ароматизатор AIR WICK

  • 22 240
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 672
здравейте  Hug

искам да пиптам за въпросния ароматизатор с батерии на който от известно време тече реклама по телевизията.
Интересува ме дали е хубав,вашите отзиви ,че съм се замислила доста да си взема такъв с аромат на греяно вино и канела  Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 150
много е хубав , аз вече го ползвам от 6-7 месеца

# 2
  • Мнения: 282
не е лош, но на Карпекс са по-хубави и по-евтини пълнителите. Само , че машинките на карпекс много лесно се скапват.
След като си купих 3 машинки Карпекс и се скапаха, минах на Air Wick. Стори ми се страхотна цената от 14 лв за машинка + пълнител, но после като свърши и видяш , че пълнителя само е 11 лв .... Mr. Green
Ама сега пълнителите на карпекс са ги направили по-малки и стават за машинките на Air wick- това е най-добрата комбинация, пълнителите са 5 лв.. Най-готиния аромат от Карпекс е на ванилия, траен е и все едно си пекла ванилов кекс...

# 3
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
У нас има такъв ароматизатор и аз съм доволна, нашият е стенен. Единственият недостатък е, че се стряскахме от шума, който издава при пръскане, това само в началото, докато свикнем.

...Ама сега пълнителите на карпекс са ги направили по-малки и стават за машинките на Air wick- това е най-добрата комбинация, пълнителите са 5 лв.. Най-готиния аромат от Карпекс е на ванилия, траен е и все едно си пекла ванилов кекс...



Ето това е доста добра информация. Благодаря. Сега въпросът е да намеря въпросните пълнители.

# 4
  • Мнения: 2 498
Ползвам AIR WICK от около 8 месеца-доволна съм....лично на мен ми допадат само 2 от ароматите им....

# 5
  • Мнения: 1 672
а за колко време свършва един пълнител?

# 6
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Зависи от това на колко минути ще го настроиш да пръска. на 9,18,36 - мисля, че толкова бяха. Мисля че на 36 мин е за около месец. То го пише на едно листче вътре, но нямам възможност сега да погледна.

# 7
  • Балчи-Варна
  • Мнения: 419
да,доволна съм   Peace

# 8
  • Мнения: 1 440
Здравейте Hug

Малко връщам темата, но искам да се уверя че съм разбрала правино и тези пълнители на Карпекс наистина стават за машинките на AirWick? Защото първо мирзмите на AirWick извън коледната им серия не ми допадат, а пълнителие ги вземам на 13лв.  #Crazy

Ще се радвам ако споделите и за други подходящи пълнители, за да стане изборът по-голям Peace

# 9
какво е това "карпекс"? на латиница ли се пише, има ли сайт, има ли снимки на продуктите им?

# 10
  • Мнения: 1 440
Това е марка пълнител - Carpex Peace Онзи ден си купих един и съм страшно доволна.

# 11
  • Oslo
  • Мнения: 659
Здравейте Hug

Малко връщам темата, но искам да се уверя че съм разбрала правино и тези пълнители на Карпекс наистина стават за машинките на AirWick?

Стават, да Peace... и на мен не ми харесват тези на AirWick и в момента ползвам ванилия на Карпекс - много е приятен!

# 12
  • Мнения: 1 672
къде ги има тези пълнители на Карпекс?В Метро има ли ги или някоя друга от големите вериги?

# 13
  • Мнения: 8
Здравеите и от мен, от много отдавна използвам в къщи карпекс. В самото начало машинките им бяха много качествени,но в последствие съм съгласна, че не стават. Използвам предимно аромат на момина сълза, мисля че последно си купих от "Сарата" в Бургас.

# 14
  • Мнения: 1 672
много ти благодаря,а цена ориентировъчно можеш ли да кажеш?

Общи условия

Активация на акаунт