утрогестан и закъснение

  • 1 018
  • 5
  •   1
Отговори
Бих искала да попитам.Закъснявами 7 дни,имам+ тест ,но пия и утрогестан.Възможно ли е от утрогестана да се бави цикъла и да не съм бременна ? Още не съм ходила на лекар. Да не е химическа бременност?

# 1
  • Мнения: 444
Според мен,щом имаш +тест, то значи си бременна, ако искаш направи си кръвен тест- той ще покаже със сигурност! Успех! Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 6 302
От Утрогестана по принцип би могло да ти закъснее, но той няма как да направи теста положителен. Така че тихичко честито! И хич не си вкарвай такива филми в главата - химическа бременност.....

# 3
  • Мнения: 975
Според мен,щом имаш +тест, то значи си бременна, ако искаш направи си кръвен тест- той ще покаже със сигурност! Успех! Hug
Peace

# 4
  • Мнения: 2 270
От Утрогестана по принцип би могло да ти закъснее, но той няма как да направи теста положителен. Така че тихичко честито! И хич не си вкарвай такива филми в главата - химическа бременност.....
Peace

# 5
  • Мнения: 1 247
От Утрогестана по принцип би могло да ти закъснее, но той няма как да направи теста положителен. Така че тихичко честито! И хич не си вкарвай такива филми в главата - химическа бременност.....
Peace
подкрепям със две ръце Peace Peace

Общи условия

Активация на акаунт