Яслата 15 - празниците наближават, а децата оздравяват!

  • 14 129
  • 239
  •   1
Отговори
  • Върху лъчите на Слънцето.
  • Мнения: 1 992
София
3 ОДЗ „Патиланско царство” (Ст. Караджа)– Шаманката, Корина
4 ОДЗ „Ангел Каралийчев” – ronisum, didka25, nana77
5 ОДЗ "Ракета" (Сухата река) – kundurdjieva, Ренката
6 ОДЗ (Толстой) – Salsa_vera (гост), Galateya
7 ОДЗ - Dilirium
12 ОДЗ (Мусагеница) - kristinita, wwesie, jb
13 ОДЗ „Калинка” - Bilyana
14 ОДЗ „Карлсон” (Младост 2) - eleinbg
17 ОДЗ "Мечо Пух" (Младост) - tini-mini, bubalina
18 ОДЗ - donsita
21 ОДЗ - Тединка,  veenii
26 ОДЗ (Младост) - gadamer
27 ОДЗ (Надежда) - babyonboard
28 ОДЗ „Ян Бибиян” (Младост) – ninochka
30 OДЗ (Дианабад) - Gerundi
33 ОДЗ (Овча Купел) – Лиличка, mira_sm, didi_b
36 ОДЗ "Пеперуда" (Дружба 1) - Dobi81, maya_24
37 ОДЗ (Бъкстон) – green_dawn
39 ОДЗ "Пролет" (Овча Купел) - velmar
42 ОДЗ (Надежда 5) - catty m
46 ОДЗ – siren
47 ОДЗ (Люлин 6) – Гггъбка, blagovesta, sisku
50 ОДЗ – Iga
51 ОДЗ „Щурче” – Тинтири Минтири
54 ОДЗ "Дъга" (Красна поляна) - Topsi mopsi
55 ОДЗ (Люлин) - honey_81
56 ОДЗ (Младост) - didiana, benighted
61 ОДЗ "Шарено петле" (Слатина) - jas.min
62 ОДЗ (Оборище) – yovanka, ursi
67 ОДЗ "Мечо Пух" (Гео Милев) - pepetia
70 ОДЗ (Младост) – Desss, barabana
71 ОДЗ – Гита Ог
73 ОДЗ "Маргарита" (Люлин 8 ) - мама_МОНИ, Mama_Galia_66
76 ОДЗ - catnadeen, Aila
79 ОДЗ "Слънчице" (Студентски град) - бебка и бебко
80 ОДЗ - D.Stoyanova
84 ОДЗ (Овча Купел) - iraa
93 ОДЗ "Чуден свят" (Красно село) - cvetomir@, annaanna, bravy, vessinka, mimok_l, MAlena
120 ОДЗ - Ним, hrisito, renni79
1 ДЯ (Триадица) - Бръмбазела
21 OS "Бонбон" - Вили.
23 ДЯ (Лозенец) - vicks,  pipilota71
36 ДЯ  "Слънчево зайче" (Изток) - *tan4eto* 
40 ДЯ (Надежда) - heart
45 ДЯ (Лозенец) - GERY80
46 ДЯ (Лозенец) - Davinci
48 ДЯ (Западен парк) – St.Anger, vmitkova, madchen
56 ДЯ Калина (Гео Милев) - фетица
57 ДЯ (Гео Милев) – kakichka, mmmilema
58 ДЯ (Хаджи Димитър) – ва ни ла, donikka
62 ДЯ (Надежда) - Гневна
63 ДЯ (Суха река) – мама Ива
69 ДЯ (Студентски град) - Елито,  Dogma Probe, Amelly
70 ДЯ – viliko
ЧЯ "Мила" (Бъкстон) - elku-elena
ЧЯ "Доверие" - Any4

Пловдив
10 ДЯ – pepa_k
12 ДЯ  - Kaili
15 ДЯ – miss_74, vilian
ДЯ „Слънчев рай” (Тракия до бл.15) – taniuha

Варна
24 ОДЗ "Иглика" - Елена82
25 ОДЗ "Люляче" (Галата) - desiteam
ОДЗ „Д-р Петър Берон” – ally
8 ДЯ „Щурче” - KaliMa
ДЯ (Русалка 13) - bambi_mama, Северина
ДЯ „Звънче” - DZ
ДЯ "Приказен свят" - mama_na_kiki

Бургас
1 ДЯ - wish
3 ДЯ - 'МAРИЯ'

Стара Загора
9 ДЯ "Роза"- doni972

Плевен
ДЯ "Дружба" - Нади миши

Левски
ДЯ"Еделвайс" - Groznoto_pate

Старата темичка
За да бъдете добавени в списъка ми пишете на лични!

