Цитат
Mam4eta pomagaite, s moia saprug vodim spor po povod podaraka na deteto.Tia e na 5 godinki i iska ot diado Koleda laptop-detski razbira se.Sega re6i 4e 6te pi6eme pismo do dobria starec i 6te go pomoli da smeni laptopa s kukla bebe,no ne kakva da e, a Baby Amor.Namerih v niakav sait podrobnosti(upatvane za upotreba Shocked)i kak izglejda vizualno.sled kato ia pokazah na tatenceto -otgovora be6e ne.Prili4ala na zombi,niamal namerenie da kupuva Pampersi i hrana za kuklata.Neznam kakvo da pravia,ako niakoi ima vaprosnoto bebe, neka da mi kaje mnenieto si.  Simple Smile


Мам4ета помагайте, с моя съпруг водим спор по повод подаръка на детето.Тя е на 5 годинки и иска от дядо Коледа лаптоп-детски разбира се.Сега ре6и 4е 6те пи6еме писмо до добрия старец и 6те го помоли да смени лаптопа с кукла бебе,но не каква да е, а Бейби Амор.Намерих в някакъв сайт подробности(упътване за употреба)и как изглежда визуално.след като я показах на татенцето -отговора бе6е не.Прили4ала на зомби,нямал намерение да купува Памперси и храна за куклата.Не знам какво да правя,ако някой има въпросното бебе, нека да ми каже мнението си.


------------
Моля, пишете на Кирилица!

Последна редакция: пт, 28 ное 2008, 18:09 от Ellypr