Колко често ходят на градина децата ви..?

  • 1 631
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 73
Здравейте, незнам при вас как е ,но моят син не ходи по-често от 10 дни в месеца на градина, през останалото време е болен от нещо, последно изкара и варицела Та се замислих за това, че всъщност само се водим на градина, но като цяло все сме си вкъщи, тази година май цялата ще е така. Кажете при вас така ли е и всъщност каква е ползата от детската градина?

# 1
  • Мнения: 8 999
Само в първа група боледуваха по-често /отсъствали са по 4-5 пъти за по седмица/. От втора група нагоре нямаше проблеми, най-много един или два пъти годишно за по ден-два.

# 2
  • Мнения: 9 814
В последната една година обикновено плащам пълна такса, т.е. всеки ден ходи на детска.
Но честно казано, да чукна на дърво не е боледувала.
Бронховаксомът се оказа, че върши чудеса.

# 3
  • Мнения: 14 133
От септември е остсътвал само 2 дена по болест. Наистина в І-ва група боледуваше доста често.

# 4
  • Мнения: 46 434
Не е така при нас. Тази година още не е отсъствала.

Миналата беше 1 група, има 1 боледуване, за което отсъства 5 дни. И 3 пъти я спирах за по 1 ден, защото мислех, че се разболява, нищо му нямаше на детето, но явно нещо се бях ошашкала като за първа година  Embarassed

# 5
  • Мнения: 7 201
В последната една година обикновено плащам пълна такса, т.е. всеки ден ходи на детска.
Peace И при нас е така.Но до 4 1/2 г. беше страшно-повече от 2 сед./мес. не беше ходил на градина. Tired

# 6
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Ами много се надявах тази година да боледува по-малко, но уви - отново сме си вкъщи вече 2ра седмица. Сега за сега се движим средно 50/50 - 2 седмици градина/ 2 вкъщи с малко преимущество на второто.
 Даже днес взехме секрет от гърлото да видим дали отново не ни мъчат едни бактерии дето си ги въдят в градината, а на него не му понасят. Честно казано вече ми омръзна, като някакъв затворник съм.

# 7
  • Балчи-Варна
  • Мнения: 419
Много рядко отсъстваме от детската градина.Сега сме първа група,така беше и в яслата.Да чукна на дърво......пу пу,пу

# 8
  • Мнения: 2 307
Тръгна на градина 1-ва група от 1 октомври.
От тогава е отсъствала 2 пъти по 2 дни,поради същата причина като Никол- мислех си,че се разболява.

Последна редакция: пт, 28 ное 2008, 12:19 от Nataliq_

# 9
  • Мнения: 2 232
Ние така сме с малкият, ходи 1-2 седмица на градина, после месец в къщи. Баткото беше така в яслата и 1ва група, после се стабилизираха нещата да чукна на дърво и не боледува толкова често.

# 10
  • Мнения: 747
3-4 седмици обикновено изкарва на градина, без да е болен, като се разболее го държа за по седмица-две, зависи какво му има. Аз обаче го спирам при най-малката съмнителна хрема и най-лекото закашляне, така че не знам дали това се брои.

Последна редакция: пт, 28 ное 2008, 12:35 от Dandi

# 11
  • Мнения: 494
 Moят по-голям син беше така в първа група - голямо боледуване-голямо чудо, всеки месец! В яслата не е боледувал повече от 2 пъти за цялата година, но в първа група на градината- ужас! Във втора вече беше добре. А по - малкият ми син пък, беше така с боледуването в яслата - всеки месец. Почти не е ходил миналата година на ясла. Отиде за седмица, после 2 седмици - болен! Сега е в първа група в градината и вече "се отчете'' два пъти - да видим как ще е нататък...За мен най-големият проблем е, че аз го водя напълно оздравял на градина, но много деца тръгват неоздравяли или направо си ги водят болни (, но това е друга тема и е говорено по нея 100 пъти вече, за жалост ooooh!)

# 12
  • Мнения: 205
Миналата година като тръгна на ясла,всеки месец поне по 2 пъти се разболяваше.После с течение на времето ,интервалите между боледуванията се увеличаваха.Сега ,да чукна на дърво,откакто е тръгнал на градина(23 септември),не е отсъствал нито ден.

# 13
  • София
  • Мнения: 7 097
Миналата година, когато беше първа група отсъстваше всеки месец, защото много боледуваше. Тази година не смея да се похваля, но е значително по-добре положението и ходи по-редовно.

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 2 449
 Ходи редовно - разболява се много рядко и ако се наложи да си е в къщи, то е за по няколко дни само.

Общи условия

Активация на акаунт