Здравейте, майчета (и татковци) Wink на ясленчета!
Тази нощ, заобиколена от миризма на лук  hahaha, реших да спретна новата темичка, с която утре да ви зарадвам!То се е видяло, че все ще има по някое болно детенце, но дано поне да е по-леко! Приготвяте ли се за празниците?
Ето един поздрав за вас !

# 1
  • Мнения: 2 131
Добро утро! Запис в новата темичка. Аз май не пиша много, ама ви следя,  да знаете  Mr. Green.
Нашето тържество щяло да бъде на 19 декември. Ще купуваме подаръците. Преди имало някаква идея да остават в яслата, ама аз не мисля, че това е удачен вариант. Ами, все пак това са деца - как ще обясниш на дребосъчето, че не можеш да си вземеш у дома подаръка от дядо Коледа?! Както и да е - подаръците няма да остават, това е решенито. Уговорката е само да не са прекалено обемни.
Сложили са ни в групата около 15 мостри на календари, да си изберем. 

# 2
  • Мнения: 250
Добро утро

Гневна мерси за темичката,много сладко заглавие-дано се изпълни втората му част.

Dobi81 на нас ни казаха,че тържеството ще е само за децата,ние няма да присъстваме.Щели да ни кажат за подарък кога да купуваме и ще остане за детенцето.Снощи като говорих със сестрата хич не беше наясно още кога ще е празника,подаръци да купуваме ли-дано не ни кажат в последния момент. Thinking
За календари нищо не са ни казали. Crossing Arms

мама Мони честит ти рожденник.Да е много здрав,послушен и да радва мама и тати. newsm59  ura  Gift

# 3
  • Мнения: 566
Честита нова тема, дано да я напълним само с хубави новини и много по-малко болести
За календарите, в нашата ясла не са никак хубави, даже от нашата група май никой няма да си поръчва, ще има фотограф който да ги снима на тържеството и с Дядо Коледа. Казаха ни че щяло да има куклен театър, много ми е интересно как ще укротят всичките 4 групи да стоят и да гледат Crazy
Аз също не знам кога ни е тържеството, казаха ни ако искаме от събраните пари да купим неща за хапване.

# 4
  • Мнения: 3 209
И аз да се запиша в новата тема и да се оплача, че след като 2 дни нослето на Моника похъркваше, от снощи тръгна и хрема  ooooh! Това след 1 седмица на ясла  Tired

# 5
  • Мнения: 1 053
Запис и от мен  Hug
Гневна,мерси за темичката,а заглавиено е супер  newsm10
мамаМони,да ти е жив и здрав малкия сладур и весело изкарване  Hug Peace
ВечеПетя и ние сме същите от миналия петък като я забрах от ясла и беше запушено нослето и от събота се започна с хремата,та тази цялата седмица сме си в къщи,от понеделник пак ще я пусна,дано да не ми мине котка пътя  Rolling Eyes
В нашата ясла също ще правят календари,ама за тържество още нищо не са казали  newsm78

# 6
  • Мнения: 96
писах в края на предишната тема, но копирам и тук с надеждата някой да ми отговори... Grinning
---
здравейте!
тъй като темата с яслите ми е доста нова имам следните въпроси:
- изредените ясли на 1ва страница са...?
- къде мога да открия повече инфо за тях?
- може ли някой горещо да ми препоръча ясла в Лозенец или центъра (държана или частна)? Най-основният ми критерии е малко деца на възпитателка и хубаво отношение, внимание, грижа.

