Коя козметика за бебе не съдържа парфюм?

  • 2 215
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 104
Здравейте!Търся хипоалергенна козметика която не съдържа парфюм.Можете ли да ми препоръчате.Ползвала съм себамед, но не съм доволна а и тя е с парфюм.Най-вече търся козметика за след къпане.

# 1
  • Мнения: 27 524
Козметиката на Клоран, всичките им продукти са ХА и са много качествени и хубави, аз все още взимам такива за сина ми и за себе си, въпреки, че нямаме проблеми  Peace

# 2
  • Мнения: 1 900
Незнаех, че Клоран е без парфюм. Аз съм доволна от нея, ползвам или Мустела или нея.

# 3
  • Мнения: 27 524
Не знам точно дали е без парфюм, но щом са ХА, тогава няма проблеми  Peace

# 4
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 513
A-derma

# 5
  • Мнения: 1 900
Блонди определено е така Peace

# 6
Чувала съм, че на Мустела продуктите са изключително щадящи бебешката кожа и такива съм купила за бебка. Но пък още не сме ги пробвали ... Хмм, и аз знаех за Себамед, но ето, че не е точно така ... Записвам си да следя темата!

# 7
  • Мнения: 1 089
Най-доволна бях, я някой от продуктите ползвам и още на Мустела и А-дерма. живот и здраве пак тях ще ползвам Peace

# 8
  • Мнения: 493
Ползвам Мустела и съм много доволна Peace
От Себамед също не съм видяла проблем

# 9
  • София
  • Мнения: 2 004
Всичко е до кожа. Аз съм ползвала шампоан Клоран и получих ужасен пърхут и лицето ми се белеше. За бебо взех Себамед и засега съм доволна. Млякото за тяло наистина мирише, но от олиото не усещам никакъв аромат.

# 10
  • Мнения: 1 900
Не винаги бебешката козметика е подходяща и за възрастни. Нито пък всяка козметика за всяко дете. Peace Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 17 591
Клоран. Но аз от себамед съм доволна...

# 12
  • Мнения: 9 814
Клоран. Но аз от себамед съм доволна...

 Peace
Чико също.

# 13
  • Мнения: 104
А-дерма става ли за бебе?Защото този,който аз открих никъде не пише че е подходящ за бебета.
На клоран намерих масажно т.мляко и наистина пише ХА.Някой плзвал ли го е именно него за да даде отзиви?Сетих се,че за дъщеря ми съм ползвала клоран слънцезащита без изкуствени филтри и бях много доволна.

Себамед не ми харесват,защото специално млякото много мирише и не мисля,че още от сега трябва да му мажа телцето с парфюми. Иначе не е показал за сега непоносимост към него.

Последна редакция: сб, 29 ное 2008, 14:08 от меви

# 14
  • Мнения: 6 713
Мустелата съдържа парабени, за разлика от обикновения Бюбхен, който няма парабени! Peace

Общи условия

Активация на акаунт