Противозачатъчни Ясмин

  • 1 337
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 511
е,пия ги само от месец...чувствам се добре!Няма гадене и световъртеж...ОБАЧЕ като прочетох страничните ефекти ми стана лошо! smile3515 Казаха,че са най-новите,най-изчистени откъм странични ефекти и най-добрите...Е,представям си тогава при по-старите за какво става въпрос!!! smile3511
Някоя мама да сподели с мен доволна ли е от Ясмин и колко време се предпазва с този контрацептив  Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 3 146
Много са добри - не се шашкай.От няколко месеца ги пия - нямам от тези ефекти.И аз бая се уплаших като прочетах книжката.ама така се презастраховат производителите.а аз хем в началото бях със световъртрж и др. подобни неудобства.

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 605
И на мен ми ги предписаха, но още кърмя и не мога да започна да ги пия. Чудно ми е обаче - колко струват?

# 3
  • София
  • Мнения: 1 511
И на мен ми ги предписаха, но още кърмя и не мога да започна да ги пия. Чудно ми е обаче - колко струват?
Струват 19.17 лв....ако намериш аптека с отстъпка (тук обикновено са с по 20 процента) - цената пада  Wink

# 4
  • Мнения: 1 214
Здравейте,
и на мен предписаха тези противозачатъчни.
Все още чакам подходящият момент за да започна да ги пия(с една дума включване  Laughing ).Обикновено пазарувам от две аптеки в квартала и в двете има различни цени на различните продукти.В едната струваха  16.60 лв.,а в другата 15.80 лв.Е,при положение,че ще ги купувам ежемесечно вече знам от къде  Wink 20 лв.доста скъпичко изглежда,потърси и в други аптеки.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 511
Здравейте,
и на мен предписаха тези противозачатъчни.
Все още чакам подходящият момент за да започна да ги пия(с една дума включване  Laughing ).Обикновено пазарувам от две аптеки в квартала и в двете има различни цени на различните продукти.В едната струваха  16.60 лв.,а в другата 15.80 лв.Е,при положение,че ще ги купувам ежемесечно вече знам от къде  Wink 20 лв.доста скъпичко изглежда,потърси и в други аптеки.

Така и ще направя... с отстъпката струваха 17,90! Но този месец ще обиколя аптеките!
Мерси   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт