Неразливаща бебешка чаша коя марка?

  • 4 633
  • 20
  •   1
Отговори

Анкета

Коя марка неразливащи чаши е по-добра и с какво превъзхожда другите?

Опции:

  • София...........
  • Мнения: 951
Благодаря предварително за отговорите  bouquet Simple Smile

# 1
  • Мнения: 86
Първо взех на Нуби но на малката не и беше удобна.Сега сме с Авент и нямам оплаквания.

# 2
  • Мнения: 2 477
Зависи за каква чашка питаш.
Купувала съм 2 на Авент с мек накрайник и винаги съм била доволна.
Последно взех една чашка със сламнка на Нуби и също не тече.
За другите незнам,не съм ги ползвала Wink

# 3
  • Anywhere
  • Мнения: 1 085
Имаме на Нуби и на Дисни! На Диснито се разшири процепа и сега капе, а на Нуби не е мръднала много съм доволна!Ето токава е http://papagal.net/index.php?main_page=product_info&products_id=1780

# 4
  • Мнения: 10 982
Първо взех магическата чаша на Avent, с мек накрайник. Е, по-голям боклук не съм виждала. Течеше отвсякъде и на всичко отгоре е тежка и неудобна за хващане. ooooh!
След няколко неуспешни опита да науча дъщеря ми да пие от нея, я смених с ето тази чаша на Nuk, също с мек накрайник. Дребос веднага пропи от нея и досега си я ползва. Никога не е текла, много е лека и удобна. На външен вид също е по-красива и нежна. Peace

# 5
  • Мнения: 3 306
взех и тази на Нуби  - не и е удобен накрайника

# 6
  • софия
  • Мнения: 1 745
авент  Peace

# 7
  • Мнения: X
Имаме 2 Нуби със сламка. Едната (по- старата) тече доста понякога, другата- не. Не знам дали не е от неправилно затваряне или отстрани при пластмасата. Скоро взех една неизвестна с по- тънка сламка и тя тече жестоко. Авент имаме с твърд и мек накрайни- не течат.

# 8
  • Мнения: 54
аз съм доволна от Авент

# 9
  • Мнения: 2 531
Моята голяма дъщеря не пропи от накакви чаши с клапи ! Взех си приставка на НУК - каучукова с 2 процепа и на тече ! Веднага я прие! Имат и силиконови но са с дупка-процеп и тече!

# 10
  • Мнения: 1 102
Мога да дам мнение от преди 4-5г. бях ползвала всичките марки, на всичките малкия им намираше начина да ги разтече, само с Авент не се справи. Бях много доволна от Авент.

# 11
# 12
  • Мнения: 451
Авента, когато не е добре затворена тече!

# 13
  • софия
  • Мнения: 1 745
Авента, когато не е добре затворена тече!
Joy
ние сме със същата,като на Just_VANIIA САМО,че в други цветове Peace

# 14
  • Мнения: 1 426
Tigex наистина неразливащи се с малко части за миене.

Общи условия

Активация на акаунт