Мерси и ще ви следя Wink

# 7
  • СОФИЯ
  • Мнения: 186
Здравейте и от мен!
Нашето тържество ще не 18.12 - сутринта в 10, родителите няма да присъстват! Ние ще им купим подаръци, но ще останат в групата - според мен е разумно, нови играчки за нашите деца! Те си играят все пак с тях! Проблема ми само е какво да купя - може да се повторим с някоя друга мама или пък да купя нещо, което вече го има.... Чудя се дали все пак да не им предложа да направят списък с играчките, които нямат или са за смяна ..... Ама не смея много да им се набивам на очи, та сигурно ще си замълча ....
И ние ще им купуваме почерпка - ще си правят парти  Laughing! Ще ги снимат с Дядо Коледа - всяко дете по отделно и после с рабопакованите подаръци - обща снимка  Grinning Офф така се вълнувам  - това ще е  първата съзнателна Коледа все пак на дребосъчка ... Hug

# 8
  • Мнения: 2 131
donikka, това с оставането на играчките и на мен ми допадна първоначално - в смисъл, че се обогатяват играчките в яслата. Смятам обаче, че по отношение на децата е трудно да се направи. Не съм убедена доколко мъничетата биха разбрали идеята. Пък и това е предпоставка за конфликти след това от типа "Няма да ти дам да си играеш с тази кукла, защото дядо Коледа я подари на мен", например.
Иначе, не виждам проблем родителите, ако желаят, да съберат пари и да купят нови играчки - като отделна инициатива.

# 9
  • Мнения: 1 114
писах в края на предишната тема, но копирам и тук с надеждата някой да ми отговори... Grinning
---
здравейте!
тъй като темата с яслите ми е доста нова имам следните въпроси:
- изредените ясли на 1ва страница са...?
- къде мога да открия повече инфо за тях?
- може ли някой горещо да ми препоръча ясла в Лозенец или центъра (държана или частна)? Най-основният ми критерии е малко деца на възпитателка и хубаво отношение, внимание, грижа.

Мерси и ще ви следя Wink
Здравей,
- изредените ясли на първа страница са списък на яслите, които посещават дечицата, чиито мами пишат в темата.
- частна ясла, има тема за частните ясли, а за държавните предполагам също има доста писано из форума.
Ако потърсиш с търсачката доста неща ще намериш.
Успех!

Последна редакция: сб, 29 ное 2008, 16:10 от P0LLY

# 10
  • Мнения: 1 531
ох дано да оздравяват, както е и темата Praynig Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 1 586
Привет,

Чудесно празнично заглавие,дано дечицата ни да се весели и здрави. Hug
На нас нищо не са ни казали за празник в яслата,идеята адски ми допада но май при нас не се очертава...... newsm78Аз искам да разбера къде и дели някъде ще има Дядо Коледа за да го заведа да го види на живо и да го снимаме,май имаше в Практикер миналата година,или се бъркам нещо.... newsm78

# 12
  • Мнения: 96
мерси поли! Hug

от списъка на 1ва страница ме интересуват следните ясли:
62 ОДЗ (Оборище) – yovanka, ursi
1 ДЯ (Триадица) - Бръмбазела
21 OS "Бонбон" – Вили – а какво всъщност е OS?
23 ДЯ (Лозенец) - vicks,  pipilota71
45 ДЯ (Лозенец) - GERY80
46 ДЯ (Лозенец) - Davinci


Ще ми е много полезно да чуя отзиви за тях от вас. Може и на лични. Интересуват ме такси, дали имат точен период за прием, колко деца са в група и по колко на възпитател, отношение към децата, занимания, всичко което решите, че е важно. Много благодаря Peace Hug


# 13
  • Мнения: 382
"21 OS "Бонбон" – Вили – а какво всъщност е OS?" е погрешно изписано ДЯ с клавиши на латиница OS.
Таксите в държавните детски заведения са 40лв.
  Пиши на лични на всяка майка, чието име е срещу интересуващата те ясла.

Последна редакция: нд, 30 ное 2008, 09:58 от Анаид

# 14
  • Мнения: 96
"21 OS "Бонбон" – Вили – а какво всъщност е OS?" е погрешно изписано ДЯ с клавиши на латиница OS.
Таксите в държавните детски заведения са 40лв.
  Пиши на лични на всяка майка, чието име е срещу интересуващата те ясла.
мерси Hug тамън се бях отчаяла, че никой не ми отговаря Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт