колко време след приготвяне може да дам АМ

  • 1 643
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 122
Има ли значение когато направя млякото на детето след колко време мога да му дам. Някой ми бе казал че ако млякото е седяло повече от 1ч. не трябва да му давам и да му направя ново? Става дума за Аптамил.

Последна редакция: пн, 01 дек 2008, 00:09 от Vivi

# 1
  • Мнения: 103
Аз знам същото, че повече от 1 час не е хубаво да престоява млякото и по-добре е да се направи ново  Peace

# 2
  • Мнения: 5 940
Млякото се дава до един час след приготвянето му.

# 3
  • Мнения: 1 062
То си пише и на опаковката.
Прави се непосредствено преди да се даде,
като последното може да стане до 1 час след като е приготвено.
Ако питаш заради излизанията навън, по-добре си носи термос с топла вода, шишето и определеното количество АМ и ги смесвай навън.

# 4
  • Мнения: 122
Мерси много. Ами на опаковката не пише и за това реших да попитам.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 099
До 20 мин от приготвянето го давам.

# 6
  • Мнения: 407
Правилно ти е казал този човек,до 1 час се консумира,след това развива бактерии.

# 7
  • Мнения: 4 335
Попринцип е до 1 час.
Аз лично,каквото изпие на момента и останалото го хвьрлям.И 30 мин.стояло не бих дала.

# 8
  • Мнения: 822
Попринцип е до 1 час.
Аз лично,каквото изпие на момента и останалото го хвьрлям.И 30 мин.стояло не бих дала.
Peace

# 9
# 10
  • Мнения: 164
Попринцип е до 1 час.
Аз лично,каквото изпие на момента и останалото го хвьрлям.И 30 мин.стояло не бих дала.
Peace
и аз

# 11
  • Австрия
  • Мнения: 143
аз каквото и да му направя го давам веднага , а  остатака изхвърлям  било то мляко,каша ,плод или др.

# 12
  • Мнения: 814
Винаги съм се стремяла да го давам веднага. Иначе знам, че по инструкции се допуска до макс. 1 час.

# 13
  • Мнения: 2 100
И аз давам до час, дори съм приготвяла навън млякото  Peace

# 14
  • Мнения: 1 512
По принцип е до 1 час,но аз приготвям и давам в рамките на 5-10 минути.Не съм давала престояло повече от 10 минути мляко.

Общи условия

Активация на акаунт