Хемароиди!!!

  • 3 198
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 39
Скъпи мами, не мога да повярвам, че във форума все още няма подобна тема. Само при мен ли след раждането, това изникна като най-голям проблем Sad въпреки че получих големи разкъсвания и ме шиха цял час, раните бързо зараснаха, а хемароида продължава да ме боли ужасно и да кърви!
Моля, споделете как сте си решили проблема, аз вече какво ли не опитах, киснах се в смрадлика, пробвах се с Прокто-Гливенол, а след това и с Ултрапрокт, но нищо не помага!

# 1
  • sofia
  • Мнения: 562
ne si sama v kluba i vapreki 4e na men ne mi karvi vse pak e ujasen!na men mi kazaha aku6erkite v bolnicata Mastu S!
pomaga,za izvestno vreme se skriva,no ponqkoga izliza,pone ne e taka boleznen kato predi!moje da ti pomogne,ili pone da ti oblek4i polojenieto!

# 2
  • Мнения: 1 391
Моля ви, можете ли да ми обясните точно как изглежда хемороида...?! Нищо не зная по въпроса, а понякога се чудя дали пък не ми се е появявало такован ещо?

# 3
  • MUC
  • Мнения: 571
Цитат на: Collibri
Моля ви, можете ли да ми обясните точно как изглежда хемороида...?! Нищо не зная по въпроса, а понякога се чудя дали пък не ми се е появявало такован ещо?


vig  Arrow tuk

# 4
# 5
  • Мнения: 1 770
Знам, че упорити хемороиди сега третират успешно с лазер. Бърза и безболезнена процедура, доколкото съм чувала.

Общи условия

Активация на акаунт