Разходка?

  • 3 137
  • 81
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 306
Наистина ли разхождате децата си всеки ден, независимо от времето? Питам, защото днес е много студено /поне при нас/, той е на 1 месец и половина, а и идеята пет часа да го обличам и оправям за разходка и да излезем за 30 мин...незнам.Вие какво бихте ме посъветвали?

# 1
  • Мнения: 822
Аз не я изкарвам единствено,когато има мъгла и е под 0.Ти сама трябва да прецениш,ти си познаваш детето,ако е здраво и  го облечеш добре,защо трябва да е половин час. Peace

# 2
  • Мнения: 774
Разбира се, че не! Когато прецениш, че времето е подходящо и когато ти имаш желание. Е, това не означава да не излизате цяла седмица... Grinning

Със сина ми не по един - по два пъти на ден се юрках да излизаме на фона на цялата домакинска работа! ooooh! Сега, като наблюдавам как спокойно другите майки гледат децата си, осъзнавам, че е въобще не е било необходимо да се стягам толкова! Peace

# 3
  • Мнения: 3 306
както ти си прецениш , не е фатално 1-2 дена да не излизате  Peace

# 4
  • Мнения: 9 814
Лично аз извеждах дъщеря си /родена през септември/ всеки ден през зимата.
При нас обаче има едно НО- по това време живеехме в къща с двор.
И ми беше лесно да я изведа дори за час на минусова Т под навеса на верандата на завет.

# 5
  • Мнения: 5 026
При мъгла, дъжд, студ, вятър, сняг- не  Grinning

# 6
  • Мнения: 8 999
При мъгла, дъжд, студ, вятър, сняг- не  Grinning

Все пак и ние, майките сме хора. Като е толкова студено и неприятно навън, няма сила, която да ме накара да изляза. Иначе на децата им е все едно - добре завити в количките, могат да бъдат разходени при всякакви условия.

# 7
  • Мнения: 822
Не я извеждам само ако е под 0 С, ако вали или има мъгла. Общо взето гледам всеки ден да сме навън, на мен ми е приятно, на дребната - също.

# 8
  • Мнения: 176
 При силен вятър,мъгла,дъжд и температури под нулата не излизам.Това ми е правило.Ако не ти се излиза или няма какво да правиш навън,може да го извеждаш на терасата,добре завит,няма нищо да му стане Peace

# 9
  • Мнения: 2 172
Естествено,че не я извеждам всеки ден,още повече в някакъв кучи студ  ooooh! И аз съм човек и мен ме мързи понякога и пропускам разходка Embarassed

# 10
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
откакто е роден гледам да го изведа на разходка поне един път дневно.Но ако вали или е много студено,като тези дни например,не излизаме на вън. Peace

# 11
  • Мнения: 1 546
Не, разбира се. Има дни, когато ме мързи да излизаме Mr. Green, има и студени дни, когато не ми се рискува за 30 мин навън да я простудя. Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 932
Аз лично да, не излизаме единствено ако има мъгла, много,много силен вятър или буря. Иначе сме навън, минусовите температури не ме плашат освен ако не е -10 примерно тогава няма да я изведа.  Дори когато беше малко бебе миналата година , пак съм я извеждала и в минусови температури. Не се е простудила до сега  Peace .
Всеки сам си решава не е задължително да се излиза непременно, аз излизам с дъщеря ми всеки ден защото така искам , защото нямаме проблеми и не ме е страх честно казано от студа, щом на майката й е добре навън не виждам защо не и на детето. Виж ако аз се тресях и ми беше неприятно да излизам надали щяхме да излизаме или пък ако Жаси показваше признаци че не иска, а тя тича пред мен даже.
Ти най-добре ще си прецениш по себе си, по детенцето ти и така  Peace

Последна редакция: нд, 30 ное 2008, 14:36 от nellyani

# 13
  • Мнения: 2 015
Не всеки ден, но сега като е по-голям и при по-студено време излизаме Peace.Сега трябва да изразходва много енергия и днес макар че е мъгливо, бяхме на разходка Peace.

# 14
  • Мнения: 9 467
Първата му разходка бе на 1мес и Т-10градуса Mr. Green
Разбира се, не беше цял ден навън Wink
Не излизам когато вали дъжд /не ми е комфортно на мен-бебето си е в количката с дъждобран/, когато е мъгливо, или имам работа, а може пък и да не ми се излиза...и аз съм човек все пак Wink

Общи условия

Активация на акаунт