Спешно инфо за Несебър!

  • 4 728
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 063
Здравейте, първо,ако има такава тема,моля някой да ми даде линк Embarassed Много спешно днес или най- късно утре трябва да си резервираме квартира в Равда или Несебър Confused Знам че август месец е най- пиковият момент за Несебър, но толкова години съм ходила там по това време,иска ми се пак Crazy Молбата ми е: ако някой скоро е ходил там, да ми каже горе долу как са цените- по заведенията, за плажа, плаща ли се, ей такива неща. Ако някой е бил и в Равда- интересува ме същото...искам горе долу да си направим сметката,нали се сещате Embarassed Предварително благодаря на всички  bouquet

# 1
# 2
  • Мнения: 384
Бях миналата седмица за два дни в Несебър. Цените са ужасно високи, дюнер 4-5 лв, джоб, сладолед - също. В хранителните магазини, ако нещо си нормално струва 1 лв - там е поне 3 лв, дори повече. В механите, заведенията също е тройно и четворно. Хубавото беше обаче, че спахме в чудесно мини-хотелче, само за 25 лв нощувка за стая за двама, бях се приготвила за по-тлъста сума. Човека сам ни намери /чакат собствениците при пристигащите автобуси/. Това е минуса. Иначе пък е страшно хубаво, много слънчев, прекрасен курорт. Морската вода е кристално чиста, не като във Варна  Sad. Направи ми впечатление, че имаше много сърби и македонци. Ние си изкарахме чудесно, пожелавам същото и на вас.  Hug

# 3
  • Мнения: 9 063
Много мерси, това ме интересуваше  bouquet
А да знаете какви са цените на плажа? Шезлонг, чадър... Crazy

# 4
  • Мнения: 5 577
Родителите ми отиват на 27.07 в Равда - 8лв. легло, на квартира.
Там не е скъпо, както в Несебър.

# 5
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Mimci,дай координати на хотелчето,ако може Praynig

# 6
  • Мнения: 9 063
Това хотелче верно е апетитно Crazy

# 7
  • Мнения: 1 232
абе момичета ,къде ходите на плаж сега в Несебър като е застроена почти цялата плажна ивица иплажас всички екстри май отива към цената на един приличен хотел. Rolling EyesУф много ме е яд Несебър ми беше любимия морски град сега се прехвърлихме в Созопол

# 8
  • Мнения: 112
Бяхме в Несебър от 9.07 до 17.07. Взехме си стая чрез агенция- цената беше 12 лв. на човек. Стаята беше със собствена баня и тоалетна (винаги имаше топла вода), и балкон. Ходехме на плажа на Слънчев бряг и там чадърите бяха 6 лв., сравнително близо до плажа има един магазин "Черно море", в него всичко е на нормални цени и има продукти като във Фантастико. По заведенията салатите са по 3-4лв., е има и по-скъпи, основни ястия- 6-8лв. За двама човека обяда и вечерята ни излизат за по 20лв. Дюнера беше 2.50лв-3.50лв.  Може да посетите архелогическия музей в стария град, билетчето стува 1лв.  В стария град всичко е доста по-скъпо от новия. Последните дни намерихме много добро ресторантче "Alexander" и от тогава все там хапвахме.

# 9
  • Мнения: 9 063
Котарче,това звучи добре  Thinking Само че сега август месец цените доста скачат и надали ще е толкова евтино всичко Rolling Eyes

# 10
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
абе момичета ,къде ходите на плаж сега в Несебър като е застроена почти цялата плажна ивица иплажас всички екстри май отива към цената на един приличен хотел. Rolling EyesУф много ме е яд Несебър ми беше любимия морски град сега се прехвърлихме в Созопол

Да се включа и аз.Преди два дни се върнахме от Несебър.Бяхме на хотел.Хотелчето беше чисто и прилично.С баня и тоалетна,климатик,телевизор,хладилник.Оделна тераска с маса и столчета.Цената на човек е 25лв.Тоест за двойна стая на вечер 50лв.
Ресторанчета имаше навсякъде и поне според мен цените им не са кой знае колко високи.
Единственото което не ми хареса беше плажа.От толкова много хора за малко да изгубя детето.Плажна такса няма но за сметка на това цялата плажна ивица е със чадъри.Та с една дума искаш не искаш даваш 5лв. за чадърчето ако искаш и шезлонг за 2бр.10лв.
Ние лично ходихме по препоръка на наши познати на едно съвсем малко плажче но за сметка на това пък спокойно.Намира се между Равда и Несебър.Боби тичаше на воля а и аз бях спокойна че няма да засипе някой с пясък.
П.П.Дано Шани прочете написаното от мен че обещах за инфо. Grinning

# 11
  • Мнения: 384
Може да посетите архелогическия музей в стария град, билетчето стува 1лв.  В стария град всичко е доста по-скъпо от новия. Последните дни намерихме много добро ресторантче "Alexander" и от тогава все там хапвахме.
Точно така Simple Smile Посетихме го музея, къщата, в която нощувахме се намира срещу него. Утре ще ви дам телефоните, момичета, /визитката не е в мен сега/ който желае да звънка.

П.С. Успях да звънна до вкъщи, за да ми издиктуват телефоните.
0554/43551 и 088/9692425 - координати в Несебър
052/306 843 тел. във Варна, тъй като собственика е от тук

Последна редакция: ср, 20 юли 2005, 14:18 от Mimci

# 12
  • Мнения: 2 332
Ние лично ходихме по препоръка на наши познати на едно съвсем малко плажче но за сметка на това пък спокойно.Намира се между Равда и Несебър.Боби тичаше на воля а и аз бях спокойна че няма да засипе някой с пясък.
ivka10, как да го намерим това плажче? Тръгваме по плажа на Несебър по посока Равда или....?

# 13
  • Мнения: 2 040
Сори за оффа: Ще ходи ли някой на Несебър след 08.08, да се видим. Ние тогава ще пътуваме ... Laughing

# 14
  • Мнения: 2 332
Сори за оффа: Ще ходи ли някой на Несебър след 08.08, да се видим. Ние тогава ще пътуваме ... Laughing
Ние сме чак от 30.08.

Общи условия

Активация на акаунт