грим при 4увствителни о4и и носещи лещи

  • 464
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 779
  ...смятам,4е темата ще е много полезна  Peace
  нека обхваща всякакъв грим-спирали,по4истващи средства,сенки...
  забелязвам,4е на много спирали пишат-подходящи за носещи лещи,а те лютят,щипят към края на деня-вклю4ително любимата ми волиум гламър на буржоа Tired ....
  сенките ... като се нанасят падат навсякаде....в момента ползвам на руби роуз,много по-меки и не-"падащи"по окото от тези на мейбълин дуото сенки за о4и например
  искам и да си взема по-хубав и щадящ молив за о4и-за 4УВСТВИТЕЛНИ такива
  нямам оплаквания,за да търся такива продукти,даже не си ги усещам зле въпреки,4е си нося лещите постоянно от много години ве4е-просто някой продукти ме навеждат на мисълта,4е не са много деликатни....а знам,4е има много моми4ета със алергии,по-нежни о4и.
  нека си бъдем в помощ  bouquet

# 1
  • Мнения: 1
аз също нося лещи иии не знаех че трябват по-специални гримаве Tired на очите винаги съм с молив на L'Oreal, а спиралата ми е за обемни мигли на Avon. по някога слагам сенки или един молив за очи пак на Avon слагам го на клепачите, защото е по-дебел ми и е вместо сенки, така че не ми пада в очите, така че май е по-добре с молив отколкото със сенки Laughing

ще следя темата Peace

# 2
  • Мнения: 779
 аз така правя,когато се гримирам...:
 леко матиращо крем4е ла рош
 сенки 2 цвята слагам винаги,ползвам палитра на руби роуз,по-мазна,не толкова прахообразна
 спирала-в момента masterpiece max и volume express lift-up
 това винаги го слагам.когато реша и имам пове4е време слагам молив-на горния клепа4,или долния,или и двата...никога на лигавата 4аст на долния клепа4-на него ни е забранено! Naughty
 ползвам на ейвън такъв,който се подостря,но го свършвам,и ще по4вам на буржоа khol&contour,който си го бях взела като бонус към спиралата на буржоа преди време,също се подостря...като реша да се занимавам пове4е и да се цапам слагам и фдт,пудра-по-рядко,руж..
 ползвам и миглоизвива4ка-не знам колко е хубаво за о4ите,щото се дърпа леко,но ползвам 4есто...4истя я с влажна салфетка,напоена с вода
 

Общи условия

Активация на акаунт