Кой,как се чувства на работното място ?

  • 1 407
  • 19
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 395
Здравейте,
Ежедневието на работещата майка е трудно и напрегнато.От звъненето на будилника сутрин до края на деня всичко се прави динамично,понякога и механично.
Нека да се повеселим с живота на работното място.Разгледайте това и се посмейте

http://store.fmi.uni-sofia.bg/temp/level.html

# 1
  • Мнения: 78
Аз съм след втората година... Приличаме си  Joy

# 2
  • Мнения: 54
Много забавно клипче. Доста се посмях. ...Смях и рап много не върви, но ....карай!

# 3
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
 hahaha

# 4
  • Мнения: 274
Ето ме мен на роботното място

# 5
  • Мнения: 1 533

Едва те познах без слънчевите очила.

# 6
  • Мнения: 984
 hahaha Аз съм в последната фаза! Мухаха! Виж кючек не съм се научила да играя, значи има и по-зле от мен! Хехеееей! Joy

# 7
  • Мнения: 274
hahaha Аз съм в последната фаза! Мухаха! Виж кючек не съм се научила да играя, значи има и по-зле от мен! Хехеееей! Joy

Напротив, няма по-зле  Mr. Green Не виждаш ли, че от танца ми струи  удовлетвореност от постигнатите резултати на работното място и финансова стабилност. Живота ми е песен, работата ми е песен, ставам и танцувам.

# 8
  • Мнения: 337
 Grinning Забавно.
Аз по принцип от изброените май харесвам само техно и доста често го слушам.
Що се отнася до работата -  през повечето време съм като за първи ден - харесва ми това, което работя и с много малко изключения,  почти винаги съм доволна.

# 9
  • Мнения: 5 462
hahaha Аз съм в последната фаза! Мухаха! Виж кючек не съм се научила да играя, значи има и по-зле от мен! Хехеееей! Joy

Напротив, няма по-зле  Mr. Green Не виждаш ли, че от танца ми струи  удовлетвореност от постигнатите резултати на работното място и финансова стабилност. Живота ми е песен, работата ми е песен, ставам и танцувам.
И сексапил .... Whistling hahaha Joy

# 10
  • Мнения: 17 546
 hahaha Joy rotfImbo Ох, сълзи ми потекоха!

# 11
  • Мнения: 984
Ей така съм аз на работното си място! Mr. Green

# 12
  • Мнения: 5 462
Ей така съм аз на работното си място! Mr. Green
Мишон ши та покажа на милото .... hahaha Joy

# 13
  • София
  • Мнения: 395
Grinning Забавно.
Аз по принцип от изброените май харесвам само техно и доста често го слушам.
Що се отнася до работата -  през повечето време съм като за първи ден - харесва ми това, което работя и с много малко изключения,  почти винаги съм доволна.
Както е казал народа "Намери си работа която да то харесва и не работи цял живот"
или "Намери си работа да ти харесва и СИ свиркай във първа фаза".

Пожелавам на всички това

# 14
  • Мнения: 984
Само да не те накара учителка да ставаш - не е готино. Постоянно някой ти се завира под полата. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт