ДиаманД, КУРМИТ и мензУСТРАЦИЙ- бисИритИ 25

  • 25 082
  • 786
  •   1
Отговори
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 037
Заповядайте, сезонът е открит  tooth

# 1
  • Мнения: 1 310
Добро утро!   

Ето на какво се натъкнах:
Цитат
по вапроса с виолентните деца, дъстериами секи ден в парка ги среста, тиа им се радва те иа бутат(не вси4ки естествено) и като иа бутне ниакое дето маикаму или се прави на ударена или наистина се е захлафила сс друга по4вам да жикам на жисок глас и с изражение хвастаики го за раката есо но еххххххх и маикаму прити4ва след което иа засрамвам пред останалите 4е детето и е жиолентно и 4е емпуха и тиа по4ва да се прави на загрижена и изненадана.
но естетвено вапроса не се ре6ава с отвръстане на удара, а може би аз бих предпо4ела игноранциата в слу4аи на тунел без изход.
плиус това пониакога децата несъзнателно запо4ват да се емпухат за игра4ки, виждамго в дъстериами, естествено ако го остави6 ти се ка4ва на главата или десарроиа пове4е виоолентността си, но........ не мислиа 4е триабва да се връста с удара на удар стото това озна4ава да стане6 като тиах виолентен и не е ре6ението.(кат тиах имам в предвит виолентните а не испанците тъи като не ги слагам под обст знаменател).
гери за да говори6 с ниакои испанец за УСА предварително се увери 4е е от дере4ас, ако ниама ни пута идеа, а и не иска да говори за тиах и ги оплиува е от искиердас(олигофрени).

за тези които се интересуват, дъстериами е добре на прави ониа ден 16 месеца, биага като лока, много е висока, ве4е е по4ти 90см. тежи 13кг. казва папÂ, тÂти, и мамÂ, мÂма, и си4ки животни как правиат и естествено нормалните за възрастта си думи, но по голиама 4аст на спани6, макар 4е ако иа пита6 сустото на булгарски пак ти отговариа на испански каквото триабва.

поздрави на си4ки останали гугутки
   

# 2
  • Мнения: 1 178
Цитат
Разбирасе че изкам бебче Просто ме е изтрах след аборта казват че е опасно да се забременнее казват че има опасност от спонтанни аборти от това ме изтрах .
  Crazy

Цитат
А симтоми и развитие на боляста има
Цитат
бронхит плеомония

Цитат
Казано чесно доскоро не сьм изкала нищо от дьржявата -но мой близки ме настьпиха да взема и малкото което се полага за детето Винаги сьм ги сабирала и ги тегля ат картата когато се налага да ходим до Софето или на саниториум .Идват от дьржявата и ги давам на дьржявата което би трябвало да е безплатно

 #Crazy

# 3
  • Мнения: 2 724
дьржявата - думичката е написана два пъти по този начин .... /не е грешка на клавиатурата значи  Thinking/
И тази бронхит плеумония- нова болест ще да е newsm78...

# 4
  • Мнения: 1 572
това с ай ем българче направо мА Умря като за добро утро

# 5
  • Мнения: 1 426
ефтино, ефтин, ефтина, ефтини.............

# 6
  • София
  • Мнения: 5 604
И само не ми казвайте, че думите от заглавието са наистина написани от някой!

# 7
  • Мнения: 1 572
И само не ми казвайте, че думите от заглавието са наистина написани от някой!
а не фе , и то я гледай има толкова много неграмотници че сме вече на 25-а тема
аз имам вече предложение за заглавието на следващата тема "ай ем българче ту дъ енд ъф дъ уърлд"  Mr. Green

# 8
  • София
  • Мнения: 1 476
плеумония   Rolling Eyes ... вместо запис  Laughing
Въобще това заболяване се радва на небивали интерпретации в името ...
добавям и плевмония   Grinning

# 9
  • Мнения: 4 668
Ето още нещо - предстой   smile3555

# 10
  • Мнения: 2 475
Аз дори не мога да схвана що е то "курмит" newsm78

Иначе цитирания пост от Pipi_Dalgoto_Chorapche дори не успях да го прочета.Е то бива неграмотност,ама чак толкоз #Crazy

# 11
  • Мнения: 35 891
Аз дори не мога да схвана що е то "курмит" newsm78

един проС лук Simple Smile, а не парче измита мъжка анатомия

# 12
  • Мнения: 2 724
Този зеленчук изби рибата Grinning.
Нали имаше и виц  -как да излекуваме гастрит......../ римувайте /

# 13
  • София
  • Мнения: 15 434
Цитат
Чувала съм че проходилките не били полезни,защото се изкривявали краветата...
Joy

# 14
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 661
Здравейтеееее! Hug
И аз съм тук! Mr. Green

Цитат
Здравей ****** аз съм близко до твоята история само че съм с две деца едното е вече на 11г.и съм разведена с баща му.преди 8. раждам от човека уж с кото щяхме да "устареем заедно" но след2м.от както се роди синът ни то изпадна в някаква депресия и отиде при майка си в монтана.от както се познаваме и живеем заедно а това са 2г.той нее работил мама му му е давала пари.сега от 3м.не е виждал детето казва че неможе да се грижи финансово за него и въпреки това не се и отказва от него.не иска и документ да ми подшише за да мога да изведа детето за коледните празници извън страната при мой близки казва че нама да се върна ако ми подпишел този документ.и много такива др.глупости .А кажете това как да го нареча/

Общи условия

Активация на акаунт