Ванкувър - съвети, идеи, препоръки!

  • 690
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 415
В края на тази година ще бъдем за 3-4седмици във Ванкувър. Ще бъдем на гости , но домакините няма да бъдат непрекъснато с нас - та, който може да помага със съвети , идеи и  препоръки какво да посетим , какво да видим и изобщо кое не е за изпускане. За протокола ще бъдем двама възрастни и едно дете , почти на 5 Simple Smile

# 1
  • Мнения: 934
sosko, с Бритиш ли ще летите?
ако е удобно, на каква цена ги резервирахте?

# 2
  • by the sea
  • Мнения: 98
Нямам представа на какво време ще случите, но горещо ви препоръчвам, ако метеорологичните условия позволяват мероприятия на открито, да посветите ден-два на обиколки из Стенли парк. Мястото е разкошно и действа страшно разтоварващо. Можете да си вземете колелета под наем, ако ви привличат подобни мероприятия или пък просто да по крачите сред природата.  Има и влакче, което обикаля из парка, но в дъждовни дни не работи. За сметка на това пък, работното време на аквариума в  парка, не се влияе от климата. Мисля, че на детето ще му бъде доста интересно да се запознае с някои екзотични животинско видове от близо.
Това е моята скромна препоръка  Wink Била съм на няколко пъти във Ванкувър, но все за кратко и не остава време да обикалям кой знае колко. Бих ви препоръчала да посетите и любимата ми бутикова кафе-сладкарница "Sen5es", но при последното си посещение тая година с огромно разочарование установих, че са я закрили. Както и да е, приятен престой ви пожелавам!!! Канада по мои впечатления е разкошна страна и е сред едно от местата, на които винаги бих се върнала с удоволствие!

# 3
  • Мнения: 2 386
Ванкувър е много красив град. Ето местата, на които ходихме и бяхме много впечатлени -

1. Стенли парк - в него се намират много атракциони, като Тотемите, пристанището, известният аквариум с амазонска гора, Prospect Point с гледка към северен Ванкувър.. Трябва ви поне ден за парка.
2. English bay и downtown - интересно за разглеждане. Хотелите, бизнес сградите и жилищните блокове изглеждат еднакво - небостъргачи.  Laughing
3. Capilano Suspension Bridge - любимото ми преживяване! Въжен мост, дълъг над 120 метра, на 80 метра над каньон.. После следва Tree Top Adventure, разходка в различните нива на играта и печати на излизане, че сте успели да минете по всички места.  Mr. Green Взех го!
4. Чайнатаун не е много безопасен, но е интересен. Китайската градина е много хубава.
5. Гейската улица, църква, магазините..
6. Имаше един атракцион .. Science museum май се казва - там е рай за деца и любопитни възрастни
7. Нощен Ванкувър и улицата със заведенията. Чака се на опашка до 12, а затварят в 2. Laughing Шантава работа, а народ има много.

Дано съм била полезна. За мен лично две седмици са много. Бих отишла да Whistler (ски курорт), Mt Baker и Сиатъл (ние живеем в Сиатъл и ходим за 3 часа с митницата до Канада). Wink

Общи условия

Активация на акаунт