насилие в училище

  • 849
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
След сбиване в училище детето ми е със счупен зъб и сътресение на мозъка.Имам извадено медицинско,но се страхувам,че нещата ще останат без последствия.Моля,някой ако е минал през това,да даде съвет.

# 1
  • Там някъде......
  • Мнения: 197
Олееее това наистина е много страшно!В училище всеки ден има такива инциденти.В класа на моята дъщеря спукали главата след жесток побой.Аз мисля,че всичко това е въпрос на възпитание от страна на родители и учители.Не оставяйте нещата така !

# 2
  • Мнения: 2 716
Подайте жалба в полицията.
Но май ще трябва и да преместите сина си в друго училище след това.

Пожелавам ви кураж и бързо възстановяване.

# 3
  • Мнения: 2 401
Има доста теми по въпроса назад, потърси.  Някой в една от тях беше споменал, че е  възможно да съдиш родителите, ако детето е под 14 г. възраст.
Дали  ще останат без последствие зависи само от вас.  Гонете до дупка, не се отказвайте.

# 4
  • София,
  • Мнения: 4 267
Криси съжалявам много за това което се е случило на детенце, дано се възстанови бързо и да няма последствия. И аз съм на мнението ГОНЕТЕ до дупка. Ако се наложи наистина преместете детето в друго училище, ако така ще сте по спокойни. Но тая агресия сред децата ми прави впечатление, че я има навсякъде и то не е само до агресията ами и до безотговорността и безхаберието на учителите. ПОдайте жалба  и пред директора и в полицията, може пък да преместят побойника Hug Успех.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт