Не ми се яде?????????

  • 1 349
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 727
Мили мами какво да правя нямам апетит от няколко дни и незнам на какво се дължи................ Confused
Страх ме е за бебенцето аз съм в 30 г.с и сега би трябвало да расте най много а аз като не се храня добре как???
Какво да правя, пробвах да си се храня нормално но като хапна малко и ми се повръща много, лекарката ми каза че е от жегата но не е така и преди си беше топло
HELP

# 1
  • Мнения: 4 068
И аз имах такъв период. Трая две седмици. Мъж ми само ми се караше, че не се храня. Не знам какво да те посъветвам. На мен ми мина от само себе си. Просто започнах пак да нагъвам като ламя и това е.

# 2
  • Мнения: 5 577
Да така е.
Има моменти на тъпчене и моменти без апетит. Всичко ще се оправи.
Радвай се, че не се тъпчеш, така няма да качиш много кила.  Wink

# 3
  • Мнения: 264
Аз също бях така - не ми се яде и това е. Цял ден не ядях а вечерта всички ме преследваха с храна, слагах малко в устата и толкоз. Колкото до бебенцето - не се притеснявай - и да се тъпчеш и да не се тъпчеш то си взема каквото му трябва. Храната директно не отива при него. Имаше един период в който само ми повтаряха на консултация че бебенцето е малко, че не е пораснало ... започнах да се тъпча като прасе колкото и да ми беше гадно и на следващата консултация пак - не било пораснало. И отбелязвайки че ям като за световно лекарката ми каза - ако щеш и цял супермаркет да изядеш това не се отразява на бебенцето - от каквото има нужда то това си взема от теб. В крайна сметка си се роди 3к, живо здраво без никакви проблеми и сега си наддава като невидяло  Peace Само не се шашкай, имаш достатъчно в резерв за бебчето. Просто пий повече фрешчета

# 4
  • Мнения: 7 186
И аз имам такива периоди, макар да не ми се гади, нито повръщам. Понякога даже насила се тъпча. В други моменти пък имам апетит, абе явно е от бременността. Ама с такъв "вълчи апетит", който някой момичета казват, че са имали по време на бременност не съм се сблъскала още.  Thinking

# 5
  • Мнения: 2 467
Не се притеснявай. Аз цяла бременност съм с безапетитие. Нещо и месото недолюбвам. Ям почти всеки път без апетит. Бебенце напук на моето неядене расте едро. Вече сме почти 38 г.с.  Така че се радвай на коремчето и не се притеснявай за всяко нещо. Лека бременност  newsm10

# 6
  • Мнения: 727
Благодаря много мами......  bouquet

# 7
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Simple Smile)))еееее...какво по-хубаво от това???Simple Smile
Не се притеснявай за бебето...но ще си вземе каквото му е нужно от твоя организъм.
Както казваше една докторка "бебетата са малки вампирчета...изсмукват каквото им трябва от майките си"Simple Smile)

Всъщност витамините и тем подобните неща, които се предписват на бременните са важни са техния организъм...не за бебето.

# 8
  • София
  • Мнения: 596
Спокойно, без притеснения. И аз бях така последния един месец. Докторката ми ме караше да ям повече протеини - да ама не сатаваше. Нищо не ми се ядеше. Тъпчех кашкавал и хляб Бонус, сандвичета си правех, но нищо. Даже ме заплаши, че ще ме вземе в болницата и ще ме хранят непрекъснато с попара. Добре, че не стана така.
Алекс се роди 2.750кг. Първите месеци наддаваше по около 1.300 и сега на 1г. е 12кг, живо енергично и буйно хлапе за наша радост (пу-пу, да ми е жив и здрав)

Една акушерка в родилното ми каза - природата си знае работата ... споко  Laughing Laughing Laughing

# 9
  • Мнения: 6 472
Туко що се жалвах в отчетната тема, че и аз съм така Confused Влезнах в седми месец +10 кг и освен, че от тогава до сега не съм надала нищо, сега в 8-ми месец свалих 1 кг. До сега бебето се движеше много добре като размери, ама вече почвам да се шашкам, че с това неядане и набиване само на плодове, ще му навредя Shocked

# 10
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
еееееееееееее:))))
набиването на плодове е добре и за двама ви!
продължавай в този дух и не се шашкай:)
не е задължително да си дебела...нали?Simple Smile))

# 11
  • Мнения: 150
и аз до седми месец качих 11 кг и оттогава насам май нищо.А бебо си върви в норми и дори малко отгоре- доколкото може да се вярва на ехографа.Не ям много, нямам апетит изобщо.Но гледам като ям поне да е нещо полезно, че имах един период в който постоянно си хапвах чипсове и снаксове и само си убивах апетита.
Да се радваме поне че е сезона на плодовете и зеленчуците, че не знам как щях да я карам.
Дано наистина природата си знае работата и да нямам проблеми с бебо Praynig

# 12
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Споко, то малкото човече в теб си знае работата; ти ако искаш яж, то ще те изяде теб, но ще порасне Wink
Бременната яде, за да има самата тя сили да износи плода, защото той си дърпа здраво. Пак ще проядеш.
Аз през последните 2 месеца карах само на плодове и след 16.00 часа нищо не ядях, не че съм спазвала диета, ами просто храната ме отвращаваше, а въпреки това пак бях +28 кг. като влязох да раждам. Жегите също оказват своето вличние; как да седнеш и да се намааш, като пот се лее като из ведро.
Хайде, леко бременеене Peace

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 4 356
Не мисля, че трябва да се притесняваш. И аз от 2 месеца съм едни и същи кила +8. Ям към 10ч.плодове, на обяд салата, в 16ч.плодове, на вечря салата. Не знам това как е, но на мен ми е тежко след всяко ядене, колко стомах ми е останал  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 1 031
Не се притеснявай, бебенцето си взима колкото и каквото му трябва от твоите запаси, така, че не можеш да му навредиш, дори и да не ядеш "за двама". В този сезон като гледам почти всички сме на плодове и салатки. А и в тази жега какво да ядем Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт