Отговори
  • Мнения: 89
Ето,че отново идват празници!Сега е времето,когато всички ставаме по-щастливи и по-добри.Сега е времето,когато всички се усмихваме и се обичаме.Не е нужно да правим равносметка на изминалата година.Нека забравим лошите моменти и това,че някои миналогодишни пожелания така и не се сбъднаха!Нека погледнем напред,към предстоящата 2009,и заедно да помечтаем с какво може да ни зарадва тя!
Аз много се надявам да успея да забременея и този път всичко да е наред.По възможност да е в началото на Януари-тогава мъжа ми има рожден ден,а аз винаги съм мечтаела на някой празник да му подаря  EFP.Представям си колко щастлив и незабравим би бил за него този ден!След това ще зарадвам и всички,които ме обичат,и които чакат и страдат заедно с мен-родителите ми,родителите на мъжа ми,баби,дядовци и т.н.Знам,че при такава новина всеки от тях ще се разплаче от радост и вълнение.... newsm44
Сега ще започне и безкрайното глезотене-познавам си семейството!Ще ми бъде забранено да вдигам всичко,което тежи над 180 гр,ще ми забранят да правя по повече от 15 крачки без почивка,ще се яде на всеки час и т.н.
А през март-април вече мъника ще маха от екрана на ултразвука...
Лятото ще мине бързо,голямото коремче няма да ме притеснява дори и в горещините. preggoЕто,идва и октомври.След нормална и лека бременност идва и леко раждане!Малката сладка розова Петя току що вдишва първите си глъдки въздух,баща и е в безсъзнание от вълнение,а аз-Майка и,плача и не вярвам на очите си.Акушерката я поднася на мен и свестения ми вече съпруг и казва:"Честито.Имате напълно здраво и красиво момиченце!"  ylinfant.От тук нататък идва истинското щастие!От тук нататък живота ми става истински и пълнокръвен!
Това е моята мечта за новата година!Сега,когато я споделих,започнах да вярвам,че ще се сбъдне.Споделете и вие мечтите си.Искрено и от сърце се надявам да се сбъднат!!!

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 777
Мария НА,пожелавам ти от сърце да ти се сбъднат тези мечти  Hug Praynig
И на всички семейства ,който мечтаят да видят  EFP и след това да гушкат своите   ylinfant им го пожелавам от сърце  Praynig Hug
А на всички като мен,които вече чакат срещата с бебчето 2009 г нека всичко мине по мед и масло и се радват на здрави рожби  Praynig Praynig Praynig

# 2
  • Мнения: 822
Мария НА ше се сбьдне,само трябва да вярваш.Коледа идва и чудесата се случват. Praynig Hug

# 3
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
И аз ти желая сбъдване на мечтата!Вярвай и ще се случи чудото! Hug

# 4
  • Мнения: 398
Мария НА, аз си представям моето Щастие също по начин, по който го описваш! Моето Щастие, моят Живот..., чакам го..., декември ми предстои ИКСИ, дано това е Моят Коледен Подарък  Praynig
Мили момичета, пожелавам от сърце всяка една от нас да сбъдне своята Мечта и скоро да станем майки!  Praynig Hug
На очакващите бебенца пожелавам много лека и щастлива бременност и на финала хубави и здрави бебчета! preggo newsm32
Късмет, момичета! Вярвайте, че ще бъдем майки! smile3521
Дано тази година дядо Коледа бъде мнооооого щедър и ни раздаде мноооооого  EFP preggo newsm32

# 5
  • Мнения: 3 294
Мария НА,пожелавам ти от сърце да ти се сбъднат тези мечти  Hug Praynig
И на всички семейства ,който мечтаят да видят  EFP и след това да гушкат своите   ylinfant им го пожелавам от сърце  Praynig Hug
А на всички като мен,които вече чакат срещата с бебчето 2009 г нека всичко мине по мед и масло и се радват на здрави рожби  Praynig Praynig Praynig
Зъбче , много добре си  го  написала , присъединявам се към твоите пожелания за 2009  Hug Praynig

# 6
  • Мнения: 179
Наближава новата година
и в старата нека оставим болката унила
 да вярваме с цяло сърце Praynig
 че има изход и врата                     
 за мамите жадуващи втората черта    EFP     

  Мили момичета,пожелавам ви от цялото си сърце през 2009 да гушкате своите прекрасни малки създания.Ваяка нова година е нова надежда в сарцата ни,че чудото ще се случи,нека не преставаме да вярваме.За мен ще бъде 4 година на надежда и имам голяма вяра че ще е последна година на борба и мъка.(Имам някакви самнения че се е получило,но може да е както винаги фалшива тревога,но въпреки всичко няма да се отчайвам,защото знам че сланцето все някой ден ще изгрее,а ако има нещо вие ще сте първите които ще научат) Огромни прегръдки за всички!!!!!  love001                                 :                             

# 7
  • някъде тук
  • Мнения: 621
Пожелавам на всички които като мен които чакат своето чудо да се случи  ,точно сега, точно тази нова 2009 гдина Praynig
за мен това е дванайстата коледа която ще си пожелая  един подарък  бебче newsm32
вярвам че мечтите ни ще се сбъднат  Hug

# 8
  • Мнения: 262
Мария На ,пожелавам ти , твоята приказка, както си я представяш и описваш  да стане реалност ,:peace:защото когато 4овек вярва и желае нещо толкова силно,то се сбъдва.

моята приказка е подобна на твоята,аз си я представям всяка ве4ер в главата си,всичко ми минава за минути като филмова лента ,после веднага заспивам,така сутринта като се събудя,ставам с настроение и убедена,че в най-скоро време и моята приказка ,ще стане реалност и ще завърши със щастлив карай. Praynig

# 9
  • София
  • Мнения: 679
Пожелавам ти твоята мечта за новата година да се сбъдне, както и на всички очакващи да видят  EFP

Нека през новата година този подфорум да е по-малко посещаван за сметка на отчетните.
Момичета стискам ви палци

Общи условия

Активация на акаунт