Шоуто на слави и подаръците..

  • 1 426
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 291
От известно време цяла тълпа чакаме да дойде тази седмица в която Слави по традиция раздава подаръци..Отивам предната седмица за билети и ми казват че започват да продават от понеделник.Отивам в понеделник и от охраната чувам следното "току що беше тук сценаристката на шоуто и каза че за тази седмица ще дават билети само на техни групи"?!? и тази седмица от 24 до 28 ми билети няма да се продават на касата.
Сега аз ли нещо не разбирам правилно, ама..как така подаръци за техни хора един вид..
Може и да не съм права-моля изкажете мнение

# 1
  • Варна
  • Мнения: 634
Не мисля че са за "техни" хора, до колкото успях да видя бяха групи с ученици .

# 2
Голем праз Wink
Не се ядоствай мила  , а ти между другото само заради подаръците ли мислеше да ходиш  Laughing, защото лично аз много мразя такива "подаяния " и ако реша да посетя това шоу на живо , никога няма да го направя на този ден. StopТака де , имам си работа и доходи , на некакво си шоу ли да разчитам да ми купи TV ,  а ако реша да се забавлявам с тях ,няма да чакам деня в който правят подаръци .
А може би са дали билети на "лоялните" си фенове. Peace

# 3
  • Мнения: 1 291
е едва ли някой ще откаже такъв подарък-просто искахме да си опитаме късмета.
направи ми впечатление че хем така хем така и затова реших да го споделя

# 4
Може и да са дали билетите на техни хора , все пак сме в БГ Laughing ,каквото са решили от екипа на шоуто това са направили , но няма защо да се ядосваш за такива неща -само това исках да ти кажа.  Crazy Flutter



# 5
  • пак там
  • Мнения: 2 885
А дали сценаристката го е казала наистина, или касиерките и охраната са ги продали на свои хора, вече е друга тема...

Общи условия

Активация на акаунт