За скъпата и евтината козметика - 2 тема

  • 30 816
  • 160
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 173
За скъпата и евтината козметика - 1 тема
Първата тема ни беше мн полезна, надявам се да е така и занапред Hug

# 1
  • Мнения: 70
пу.първа Simple Smile за съжаление не успях да прочета цялата предна тема,но това което четох ми беше полезно.Аз съм фен на медицинска козметика(така си я наричам аз незнам дали е правилно  Embarassed ) виши,биодерма и т.н. Не мисля че крем от 1000 лв. ще ми изглади бръчките ..които нямам още де  Party    bouquet

# 2
  • Мнения: 223
Flutter 4естита ни тема
бих искала да попитам за коментар относно масло за коса- гледам го-няма парабени или слес, 4удя се съставките да са обсъждани  Thinking
благодарности за всяко мнение
ето го и състава

aqua, peg-40 hydrogenated castor oil, hydroxyethylcellulose, peg/ppg-20/6 dimethicone, panthenol, polyquaternium-7, parfum, sodium citrate, benzoic acid, glycerin, hydrolyzed vegetable protein pg propyl silanetriol, cocos nucifera, propylene glycol, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol, sine adipe lac, trideceth-9, oryza sativa bran extract


туби4ката е за еднократна употреба, цената е около 1.50. орифлемско.

# 3
  • Мнения: 305
aqua, coco-glucoside, lauryl glucoside, sodium laureth sulfate, glyceryl oleate, disodium cocoamphodiacetate, sodium cocoamphoacetate, tilia cordata extract, sodium chloride, polyquaternium-67, parfum, propylene glycol, citric acid, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol
Това е състава на орифлеймския бебешки шампоан, копван от сайта.
Дали си струва, освен, че не виждам парабени?

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 443
Какво стана с обобщението на първата тема?

# 5
  • Мнения: 223
aqua, coco-glucoside, lauryl glucoside, sodium laureth sulfate, glyceryl oleate, disodium cocoamphodiacetate, sodium cocoamphoacetate, tilia cordata extract, sodium chloride, polyquaternium-67, parfum, propylene glycol, citric acid, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol
Това е състава на орифлеймския бебешки шампоан, копван от сайта.
Дали си струва, освен, че не виждам парабени?


Не. Нали за нас възрастните обсъждаме кои шампоани са sulfate free< какво остава за бебешките. И аз до сега гледах състава- вси4ко от до шампоани на орифлейм са със СЛЕС, вклю4ително бебешкият в бялата опаковка + един шарен детски от серията им + вси4ки до един шампоанми са им с еднакъв състав, разлика има май само в аромата, опаковката и цвета  Tired разочарована съм на тема шампоани от тях...

# 6
  • Мнения: 1 572
хоп и аз тук  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 5 173
Какво стана с обобщението на първата тема?
Бих написала, но нямам време да изчета цялата тема. Ако Софи, CI или някой от др ни химици се съгласи да обобщи, с удоволствие ще добавя в първия пост Hug.

# 8
  • Мнения: 1 218
Какво стана с обобщението на първата тема?
Бих написала, но нямам време да изчета цялата тема. Ако Софи, CI или някой от др ни химици се съгласи да обобщи, с удоволствие ще добавя в първия пост Hug.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=349893.210
Сори, но има по-знаещи!

# 9
  • София
  • Мнения: 1 231
Какво стана с обобщението на първата тема?
Бих написала, но нямам време да изчета цялата тема. Ако Софи, CI или някой от др ни химици се съгласи да обобщи, с удоволствие ще добавя в първия пост Hug.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=349893.210
Сори, но има по-знаещи!

CI, в тази тема ни е ценно и полезно мнението ти, както и това на Sofi.......не обръщайте внимание на разни опити за заяждане  Peace  Hug

# 10
  • Мнения: 3 695
и аз да се намърдам в темата  Peace

# 11
  • Мнения: 337

CI, в тази тема ни е ценно и полезно мнението ти, както и това на Sofi.......не обръщайте внимание на разни опити за заяждане  Peace  Hug

Присъединявам се напълно!!! Много съм благодарна на експертите в темета, както предполагам и останалите участници в тази тема smile3525

# 12
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Записвам се в новата темичка, след което се връщам в старата, за да си копна най-ценната информация дадена ни от професионалистите. За тях голямо благодаря  bouquet  bouquet  bouquet

# 13
  • София
  • Мнения: 1 634
aqua, coco-glucoside, lauryl glucoside, sodium laureth sulfate, glyceryl oleate, disodium cocoamphodiacetate, sodium cocoamphoacetate, tilia cordata extract, sodium chloride, polyquaternium-67, parfum, propylene glycol, citric acid, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol
Това е състава на орифлеймския бебешки шампоан, копван от сайта.
Дали си струва, освен, че не виждам парабени?


Не. Нали за нас възрастните обсъждаме кои шампоани са sulfate free< какво остава за бебешките. И аз до сега гледах състава- вси4ко от до шампоани на орифлейм са със СЛЕС, вклю4ително бебешкият в бялата опаковка + един шарен детски от серията им + вси4ки до един шампоанми са им с еднакъв състав, разлика има май само в аромата, опаковката и цвета  Tired разочарована съм на тема шампоани от тях...


Sles е пенител. Няма как да го има в масло за коса.
Иначе не само шампоаните, ами и душ геловете са им 100% еднакви и пълни със слес.
Серията с алое - няма вътре алое и т.н.


Почна се със "запис".
Знам защо го правите, но в качествени теми като тази е грехота да се пълни с глупости.

Супер тъпо, че не успяхме да изкараме поне основни неща казани до тук в първия пост! Сега освен запис ще се появят множество еднакви питания!

Да се надяваме, че специалистите няма да се откажат и изнервят прекомерно.

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 9 688
Сори, но има по-знаещи!

CI, защо се връзваш на разни кокошки? Party

Аз все пак ще изпратя каквото съм успяла да синтезирам от другата тема до авторката на тази през уикенда, пък тя ако реши нека го пусне.

Общи условия

Активация на акаунт