Неблагодарност или какво...

  • 5 319
  • 72
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 517
Питанката ми е главно към мъжете в този форум.
Как ще реагирате, ако имате рожден ден, цял ден сте на работа и жена ви е решила да ви направи лседната изненада: цял ден се е приготвяла и е поканила без ваше знание гости: брат, сестра и най-добрия ви приятел с половинките. Посреща ви на свещи, с жветя и вино.
Ще се зарадвате ли или ще започнете да мърморите от сорта: к'ви са тез своеволия, от де на де ти ще каниш гости на моя празник, аз може да не искам гости...
 Rolling Eyes

# 1
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Ще се сдухам определено. Просто друг път няма да го правя, явно човекът не си пада по изненадите....

# 2
  • Мнения: 1 517
Случката се разигра преди минути. Не, че въпросните поканени хора не са му приятни...Аз за 11 г. брак си скъсах задника от изненади...повечето пъти реагира супер. Но преди малко направо ми идеше да го фрасна. Баси тъпанаря, честно. Дори и да не е очарован, можеше да прояви малко благодарност за старанието ми, а не да ме хока.
Мухльо смотан такъв  #2gunfire

Да не говорим, че за 11 г. брак той НИТО ВЕДНЪЖ не си направи труда да направи такъв жест към мен. А знае как ще реагирам.

# 3
  • Мнения: 2 099
Оле,оле описала си мене.Ами не ,не е неблагодарност.Просто вид темерутизъм.На мен няма да ми хареса определено.Ако съм била цял ден навън и като се прибера и искам да се отпусна,разсъблека и да се пльосна да си почина.Да се изкъпя и да си мързелувам,не да се опитвам да съм забавна и да се тормозя с въпроси боже каква тема да търся за разговор.А и мразя да имам неканени гости,мразя да ме виждат размъкната и уморена след цял ден на работа.Принципно обичам да изглеждам в целия си блясък когато посрещам гости,а след цял ден на работа не съм суперБарби да изглеждам бляскаво.Та тъй.Да приемем мъж ти не е толко суетен ама пак мрази изненади.Честно казано аз го разбирам човека.Жалко за усилията ти ама не му се връзвай,характер.

# 4
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 376
Аз съм го правила, мъжът ми е готин и гостоприемен.
Прибира се, леко се шашка, взима един бърз душ и след това освежен става душата на компанията.

# 5
  • Мнения: 1 517
Рибозом..  Grinning
Това са хора, които всеки ден са у нас. Няма нужда да се прави, че не е изморен или нещо от сорта. А иначе е гостоприемен, у нас по принцип е магистрала. Проблема е, че на мой, на негов или на общ празник ВСЕ ТОЙ има решаващата дума дали и кой ще ни гостува. Е мамка му и аз имам право на желания.  По принцип не е такъв, само за някои неща е с типично едновремешен манталитет: мъжа е мъж, а жената...втора категория. Само за някои неща, много малко, но ме вбесява.

# 6
  • Мнения: 4 668
Не съм мъж , но ще си позволя да ти отговоря ... точно вид темерущина си е ...
И аз не обичам такива изненади . Особено пък да видя родителите му и моите ... събрани там .
Не ме кефи просто .
Иначе те разбирам . Нормално е да си ядосана и да ти е тъжно . Замислила си го като хубава изненада , а то как са се обърнали нещата  Confused
Моят мъж вечно ме обвинява , че дори не мога да се зарадвам истински на нещо и , че не оценявам жестовете му ... Аз не , че не се радвам , просто съм адски неромантична и неемоционална , а да - и мразя изненадите .

# 7
  • София
  • Мнения: 43 904
Ам може да е имал кофти ден човека и да не му е било до външни хора....

# 8
  • Мнения: 1 517
Ама как да не се ядосвам...милион пъти ми се е обаждал по никое време, изтърсвайки: "Поканих еди кой си да мине тази вечер". ама аз дали искам, дали ще успея да се подготвя (той обикновено помага де)...не ме пита. Или пък може и аз да искам гости точно тази вечер, да не сме сами, ама други гости. Примерно. Обаче неговата дума натежава.

Нищо няма да му правя повече. Нищооооооо... И довечера няма да му дам  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 2 099


Нищо няма да му правя повече. Нищооооооо... И довечера няма да му дам  Mr. Green
Е сега не ставай задник де.То секса си е секс.Гостите гости.Нямат допирни точки.Дай му,не бъди кучка Mr. Green

# 10
  • Мнения: 543
И довечера няма да му дам  Mr. Green

По-добре му дай и този кофти ден да остане в историята - всичко е добре когато свършва добре

# 11
  • Мнения: 1 517
ако си поиска...може и да си помисля  Mr. Green
Ама съм му бясна. Като свой минус отчитам, че е изморен сигурно и е нямал нагласа за гости, ама вече час не спира да мърмори
А аз го направих с най-добри чувства. Пък отй като почна: "Ти какво, ще мислагаш чатала на врата ли, утре кой знае какво ще ти скимне да си саморешиш" и т.н. А всъщност той така прави.

За секса беше шега, но определено повече няма да има изненади. Никакви. Изчерпах се и се изморих, а насреща нищо.

# 12
  • Мнения: 447
И аз бих реагирала остро. Не си падам по такъв тип изненади. А ако искам този ден да прекарам само със него и децата, без други хора, а???

# 13
  • Мнения: 1 432
Още не е излязъл от сатърновата дупка явно  Crazy
И на мен не ми допада как е реагирал. А пред гостите ли се изказа?

# 14
  • Мнения: 773
Аз съм му правила такава изненада. Остана супер доволен и много изненадан. Поне пред мен не е показал, че не е бил приятно изненадан. Laughing Виж аз не бих се зарадвала на такъв тип изненада.

Общи условия

Активация на акаунт