Моля препоръчайте детски зъболекар!

  • 1 493
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 149
Дъщеря ми е на 1 и 1/2, а предните и зъбчета имат бяла грапава линия - притеснявам се да не станат на кариеси...или вече са
Моля препоръчайте стоматолог в София, който има опит и подход към толкова малки пациенти! Благодаря ви!

Последна редакция: пт, 28 ное 2008, 13:39 от heberlea

# 1
  • Мнения: 16
Горещо препоръчвам д-р Марина Русева (0888949173) стига да ти е удобно като район - 20 ДКЦ в Борово/Красно село, ет. 3.
Въпреки, че ми е доста неудобен транспорта до кабинета й, аз лично бих й се доверила напълно и вече съм се разбрала с нея като стане бебчо на 4 месеца да го водя, за да ми покаже правилната профилактика и грижа за венците и зъбките.
Била съм свидетел как седновременно се оправя с 3-годишни близнаци...
Страшно е мила и внимателна. предразполага и деца и възрастни невероятно. Изпипва всичко и се старае изключително. С готовност дава консултации за всичко, което те вълнува в неяната област.

# 2
  • София
  • Мнения: 118
за мен най-добрата е д-р Казакова работи в центара,няма такова търпение и профисионализъм.Моето дете е момче на 5 год.има доста развалени зъби само тя успя да поправи всичките без пломбите да падат през месец и да го предразположи да си отвори устата без рев.Супер готин човек е!Работи и със здравна каса за което съм благодарна че ми спести някои лев.иформ за нея има тук http://ortodont.bg/

Общи условия

Активация на акаунт