгласна съм, че липсва уюта. Но пък ми допадна идеята да спя в последното легно хамак. Wink

# 9
  • Разград
  • Мнения: 2 102
На мен ми допадат спалните, но само тези които наистина приличат на легло.

# 10
  • Мнения: 6 711
Да си призная, не ми допада.

И на мен! Confused

# 11
  • София
  • Мнения: 1 808
Има страхотни неща. Да си призная честно смятам да открадна един от тези дизайни за спалнята ми Simple Smile

А уюта е нещо, което се създава от хората, които живеят вътре, а не от мебелите.

# 12
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Спалните са невероятни аз опредледно съм си харесала една конкретна, за бъдещата ни самостоятелна спалня! smile3521

# 13
  • Мнения: 3 376
Хареса ми телефона,клавиатурата....Общо взето нещата се променят толкова бързо,че щем не щем трябва да свикваме с тях.
На мен определено ми харесват Peace

Например това:


А това ще допадне на тинейджърите определено:


Това дали е удобно:




А ето го и пианото на бъдещето:

# 14
  • Мнения: 3 675
Явно търсят интересни геометрични форми, по-опростени някак си.Мисля, че домовете ни няма да бъдат набутани със секции, маси и т.н. и всичко ще бъде сведено до минимум или както се казва няколко уреда в едно.Включете се с още снимки, показали сте супер неща.

Общи условия

Активация на акаунт