Татковци, обличате ли се като Дядо Коледа у дома?

  • 1 338
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 830
Последно време в къщи се води спор- дали Дядо Колада да идва и в къщи? Таткото казва, че в детската градина е достатъчно, аз обаче викам може и още, даже и костюм съм намислиа да му купя. Та да питам във вас как е и кой играе главната роля на добрия старец? Само не казвайте, че във вас идва с летящите елени, влиза през кумина и ала-бала Wink

# 1
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
по коледа дядовците влизат в тази роля.
в другите случаи децата не присъстват и аз съм в тази роля.

# 2
  • Мнения: 11
Не причинявай на човекО такова нещо. Като не иска значи не иска. Аз си имам един приятел от гиманизията който си е парфе за ролята и взима само по шише водка на пърформанс. Само дето последния път на четвъртата или пета визитция се прегърна с елхата и се озоваха на пода. Laughing

# 3
  • Мнения: 2 448
Ами ако не иска таткото да го играе Дядо Коледа, предлагам ти да изиграеш Снежанка. Все пак костюм от типа на аватара ми го запази за по късно вечерта, а за през дена нещо с по дълга рокля.  Laughing

# 4
  • Мнения: 81
Бих играл Дядото. Още не ми се е налагало. Не бих играл Рудолф... има рога.  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 830
Довечера ще вербувам дядото, има идеално бирено коремче Peace

Паси, аз съм ясна и косюм търся ама ти много си се навлякла Laughing Hug

# 6
  • София
  • Мнения: 407
Аз се облякох веднаж и щерката и племенницата ме разкриха. На следващата година брат ми се направи на Дядо Коледа и него го разкриха. Май не е добра идея татковците да се обличат така.

# 7
  • Мнения: 1 047
Добре го е казал мъжа ти.
В градината стига.
И без това щерката задава въпроси от рода:
Как Дядо Коледа успява да обиколи цялата планета и да раздаде подаръци на всички деца?
Коя е жена му? Снежанка ли? Че тя е много млада, как ще му е жена?
От къде взема подаръците?
Защо подаръците са същите като в магазините?
Защо идва в детската градина и в двете ни баби?
Като влезе през комина, не му ли се изцапват дрехите?

Ако ти искаш да съблечеш Дядо Коледа, това е друг въпрос.  Wink

# 8
  • Мнения: 1 447
Добре го е казал мъжа ти.
В градината стига.
И без това щерката задава въпроси от рода:
Как Дядо Коледа успява да обиколи цялата планета и да раздаде подаръци на всички деца?
Коя е жена му? Снежанка ли? Че тя е много млада, как ще му е жена?
От къде взема подаръците?
Защо подаръците са същите като в магазините?
Защо идва в детската градина и в двете ни баби?
Като влезе през комина, не му ли се изцапват дрехите?

Ако ти искаш да съблечеш Дядо Коледа, това е друг въпрос.  Wink

Доста ще ме затруднят тези въпроси,ако ми ги задава дъщерята.

# 9
  • Мнения: 540
 santa2 мъжът на сестра ми се явява като дядо Коледа а аз се явявам като Снежанка става голямо шоу

# 10
  • София
  • Мнения: 407

Коя е жена му? Снежанка ли? Че тя е много млада, как ще му е жена?


Ех, как може да питат, такива неща. Ами ако свържат Снежанка така и със седемте джуджета, как ли ще прозвучи въпроса?
 Joy Joy Joy Hug

# 11
  • Мнения: 830
След всичките тези въпроси ме накара да размисля  Mr. Green Mr. Green Mr. Green А за събличането то е ясно, за едната радост живеем  Wink

Общи условия

Активация на акаунт